Krzysztof Ibisz
Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Ibisz wziął trzeci ślub?! Pokazał zdjęcia z piękną panną młodą

„Jak jest miłość, to jest szczęście i jest chęć na stabilizację”, napisał

Konrad Szczęsny 18 czerwca 2020 15:47
Krzysztof Ibisz
Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Jednym filmikiem wywołał nie lada sensację! Krzysztof Ibisz wziął trzeci ślub?! Prezenter opublikował w sieci nagranie, na którym pozuje z obrączką na palcu i u boku atrakcyjnej kobiety. Skomentowała je była żona gwiazdy Polsatu, Anna Nowak-Ibisz. Kim jest tajemnicza piękność u boku prowadzącego „Taniec z gwiazdami”? Znamy prawdę!

Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie ze ślubu

Mimo że od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, dość rzadko wypowiada się na temat życia prywatnego. Rąbka tajemnicy uchyla jednak w mediach społecznościowych. Na swoich profilach Krzysztof Ibisz publikuje m.in. zdjęcia z synami oraz te, które dokumentują chwile spędzone w domowy zaciszu.

Jednak najnowsze nagranie, opublikowane w czwartek rano, wywołało prawdziwą sensację! Prezenter pozuje na nim z atrakcyjną panną młodą – jest nią Magdalena „Kajra” Kajrowicz. Ma na palcu obrączkę, zaś to, co mówi, zelektryzowało jego fanów. 

„Mówiłem, że nie zrobię tego nigdy po raz trzeci, a jednak. Jednak wszystko zależy do kobiety. Jak jest miłość, to jest szczęście i jest chęć na stabilizację”, mówi do kamery podekscytowany Krzysztof Ibisz.

Internauci i była żona gratulują Krzysztofowi Ibiszowi. Czy naprawdę wziął ślub?

Pod nagraniem od razu pojawiły się komentarze, w których fani składali prowadzącemu „Taniec z gwiazdami” gratulacje. 

„Szczęścia na wspólnej drodze życia”, „Krzysiu „ nigdy” nie mów „ nigdy” Szczęścia dla Was Kochani. Wszystkiego dobrego”, „Aaaaaaaa!! Cudownie!Krzyś! Najcudniejsze życzenia! Samej szczęśliwości i miłości nieustającej w każdym dniu i chwili! Bądźcie szczęśliwi!”, pisali rozentuzjazmowani.

Pojawił się pod nim nawet komentarz byłej żony prezentera, Anny Nowak-Ibisz! 

„U CIBIE POWINNA FUNKCJONOWAĆ NOWA WERSJA ZNANEGO POWIEDZENIA made by Ibisz ; WYSZEDŁEM SIĘ ŻENIĆ – ZARAZ WRACAM. A szkoda , że nie pozwoliłeś swojej rodzinie ryżem rzucać – gotowanym. Taka nowa moda ślubna ! Iza Janachowska mi zdradziła. WSZYSTKIEGO DOBREGO NA NOWEJ DRODZE”, napisała.

Oczywiście uważni fani zauważyli, że przecież Magdalena „Kajra” Kajrowicz jest formalnie żoną wokalisty i prezentera – Sławomira Zapały. Ślub, o którym mowa, odbył się jedynie na planie teledysku do nowego utworu showmana „Weselny pyton”. Będzie on miał swoją premierę już w najbliższą sobotę, 20.06.2020 roku.

Na trzeci ślub Krzysztofa Ibisza przyjdzie nam zatem jeszcze poczekać...  

Feralne nagranie z udziałem Krzysztofa Ibisza i Magdaleny „Kajry” Kajrowicz:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wam też życzymy szczęścia❤️❤️❤️ #tennajważniejszydzień #slub #dotrzechrazysztuka #❤️

Post udostępniony przez Krzysztof Ibisz Official (@krzysztof_ibisz_official)

Oraz zdjęcia, które na swoim profilu na InstaStories zamieścił prezenter:

 

Krzysztof Ibisz, Magdalena Kajrowicz, Kajra
Fot. Instagram @krzysztofibisz

Krzysztof Ibisz, Magdalena Kajrowicz, Kajra
Fot. Instagram @krzysztofibisz

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.