Krzysztof Kiersznowski
Fot. MICHAL ROZBICKI/East News
O NIM JEST GŁOŚNO

Krzysztof Kiersznowski w szpitalu! Jego stan pogorszył się po operacji

Lekarze nie są w stanie postawić diagnozy

Konrad Szczęsny 4 sierpnia 2020 11:33
Krzysztof Kiersznowski
Fot. MICHAL ROZBICKI/East News

Serialowy Stefan Górka z „Barw szczęścia” trafił do szpitala. Krzysztof Kiersznowski przeszedł kilka tygodni temu operację, jednak pojawiły się komplikacje. Musiał być więc hospitalizowany po raz drugi. Co mu dolega?

Krzysztof Kiersznowski po operacji: pojawiły się komplikacje

Operacja udrożnienia żył miała miejsce kilka tygodni temu. Przebiegła bez przeszkód, Krzysztof Kiersznowski został wypisany ze szpitala do domu. Niestety, z czasem serialowy Stefan, ojciec Kasi Górki, którą gra Katarzyna Glinka, poczuł się gorzej. Ponownie został poddany hospitalizacji. Co gorsza, jak donosi „Twoje imperium”, lekarze nie są w stanie postawić póki co diagnozy. Nie wiedzą, co dolega 69-latkowi.

„Kiersznowski miał duże skoki ciśnienia. Najgorsze jest to, że lekarze nie potrafią ich do końca wyjaśnić”, zdradziła w rozmowie z tygodnikiem osoba z otoczenia aktora.

W związku z tym nie ma mowy, by Krzysztof Kiersznowski w najbliższym czasie opuścił placówkę. Będzie w niej przebywał, dopóki lekarzom nie uda się ustalić przyczyny złego stanu zdrowia. Co za tym idzie, serialowy Stefan nie powróci póki co na plan „Barw szczęścia” - zdjęcia do niego zostały wznowione pod koniec maja.

Panu Krzysztofowi życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia!

Krzysztof Kiersznowski o pandemii koronawirusa

Sytuacja jest tym gorsza, że pandemia koronawirusa, izolacja i odwołanie zdjęć do seriali oraz spektakli teatralnych mocno odbiło się na finansach aktora. W niedawnej rozmowie z „Tele tygodniem” podkreślił, że musiał naruszyć swoje oszczędności.

„Dość często zaglądałem do woreczka z oszczędnościami, który topniał w nieprawdopodobnym wręcz tempie. Musiałem przełożyć termin generalnego remontu domu, nie spędzę też urlopu w Wilnie, do którego wybieram się od pięciu lat”, zwierzał się. 

Na szczęście przed tym, jak trafił do szpitala, zdołał nakręcić sporo scen, więc z „Barw szczęścia” na pewno nie zniknie. Niestety, nie będzie w stanie brać udziału w zdjęciach do „Blondynki”, które kręcone będą na Podlasiu. 

„Ta niepewność jutra i brak perspektyw były dość przytłaczające, choć starałem się nie wpadać w przygnębienie”, mówił jakiś czas temu.  

Krzysztof Kiersznowski ponownie trafił do szpitala. Ma spore skoki ciśnienia:

Krzysztof Kiersznowski
Fot. East News

Lekarze nie są w stanie ustalić ich przyczyn:

Krzysztof Kiersznowski
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?