Kinga Rusin, VIVA! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Kinga Rusin w ogniu krytyki internautów! W jej obronie stanął ukochany

„To wymysły, że Kinga wygląda pięknie po rzekomych zabiegach”, podkreśla Marek Kujawa

Konrad Szczęsny 9 lipca 2022 10:07
Kinga Rusin, VIVA! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Po wielu miesiącach egzotycznych podróży Kinga Rusin i Marek Kujawa wrócili do Polski. Wykorzystują ten czas, by nadrobić towarzyskie zaległości i spotykać się z przyjaciółmi. Jedno ze zdjęć, które była dziennikarka TVN zamieściła w sieci wywołało dużą burzę. Internauci stwierdzili, że jego bohaterka „wygląda jakoś inaczej”. Do tych zarzutów odniosła się zarówno sama zainteresowana, jak i jej ukochany. Stanowczo zdementował, jakoby wygląd partnerki był zasługą medycyny estetycznej...

Zdjęcie Kingi Rusin zadziwiło internautów. Stwierdzili, że wygląda tak dzięki zabiegom

W sierpniu 2020 roku Kinga Rusin – dosyć niespodziewanie – rozstała się z „Dzień Dobry TVN” i wraz z ukochanym ruszyła w rajską podróż po świecie. Odwiedzali malownicze zakątki (m.in. Malediwy, Kostarykę, Francję i Grecję), publikowali zapierające dech zdjęcia w mediach społecznościowych i przyznawali, że w tak niezwykłych okolicznościach pracują, czyli zarządzają firmą kosmetyczną, należącą do dziennikarki.

51-latka nie pozostawała również obojętna na to, co działo się w Polsce. Wielokrotnie wypowiadała się w sieci na temat sytuacji społeczno-politycznej nad Wisłą. Wraz z początkiem wakacji para zdecydowała się powrócić do ojczyzny. Kinga Rusin w czwartek opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie tuż przed tym, jak udała się na „tajemnicze party”. Pozowała w eleganckiej amarantowej sukience, uśmiechając się nieśmiało.

W komentarz, poza wieloma komplementami, część internautów stwierdziła, że wygląd dziennikarki „jest jakiś inny”. „To Pani? Jakoś tak inaczej...”, „Bardzo inaczej, coś nie tak”, „Nowe usta, kości policzkowe”, wyliczali.

Co więcej, z racji tego, że na imprezie, na którą wybrała się reporterka nie towarzyszył jej ukochany, pojawiły się głosy, że nad parą zebrały się czarne chmury i przeżywają kryzys - dlatego też mieli podjąć niespodziewanie decyzję, by wrócić do Polski. Spekulacje nasiliły się do tego stopnia, że Marek Kujawa skomentował całe zamieszanie!

Czytaj także: Kinga Rusin i Marek Kujawa są razem od 12 lat. Oto historia niezwykłej miłości pary

Marek Kujawa o wyglądzie Kingi Rusin i rzekomym kryzysie w związku

W rozmowie z serwisem Pudelek zapewnił, że „żadnych kłopotów w raju”, a co za tym idzie powodów do obaw, nie ma. Dodał, że życie, które wiodą wraz z Kingą Rusin, jest absolutnie niezwykłe.

„Mamy wymarzone życie. Za nami wspaniały, romantyczny czas na Rodos. Piękne przestrzenie, wspaniała pogoda, wieczorami kitesurfing do zachodu słońca. Świetnie też nam się w tym miejscu pracowało”, zapewnił.

Po czym postanowił rozprawić się ze spekulacjami, dotyczącymi zarówno „nowego wyglądu” ukochanej, jak i rzekomego kryzysu w ich relacji. Marek Kujawa stwierdził również, że wie, kto za takimi plotkami stoi i zaprzeczył, że wygląd jego wybranki to efekt poddawania się zabiegom medycyny estetycznej.

Zarządzam naszą firmą i widzę, że konkurencja cały czas stara się nam szkodzić. Tak traktuję takie ploteczki o rozstaniu czy wymysły, że Kinga pięknie wygląda nie po użyciu naszych kosmetyków, a po rzekomych zabiegach. Jesteśmy razem 12 lat, praktycznie non-stop razem 24/7 i wiem, co mówię”, podkreśla.

Dodał również, że wraz z Kingą Rusin już niebawem wyruszają w kolejną egzotyczną podróż...

„A tymczasem przygotowuję naszą kolejną wyprawę do Afryki. Tym razem główny cel to Uganda”, zdradził.

Czytaj także: Kinga Rusin pokazała swój nowy dom w Kostaryce. Fani zachwyceni posiadłością

Kinga Rusin o plotkach dotyczących swojego wyglądu

Na tym nie koniec! Medialne zamieszanie, które wybuchło, skłoniło także dziennikarkę do zabrania głosu. Zrobiła to za pośrednictwem mediów społecznościowych po tym, jak wróciła z „tajemniczego party”, na którym bawiła się w towarzystwie przyjaciółek: Katarzyny Sokołowskiej, Marty Kuligowskiej, Bogny Sworowskiej czy Ilony Ostrowskiej.

Przyznała, że przyjęcie było niezwykle udane i odniosła się do spekulacji na temat swojego wyglądu. „Dawno się tak dobrze nie bawiłam! Dzięki dziewczyny i chłopaki. Sto lat jubilatko! Dobry wygląd to wypadkowa dobrego dnia, dobrego samopoczucia, dobrego życia i dobrych kosmetyków Pat&Rub oraz dobrego makijażu. Harry Jefferson jesteś mistrzem. Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za te setki miłych komentarzy z wczoraj! Sceptykom życzę więcej wiary”, zakończyła.

To powinno rozwiać wszelkie wątpliwości w tej kwestii...  

Czytaj także: Hawn i Russell, Rusin i Kujawa... Te pary są ze sobą od wielu lat, ale nie planują ślubu

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.