Księżna Kate jak księżna Diana
Fot. Tim Graham Photo Library via Getty Images; Brendon Thorne/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Poddani porównali księżną Kate do księżnej Diany. Ekspertka ma inne zdanie

Widzi w niej podobieństwo do innej członkini rodziny królewskiej...

Gabriela Czernecka 21 lipca 2021 12:13
Księżna Kate jak księżna Diana
Fot. Tim Graham Photo Library via Getty Images; Brendon Thorne/Getty Images

Księżna Kate cieszy się niesłabnącą popularnością Brytyjczyków. Biografowie piszą o niej, że udało się jej w kilka lat zrobić to, nad czym głowili się PR-owcy brytyjskiej monarchii - sprawiła, że mieszkańcy Wielkiej Brytanii na nowo pokochali swoją rodzinę królewską. Nic dziwnego, że każde wyjście księżnej czy jej najnowsze zdjęcie cieszy się tak wielką popularnością. To dlatego wielu widzi w niej podobieństwo do matki księcia Williama, ale ekspert od rodziny królewskiej ma w tej kwestii inne zdanie…

Księżna Kate jak księżna Diana?

Księżną Kate wielokrotnie porównywano do księżnej Diany. Obie zawsze otwarcie podchodziły do poddanych bez względu na wiek, kolor skóry czy wyznanie. Jak Diana przed laty, księżna Kate chętnie rozmawia z fanami, okazuje im czułość i wsparcie. Zachwyca także wyczuciem stylu. Jest również ceniona za to, jak bardzo troszczy się o swoje dzieci i to, że rzetelnie wykonuje swoje obowiązki. Poddani, mówią wprost, że podobnie jak Diana, podbiła ich serca, ale ekspertka od rodziny królewskiej, Kinsey Schofield, ma w kwestii podobieństwa Kate do Diany odmienne zdanie.

Zobacz:  7 najlepszych stylizacji Księżnej Diany! Jak ubierała się ikona stylu?

Księżna Kate jak księżna Diana
Fot. Tim Graham Photo Library via Getty Images)

Podobieństwo księżnej Kate do królowej Elżbiety II

Jej zdaniem księżna Kate bardziej przypomina babkę Williama, królową Elżbietę II. Argument, który ma potwierdzać tę teorię mówi, że Kate pochodzi z kochającej się rodziny, która zapewniła jej poczucie spełnienia, wsparcie, wychowanie i odpowiednie wykształcenie. Dzięki temu Kate szybko udało się przyswoić obowiązujące na królewskim dworze zasady. W rozmowie z The Mirror Kinsey Schofield mówi wprost, że przede wszystkim są do siebie podobne w kwestii postrzegania życia - obie przykładają wagę do dobrych manier, szanują obowiązujące zasady i przestrzegają ich. Obie nie lubią także szastać pieniędzmi i w każdej sytuacji potrafią zachować spokój. „Księżna Cambridge jest "tania w utrzymaniu" oraz gra zgodnie z zasadami”, mówi wprost ekspertka. 

Zobacz: Księżna Kate nie zawsze czuła się komfortowo przy królowej. Jej mowa ciała sporo zdradza!

„Jest pełna wdzięku i delikatna. Nie nosi serca na ramieniu. Czasem widzę w niej Dianę, np. gdy Kate angażuje się przy spotkaniach z dziećmi, ale myślę, że księżna Cambridge wytacza sobie własną ścieżkę”, mówi. To podobieństwo do Elżbiety II zapewni jej w przyszłości łatwiejsze wpasowanie się w rolę królowej. „Jest inteligentna i miła, wspaniale wspiera księcia Williama.

Księżna Kate jak księżna Diana
Fot. Chris Jackson/Getty Images

Księżna pewnego dnia stanie się najbardziej elegancką i niezwykłą małżonką króla”, mówi Kisney Schofield. Wizerunek księżnej Kate został świetnie wykreowany przez specjalistów i nie ma wątpliwości, że ona sama, bez względu na to, do kogo bardziej jest podobna, sprawiła, że monarchia odzyskała dawny blask i cieszy się niekwestionowaną popularnością! 

Księżna Kate jak księżna Diana
Fot. Tim Graham Photo Library via Getty Images; Brendon Thorne/Getty Images

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.