M jak miłość, odchodzi Krystian Domagała
Fot. Marta Gostkiewicz/TVP/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Kolejna gwiazda odchodzi z M jak miłość! Decyzja zapadła po 19 latach pracy na planie

Ta wiadomość zszokuje i zasmuci widzów...

Rafał Kowalski 19 marca 2021 20:35
M jak miłość, odchodzi Krystian Domagała
Fot. Marta Gostkiewicz/TVP/East News

Najpierw Małgorzata Kożuchowska, potem Kacper Kuszewski a teraz… ich serialowy syn! Kolejny aktor po długim stażu pracy opuszcza plan M jak miłość. Mowa o Krystianie Domagale, który dał się poznać widzom jako Mateusz Mostowiak. Co jego powodem jego decyzji?

Krystian Domagała o odejściu z M jak miłość

Niemal 20-letni Krystian Domagała dorastał na oczach telewidzów TVP2. Od czwartego miesiąca życia aktor wcielał się w M jak miłość w postać syna serialowych Hanki i Marka – czyli Mateusza Mostowiaka. Plan produkcji był dla młodego artysty drugim domem. „Są osoby w ekipie, które znam niemal od urodzenia. Zdecydowanie traktuję ich jak rodzinę, bo jestem z nimi związany całe życie. Widzieli przez te wszystkie lata, jak się zmieniam i dojrzewam. Jestem do tych ludzi bardzo przywiązany. Panią Teresę Lipowską traktuję jak moją trzecią babcię, a ona mnie jak swojego wnuka. To cudowna osoba, z której rad często korzystam; nie da się jej nie kochać”, opowiadał w jednym z wywiadów.

Krystian Domagała dostał już zgodę od produkcji na rezygnację z kolejnych zaplanowanych dni zdjęciowych. Na co wykorzysta czas wolny?Na razie skupiam się na maturze, którą będę miał w maju. Oczywiście wyobrażam sobie, że będę się zajmować w życiu czymś innym niż praca na planie serialu, ale te wszystkie lata sprawiły, że chciałbym iść tą drogą. Od dziesięciu lat regularnie gram w piłkę nożną, lubię aktywność fizyczną, więc rozważam także zdawanie na AWF. Mam jeszcze trochę czasu, zobaczymy, co przyniesie przyszłość”, mówił w rozmowie cytowanej przez SE.pl.

Krystian Domagała i Kacper Kuszewski na planie serialu TVP2 - 2002 rok

Kacper Kuszewski, Krystian Domagała, serialowy Mateusz
Fot. Pronczyk/AKPA
ZOBACZ TEŻJak zmienili się odtwórcy dziecięcych ról w M jak miłość? Serial jest na ekranie 20 lat!

Monika Mielnicka też opuszcza M jak miłość

Ta sama redakcja dotarła do informacji, że wraz z Krystianem Domagałą z M jak miłość pożegna się także aktorka Monika Mielnicka, czyli serialowa Lilka, żona Mateusza Mostowiaka.

Ekranowa para pożegna się z widzami już w kwietniu. „Lilka i Mateusz w 1580 odcinku "M jak miłość" podejmą decyzję o tym, że wyjeżdżają z Grabiny, że chcą rozpocząć nowe życie w Australii. Młodzi Mostowiakowie będą mieli ważny powód, żeby opuścić rodzinę w Polsce? Dojdą bowiem do wniosku, że w kraju nie mają większych perspektyw na przyszłość, że nigdy nie będzie ich stać na własne, wymarzone mieszkanie”, czytamy w opisie odcinka zamieszczonym na stronie SuperSeriale.SE.pl.

Będziecie tęsknić? 

Krystian Domagała i Monika Mielnicka jako bohaterowie M jak miłość

M jak miłość, odchodzi Krystian Domagała, serialowy Mateusz
Fot. Marta Gostkiewicz / Forum

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…