Gabriela Czernecka 12 lutego 2018 09:00
1/13
Stare zdjęcia Kingi Rusin
Copyright @East News
1/13

Stare zdjęcia polskich celebrytów niejednokrotnie powodowały uśmiech na twarzach internautów. Jedni się ich wstydzą, ale inni wręcz przeciwnie, są zadowoleni z metamorfozy, jaką przeszli. Tak jest choćby w przypadku Kingi Rusin, której stare zdjęcia zobaczycie w naszej galerii. Jak komentuje je sama dziennikarka?

 

Polecamy:To jest choroba do końca życia’’. TYLKO U NAS Kinga Rusin po raz pierwszy o Hashimoto! EKSKLUZYWNE VIDEO

oraz: TYLKO U NAS Kinga Rusin po raz pierwszy o zabiegach medycyny estetycznej! Słowa prezenterki zaskakują!

 

Peja kontra stare zdjęcia Kingi Rusin

Temat starych zdjęć Kingi Rusin wypłynął, gdy okazało się, że w nowym programie Agent Gwiazdy jednym z uczestników będzie raper Rychu Peja. Kilka lat temu artysta w jednej z piosenek rapował właśnie o dziennikarce. Nie były to jednak pochlebne słowa:  „Ty czego chcesz ode mnie, czym chcesz mnie skusić, masz seksapilu jak go nie ma Kinga Rusin - brzmią wersy utworu. Przecież nie znów się ślini na mój widok kolejna głupia pi*da sika w gacie, jak Grażyna Torbicka na widok Stinga. Ruszaj się dziewczyno, nie jestem Tedem Bandim i wymienię te znaczące spojrzenia na trasie z Gandim. Pozdrowienia dla bandy, stronię od hulanych zadym choć paliłem duże zady jak te Patrycji Kazadi”, śpiewa Rychu Peja. Teraz raper i dziennikarka mieli okazję spotkać się na planie nowego programu, Kindze Rusin podczas promocji programu przypomniano znamienny utwór.

Na szczęście dziennikarka należy do grona gwiazd, które potrafią śmiać się z samych siebie. Rozbawiona stwierdziła, że jest świadoma tego, że nie musi się przecież wszystkim podobać: „Tak to w życiu jest, że nie każdy się każdemu podoba. Ja też mam trochę inny gust”, powiedziała prowadząca Agent-Gwiazdy.

 

Zobacz: Jest z nami od 20 lat. Przypominamy słynne sesje Kingi Rusin dla VIVY!

 

Zdjęcia Kingi Rusin w młodości. Jak wyglądała dziennikarka?

 

Coś w tym jest. Wiadomo przecież, że nie każdy z nas, patrząc na swoje stare fotografie jest zadowolony z tego, jak kiedyś wyglądał, ale dziennikarka nie ma z tym najmniejszego problemu. Co więcej, jak mówiła niedawno w wywiadzie dla VIVY!, nie ukrywa tego i sama uważa, że kiedyś wyglądała o wiele gorzej niż teraz!  „Dobrze się czuję w swoim ciele. Mam też mniej oporów, żeby pokazać odsłonięte ciało. Cieszę się, że portale wrzucają moje stare zdjęcia. I robią porównania. Tak wyglądałam, byłam grubsza, źle umalowana, źle ubrana. Nie zwracałam na to uwagi. Nie dbałam o siebie. Teraz bez problemu mogę pokazać brzuch. A przy okazji, nie mam nic sztucznego”, wyznała w rozmowie z Romanem Praszyńskim. Dlaczego nie podobał się wówczas jej wygląd? Jak wyznała dla VIVY! wcześniej poświęcała więcej czasu dzieciom niż sobie. Woziła ich na zajęcia, a w efekcie tego spędzała w samochodzie trzy godziny. „Sprawdziłam, jakie zajęcia są pod domem. Sto metrów dalej był publiczny basen i korty tenisowe, gdzie dziewczynki mogły dojeżdżać rowerami. I to było wyzwolenie. Okazało się, że mam trzy godziny czasu dla siebie! Przyzwyczaiłam też dzieci, że wieczorem wychodzę do teatru i to nie dramat, że zostają dwie godziny same z sąsiadką. Rewolucja! Nie szło łatwo, ale byłam bardzo dumna, kiedy udało mi się ją zrobić”, powiedziała. 

 

Faktycznie, King Rusin przeszła spektakularną metamorfozę. Niedawno dziennikarka świętowała 25-lecie swojej zawodowej kariery. Jak wyglądała, gdy zaczynała swoją dziennikarską przygodę? Zobaczcie stare zdjęcia Kingi Rusin!

Zobacz: Kinga Rusin podsumowuje 25-lecie dziennikarskiej kariery. Zobaczcie, jak zmieniała się na przestrzeni lat!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.