Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists
O TYM JEST GŁOŚNO

Kinga Rusin wyznała prawdę o konflikcie z Edytą Górniak!

Jak wyglądają dzisiaj ich relacje?

Weronika Kostyra 28 października 2019 14:51
Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Przed laty na antenie programu Dzień dobry TVN między Edytą Górniak a Kingą Rusin doszło do konfliktu. W 2014 roku dziennikarka zadała Edycie Górniak pytanie o życie osobiste, które nie przypadło jej do gustu.  Ich stosunki ochłodziły się na kilka lat. Niedawno piosenkarka wzięła jednak udział w programie Agent-Gwiazdy, który prowadzi Kinga Rusin. Prowadząca Dzień dobry TVN postanowiła wyjaśnić, jak dzisiaj wyglądają ich relacje.

Konflikt Edyty Górniak i Kingi Rusin

Po incydencie z 2014 roku Edyta Górniak długo czuła się urażona. W emocjach zapowiedziała wtedy, że nigdy więcej nie udzieli wywiadu Kindze Rusin. Wszystko wskazuje jednak, że po konflikcie nie ma już śladu. Obie panie pogodziły się ze sobą na planie programu Agent-Gwiazdy. Podobno do pojednania doszło już na pokładzie samolotu w drodze na Wyspy Kanaryjskie. „Nasza pierwsze spotkanie i rozmowa nastąpiły w jednym z samolotów. Podeszłam, przywitałam się z Kingą, podałam jej rękę, powiedziałam: Dzień dobry, chyba lecimy na ten sam program, a ona powiedziała: Pomidor. Wszyscy mamy klauzule poufności i wszyscy na pytania odpowiadali pomidor”, opowiedziała Edyta Górniak w rozmowie z Jastrząb Post.

Od tamtej pory relacje Kingi Rusin i Edyty Górniak ociepliły się jeszcze bardziej świadczą o tym komentarze dziennikarki pod jej nowym zdjęciem, do którego pozuje razem z Edytą Górniak, Anitą Lipnicką i Piotrem Kraśką. Zdjęcie zostało zrobione przy okazji rozmowy o nowym programie My Way, w którym Edyta Górniak będzie uczyła się prowadzić samochód. „Wszystko się może zdarzyć, ale takie cuda tylko w Dzień Dobry TVN! Co za spotkanie!”, podpisała je Kinga Rusin.

Jeden z internautów natychmiast zapytał: „Pani Kingo, urazy wybaczone?”. Dziennikarka dała do zrozumienia, że nie rozumie pytania. „Urazy?”, napisała. Inny z fanów nie owijając w bawełnę zapytał z kolei: „To wy się lubicie?”. Kinga Rusin natychmiast odpowiedziała, nie pozostawiając żadnych wątpliwości: „My? Bardzo”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wszystko się może zdarzyć😉 ale takie cuda tylko w Dzień Dobry TVN! Co za spotkanie!

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Edyta Górniak
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…