Rodzinka,pl, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał
Fot. Maria Wytrykus/TVP/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

To koniec „Rodzinki.pl”! TVP podjęła decyzję o zdjęciu serialu z anteny

Aktorzy mieli być nią bardzo zaskoczeni...

Konrad Szczęsny 20 lutego 2020 15:11
Rodzinka,pl, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał
Fot. Maria Wytrykus/TVP/East News

To wielki cios dla wszystkich fanów serii. Jak podał jeden z tygodników, po niemal 10 latach „Rodzinka.pl” znika z anteny. Telewizja Polska podjęła niespodziewaną decyzję o zakończeniu zdjęć do kultowego serialu. Całe zamieszanie skomentowała za pośrednictwem mediów społecznościowych Małgorzata Kożuchowska.

Rodzinka.pl znika z TVP

Kulisy tej sensacyjnej decyzji opisuje jeden z tygodników. Według jego informatorów, nadawca publiczny niemal z dnia na dzień miał zadecydować o zakończeniu zdjęć do „Rodzinki.pl” i tym, że kolejne sezony serii nie powstaną. Wydaje się to o tyle osobliwym i niezrozumiałym ruchem, że serial cieszył się dużą popularnością wśród widzów i jego oglądalność była wysoka.

Według informacji uzyskanych przez „Na żywo”, obsada dowiedziała się o zdjęciu produkcji z anteny nagle i niespodziewanie i była nią rozgoryczona.

Małgorzata Kożuchowska o końcu „Rodzinki.pl”

Uwielbiana przez Polaków aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdziła sensacyjne doniesienia. Małgorzata Kożuchowska opublikowała wzruszające nagranie i pożegnała się z fanami produkcji.

„Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są, to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl”. Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich, przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami”, podkreśliła.

Dodała, że cała obsada była ze sobą mocno zżyta i więzi, które między nimi powstały, z pewnością przetrwają.

„Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team, co mam nadzieję, było widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w waszej pamięci, że Rodzinka.pl będzie żyła swoim własnym życiem”, zakończyła wpis Małgorzata Kożuchowska.

Maciej Musiał o końcu „Rodzinki.pl”

Jak ustalił portal Pudelek, plan zdjęciowy, na którym do tej pory kręcono odcinki „Rodzinki.pl”, ma zająć obsada innego serialu Telewizji Polskiej, „Korony królów”. W rozmowie z portalem nawiązał do tego wcielający się w rolę Tomka Boskiego Maciej Musiał.

„Mam tylko nadzieję, że w miejscu sypialni Ludwika i Natalii nie powstanie stajnia, a przynajmniej wyścielona arrasami prawilna izdebka”, żartuje gorzko młody aktor.

Będzie Wam brakować „Rodzinki.pl”?  

Pożegnanie Małgorzaty Kożuchowskiej z widzami „Rodzinki.pl”:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipe o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl” @rodzinkapl_official Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. @rodzinkapl_official tę znaną z ekranu, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że Rodzinka.pl będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez Was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin! DZIĘKUJE!🙏🙏🙏❤❤❤ @rodzinkapl_official @tomasz_karolak_official @maciejmusial_official @adam_zdrojkowski @mateopawlowski @olgakalicka @juliawieniawa @wiktoria_gasiewska @emiliadankwa_official @magdalenastuzynska @agnieszkawosinska Agata Kulesza Jacek Braciak

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Rodzinka.pl była na antenie Telewizji Polskiej emitowana od 2011 roku:

 

Czy Tomasz Karolak zabije rodzinkę.pl i serial zniknie z anteny TVP?
Fot. East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.