Rodzinka.pl, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Adam Zdrójkowski
Fot. Instagram @adam_zdrojkowski
O TYM SIĘ MÓWI

To koniec serialu Rodzinka.pl! Gwiazdy produkcji żegnają się z fanami

To naprawdę zaskakująca decyzja

Sabina Zięba 21 lutego 2020 12:30
Rodzinka.pl, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Adam Zdrójkowski
Fot. Instagram @adam_zdrojkowski

W marcu startuje kolejna seria komediowego serialu TVP pt. Rodzinka.pl. Nikt nie spodziewał się jednak, że 16. sezon, będzie tym ostatnim. Smutna decyzja zaskoczyła nie tylko fanów, ale i aktorów wcielających się w główne role. Jak zareagowali na wiadomość o zakończeniu produkcji?

Gwiazdy żegnają się z fanami Rodzinki.pl

Jako pierwszy informację o zakończeniu realizacji serialu Rodzinka.pl podał tygodnik Na żywo. Nie przypuszczano, że jest prawdziwa, bo aktorzy wcielający się w członków rodziny Boskich nie komentowali owych doniesień. Okazało się jednak, że sami dowiedzieli się o tym w ostatniej chwili.

Dziewięć lat pracy na planie owej produkcji, sprawiło, że gwiazdy naprawdę się do siebie przywiązały. Teraz stracą nie tylko źródło dochodu, ale także oddalą się od członków swojej serialowej rodziny. Pierwsza całą sytuację skomentowała Małgorzata Kożuchowska. We wzruszających słowach podsumowała: „Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są, to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. Rodzinka.pl. Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą”.

Jej serialowy partner, Tomasz Karolak, w rozmowie z Plotkiem zdradził: „Mogę powiedzieć tylko to, że dowiedziałem się od produkcji, będąc na urlopie. Mieliśmy kończyć na 17. sezonie, więc przerwa w trakcie 16. jest lekkim zaskoczeniem”.

Wiadomość o zatrzymaniu produkcji sprawiła, że Adam Zdrójkowski, jeden z serialowych synów pary, wrzucił na swój profil na Instagramie bardzo emocjonalne wideo, a z kolei Julia Wieniawa, która również zaczynała karierę na planie produkcji, wyznała: „Nie dostałam oficjalnego potwierdzenia od produkcji, ale słyszałam, że z dnia na dzień zapadła decyzja o zakończeniu naszego serialu. To smutna informacja, bo wszyscy się już bardzo zżyliśmy. Dorastałam na planie Rodzinki.pl, więc zawsze zostanie w moim sercu”.

Niewykluczone jednak, że dalsze losy rodziny Boskich zobaczymy w kinach. Super Express twierdzi, że film miałby pojawić się na ekranach w przyszłym roku w walentynki.

Rozumiecie tę decyzję TVP?  

Małgorzata Kożuchowska żegna fanów „Rodzinki.pl”

Pożegnanie Adama Zdrójkowskiego:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adam Zdrójkowski (@adam_zdrojkowski)

Podziękowania Wiktorii Gąsiewskiej:

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.