Ilona Łepkowska ostro o Agnieszce Kotulance
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Ilona Łepkowska zdradza szczegóły trzeciej części Kogla Mogla!

„Kasia mieszka ze swoją matką, Wolańska jest sex-coachem”

Olga Figaszewska 7 września 2018 08:55
Ilona Łepkowska ostro o Agnieszce Kotulance
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Kultowa komedia lat 80-tych, powraca na ekrany! Ilona Łepkowska zdradziła kolejne szczegóły trzeciej części Kogla Mogla! Kto wcieli się w główne role? Jaki tytuł będzie nosiła produkcja? Fani hitu sprzed lat z pewnością będą zachwyceni! 

Kogel Mogel 3: szczegóły produkcji 

Historia Katarzyny Solskiej, zwykłej dziewczyny ze wsi, która marzy o studiach w Warszawie, ucieka z domu w przeddzień zaaranżowanego ślubu, by ostatecznie pracować jako niania, z miejsca zdobyła serca widzów. Teraz znów będą mogli powrócić do swojej ukochanej komedii. Po 30 latach komedia powraca na ekrany. Akcja filmu będzie się toczyć w dzisiejszej Polsce. 

Oczywiście to Ilona Łepkowska odpowiada za scenariusz do trzeciej części Kogla Mogla. Kilka najważniejszych informacji zdradziła nam niedawno w ekskluzywnym wywiadzie. Wtedy tez dowiedzieliśmy się, ze na ekranie pojawią się nie tylko Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Katarzyna Łaniewska czy Zdzisław Wardejn, ale i Stanisława Celińska i Paweł Nowisz, którzy pojawili się w drugiej części jako sąsiedzi Kasi i Pawła. Na ekranie nie zabraknie również Barbary Kurdej-Szatan, która wcieli się w... siostrę Piotrusia! Z kolei Antoni Pawlicki ma zagrać syna Kasi i Pawła.  

„Kasia mieszka ze swoją matką, graną przez Katarzyną Łaniewską i jest dyrektorką szkoły. A profesor Wolański nadal ma tę samą żonę, graną przez Ewę Kasprzyk, która jest teraz sex couchem. Obejrzałam niedawno program pani Joanny Keszke, która chce nauczyć Polki czerpania przyjemności z seksu. I myślałam, że umrę ze śmiechu słysząc, gdy tłumaczyła, jak trzeba się czule zajmować swoją łechtaczką. Uznałam wtedy, że do pani Wolańskiej bardzo ten temat pasuje”, wyznała Krystynie Pytlakowskiej.

Jednak teraz wychodzą na jaw kolejne rewelacje! Ilona Łepkowska zdradziła tytuł filmu!

„Niby powoli, ale jednak coraz szybciej zbliża się TEN moment - rozpoczęcie zdjęć do filmu "Misz-masz czyli kogel mogel 3". Trzymaliśmy to dotąd w tajemnicy, ale pora zacząć odsłaniać karty. Dziś pierwsza z całej, bogatej talii - REŻYSER. Miło mi obwieścić, że trzecią część "Kogla mogla" wyreżyseruje Kordian Piwowarski. Zbieżność nazwisk nie przypadkowa - to syn Radosława Piwowarskiego, autora "Pociągu do Hollywood", "Marcowych migdałów" czy "Kolejności uczuć"... Trzymam kciuki!”, napisała Ilona Łepkowska.

Misz-masz czyli Kogel Mogel 3: premiera

Zdjęcia do trzeciej części miały wystartować wiosną 2018 roku. Na chwilę obecną data premiery filmu nie jest jeszcze znana. Prawdopodobnie ukaże się on na ekranach w 2019 roku. 

Wybierzecie się na trzecią część kultowej komedii, Misz-masz czyli Kogel Mogel 3? 

Ilona Łepkowska o „Kogel-mogel 3”. Co wydarzy się w kultowej produkcji?
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/East News

Jak dzisiaj wyglądają gwiazdy Kogel Mogel? Piotruś z Kogel Mogel dorosły
Fot. filmweb.pl

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.