Krzysztof Ibisz, VIVA! marzec 2004
Fot. Robert Masłow/MELON
pożegnanie

Krzysztof Ibisz pogrążony w żałobie. Nie żyje jego macocha Ewa, druga żona ojca prezentera

Cztery lata temu gwiazdor Polsatu pożegnał ukochanego tatę

Marcjanna Maryszewska 30 września 2023 09:30
Krzysztof Ibisz, VIVA! marzec 2004
Fot. Robert Masłow/MELON

Bardzo smutne wieści w rodzinie Krzysztofa Ibisza. Razem z siostrą Marią zamieścił nekrolog informujący, że nie żyje mgr inż. Ewa Gawrońska-Ibisz. Kobieta była macochą znanego prezentera. 2 października zostanie pochowana w grobie męża, Władysława Ibisza — ojca gwiazdy telewizji Polsat.

Krzysztof Ibisz pochodzi z rozbitej rodziny

Miał zaledwie cztery lata, gdy jego rodzice Władysław Ibisz i Mirosława Jope-Ibisz postanowili się rozstać. Krzysztof Ibisz wychowywał się z mamą, utrzymywał jednak świetny kontakt z ojcem, który mieszkał bardzo blisko. Mężczyzna założył nową rodzinę, lecz nigdy nie zaniedbał pierworodnego.

ZOBACZ TEŻ: Mają wiele wspólnego, łączy je silna więź. Mama Iwony Pavlović długo nie mogła pogodzić się z decyzją córki

"Choć wychowywałem się z mamą, to bardzo często bywałem u mojego taty, który mieszkał blisko nas, zaledwie jeden przystanek dalej. Odwiedzałem go najczęściej w niedzielę, po mszy świętej. Zapamiętałem z tego okresu, że naszą tradycją było smażenie cebuli na śniadanie. Jedliśmy ją z chlebem" — wspominał z czułością prezenter w wywiadzie dla Dobrego tygodnia.

Krzysztof Ibisz z mamą Mirosławą, VIVA! 10/2008

Krzysztof Ibisz, mama, VIVA! 10/2008
Fot. Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek

Władysław Ibisz wraz z drugą żoną Ewą doczekał się córki Marii, która robi karierę w międzynarodowej firmie na wysokim stanowisku. Śmierć ojca gwiazdora Polsatu i jego przyrodniej siostry w 2019 roku wstrząsnęła całą rodziną. Teraz rodzeństwo przekazało kolejną, bardzo smutną informację.

Nie żyje macocha Krzysztofa Ibisza

"Z przykrością zawiadamiamy, że odeszła od nas ukochana Mama, Siostra, Przyjaciółka, Opiekunka, mgr inż. Ewa Gawrońska-Ibisz Absolwentka Politechniki Warszawskiej Wydziału Elektroniki, Pracownik Instytutu Technologii Elektronowej PAN, Współzałożycielka jednej z pierwszych szkół społecznych w Warszawie podstawówki nr 15 STO. Nauczycielka matematyki i języka angielskiego. Melomanka" — czytamy w nekrologu zamieszczonym przez bliskich.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Sylwia Grzeszczak spotkała się z mamą Ani Przybylskiej. Wcześniej piosenkarka zdecydowała się na piękny gest

Prezenter wraz z siostrą poinformowali o uroczystościach pogrzebowych. "Msza święta żałobna zostanie odprawiona w poniedziałek 2 października 2023 roku o godzinie 11.00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Św. Faustyny przy ul. Żytniej 1 w Warszawie, po czym nastąpi odprowadzenie do grobu na Cmentarzu w Wilanowie. Ewa dołączy do swojego ukochanego męża Władka. Wszystkich Życzliwych Jej pamięci oraz chcących wesprzeć Rodzinę powiadamiamy w głębokim bólu i smutku. Córka Maria Ibisz i Krzysztof Ibisz".

Całej rodzinie składamy najgłębsze wyrazy współczucia.  

Źródło: Super Express

Krzysztof Ibisz, 23.10.2022

Fot. Gillert / AKPA

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.