Krzysztof Rutkowski, Maja Plich, maj 2019
Fot. VIPHOTO/East News
O NICH SIĘ MÓWI

Znane są szczegóły ślubu Mai Plich i Krzysztofa Rutkowskiego! Para młoda wydała fortunę...

Panna młoda miała... 5 sukien ślubnych!

Redakcja VIVA! 19 sierpnia 2019 15:25
Krzysztof Rutkowski, Maja Plich, maj 2019
Fot. VIPHOTO/East News

W sobotę, 17 sierpnia tego roku, Maja Plich i Krzysztof Rutkowski wzięli ślub w pałacu w podwarszawskim Rozalinie. Według doniesień, uroczystość robiła ogromne wrażenie! Sala weselna ozdobiona kwiatami na specjalne zamówienie, kilka tysięcy świec, ponad 200 gości, czujni ochroniarze i kilka sukien panny młodej!

Ślub Mai Plich i Krzysztofa Rutkowskiego

Para zaręczyła się w 2017 roku – Krzysztof Rutkowski wyznał miłość Mai Plich w trakcie programu telewizyjnego Skandaliści. Przygotowania do ceremonii nabierały tempa, ale na jaw wyszła zdrada Rutkowskiego. Prywatne wyznanie Dominiki Zasiewskiej wywołało wtedy skandal. Narzeczeni nie zrezygnowali jednak ze ślubnych planów.

Jak podaje Fakt, organizacja ceremonii zajęła małżonkom aż 2 lata! Goście młodych bawili się w pałacyku, który doskonale znają widzowie programu Projekt Lady. Ugoszczono ich wykwintnymi daniami, a o bezpieczeństwo wszystkich dbali ochroniarze z firmy detektywa. Według informacji portalu Pudelek, para młoda wydała na ślub i wesele milion złotych.

Największe wrażenie robiły jednak suknie panny młodej. Miała ich aż... pięć! W jednej z nich, dość klasycznej, składała przysięgę. Kolejne kreacje zachwycały odważnie wykrojonym tyłem, eksponującym zgrabne ramiona i plecy Mai Plich.

Jednak to piąta suknia ślubna wzbudza największe zainteresowanie, ponieważ jej wygląd to wciąż tajemnica. Czekamy na nowe zdjęcia!

Krzysztof Rutkowski, Maja Plich, ślub
Fot. FACEBOOK/@KRZYSZTOF RUTKOWSKI

Krzysztof Rutkowski, Maja Plich, ślub
Fot. FACEBOOK/@KRZYSZTOF RUTKOWSKI

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.