O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich wzięli ślub!

Znamy szczegóły uroczystości

Sabina Zięba 18 sierpnia 2019 11:30

Choć część osób nie wierzyła, że ta uroczystość kiedykolwiek dojdzie do skutku - stało się! Krzysztof Rutkowski i Maja Plich po wielu perypetiach w końcu zostali małżeństwem. Jak wyglądała ceremonia?

Ślub Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich

Para zaręczyła się już w 2017 roku, kiedy to w trakcie programu telewizyjnego Skandaliści najsłynniejszy detektyw w Polsce wyznał miłość swojej partnerce. Wydarzenie odbiło się szerokim echem w mediach i wszyscy czekali na równie spektakularne zaślubiny. Niestety, mimo tego że Maja w jednym z programów telewizyjnych już w 2018 roku mierzyła suknie ślubne, w międzyczasie na jaw wyszła zdrada Rutkowskiego. Dominika Zasiewska, czyli Wodzianka w show Kuby Wojewódzkiego, wyjawiła, że miała romans z Krzysztofem. Ukochana jednak wybaczyła mu „skok w bok” i nie zrezygnowała ze ślubnych planów.

Uroczystość odbyła się w sobotę 18 sierpnia w pałacu w podwarszawskim Rozalinie. Podobno panna młoda miała aż cztery suknie ślubne, a pan młody trzy smokingi i jeden garnitur. Sala weselna została ozdobiona tysiącami kwiatów, sprowadzonymi specjalnie na tę okazję w hurtowych ilościach z Holandii. Maja Plich kilka dni przed wydarzeniem wyznała: „Ogród po zmroku przemieni się w bajkową krainę przyozdobioną kilkoma tysiącami świec”. Zaproszono ponad 200 osób, a całości pilnowali ochroniarze zatrudnieni przez parę detektywów.

Wiadomo również, że poprosili gości, by zamiast kwiatów dali im alkohol. Partnerka Rutkowskiego wyjaśniła: „Myślałam, aby każdy z gości zamiast kwiatów przyniósł wyprawkę szkolną dla potrzebujących dzieci lub np. karmę dla psów, aby przekazać ją do schroniska, ale bałam się, że zostanie to źle odebrane, a z zastąpieniem kwiatów butelką alkoholu spotkałam się na wielu przyjęciach u naszych znajomych. Po ślubie, jak co roku, zrobimy wyprawki sami dla dzieci z domów dziecka oraz pomożemy jakiemuś schronisku”. 

Do sieci, oprócz zdjęć z ceremonii, wyciekł również film pokazujący ich pierwszy taniec. Wybrali bardzo romantyczną piosenkę - „Because You Love” Me Celine Dion. Zobaczcie wideo i ujęcia paparazzi!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.