Księżna Kate, księżna Meghan, Wimbledon, Kate i Meghan, Kate Middleton, Meghan Markle
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Plotki czy realna wojna? Znamy prawdę o konflikcie między Kate a Meghan!

„Można było to przewidzieć. Szpony poszły w ruch”

Weronika Kostyra 21 grudnia 2018 05:49
Księżna Kate, księżna Meghan, Wimbledon, Kate i Meghan, Kate Middleton, Meghan Markle
Fot. East News

Od kilku tygodni temat konfliktu między księżnymi budzi wielkie emocje. Mówi się, że ich relacje są napięte niemal od początku znajomości, a ostatnio złe emocje przybrały na sile. Media rozpisują się o tym, że niezgoda między nimi poróżniła całą rodzinę, a przede wszystkim braci – Williama i Harry’ego. Poza tym to podobno częste kłótnie są przyczyną wyprowadzki Harry’ego i Meghan z pałacu Kensington. Jaka jest prawda?

Prawda o konflikcie między księżną Kate a Meghan

Obie księżne są brunetkami i niemal rówieśniczkami (Meghan jest starsza o 7 miesięcy), ale okazało się, że więcej je dzieli niż łączy. Jeszcze kilka miesięcy temu media miały nadzieję, że panie nawiążą porozumienie, wszystko jednak wskazuje na to, że nie zostaną przyjaciółkami… Jednak czy trwa między nimi wojna? Medialne doniesienia są sprzeczne, a poza pałac wydostają się jedynie wyrwane z kontekstu plotki. Głośno było o tym, że Meghan doprowadziła księżną Kate do płaczu w dniu przymiarek sukienki dla małej księżniczki Charlotte. Ostatnio miało też dojść do ostrego spięcia między żoną Harry’ego a jego bratem. Dotyczyło ono łamania jednej ze świątecznych tradycji rodziny królewskiej – polowania. Meghan jest mu przeciwna i namówiła męża, by zrezygnował z niego. Książę William jest oburzony.

Dbającej o swój wizerunek rodzinie królewskiej trudno będzie teraz udawać, że wszystko jest w porządku. Nie wiadomo nawet, czy skłócona rodzina spędzi razem Święta! Magazyn People podaje, że przyczyną całego konfliktu są silne charaktery księżnych oraz rola, jaką pełnią w rodzinie królewskiej. Informator magazynu przekonuje, że rozpoczęcie rywalizacji i walki o dominację między nimi była wyłącznie kwestią czasu. „Żony zmieniają dynamikę, a one obie są bardzo silnymi żonami. Jeśli wprowadzasz dwie niezależne, silne kobiety z zewnętrznego świata do rodziny królewskiej, zderzenie jest nieuniknione i można było to przewidzieć. Szpony poszły w ruch. Wyprowadzka jest najlepszym rozwiązaniem. Tak jak Meghan i Kate, Harry i William mają zupełnie różne role do odegrania. Obaj bracia są synami Diany, ale ich przeznaczenie jest różne. Meghan zmaga się z problemami. Nie może znaleźć swojego miejsca w rodzinie. Jej ambicje i chęć realizowania ich kłócą się z tym, co reprezentuje sobą Kate”, tłumaczy informator magazynu.

Czy istnieje jeszcze szansa, że kiedykolwiek się pogodzą? 

księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages

Księżna Kate księżna Meghan styl
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?