Kinga Rusin, VIVA! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Kinga Rusin spędza niezwykły czas w Barcelonie. Dziennikarka ma aż trzy okazje do świętowania!

Dwie dotyczą jej ukochanego...

Rafał Kowalski 27 października 2021 11:59
Kinga Rusin, VIVA! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Latem zeszłego roku Kinga Rusin odeszła z pracy w Dzień Dobry TVN oraz porzuciła wszystkie inne aktywności związane ze stacją. Odrobinę więcej wolnego czasu przypadającego na okres pandemii gwiazda wykorzystała na dalekie podróże. Wiele miesięcy spędziła na Malediwach, potem wróciła do Europy. Od tygodnia dziennikarka i jej ukochany relaksują się w Barcelonie. Powodów do świętowania jest kilka…

Kinga Rusin i Marek Kujawa – 11. rocznica poznania. Urodziny adwokata

Zwiewna sukienka w prążki, biały kołnierzyk i mankiety oraz duże okulary przeciwsłoneczne. To dodatki do uśmiechu Kingi Rusin, który dziennikarka zaprezentowała na najnowszych fotografiach. Nic dziwnego, że ulubienica widzów jest w doskonałym nastroju…

Jak dowiadujemy się z najnowszego posta na Instagramie Kingi Rusin, w tym tygodniu przypada 11. rocznica jej związku z Markiem Kujawą. Ponadto ukochany prezenterki ma urodziny. Na koniec gwiazda odnotowała także, że już 13 lat jest właścicielką marki kosmetycznej.

Czytaj także: Co dalej z karierą telewizyjną Kingi Rusin? Dziennikarka odeszła z Dzień Dobry TVN rok temu

Z tych okazji para wybrała się do pięknego hiszpańskiego miasta… „Barcelona, ze swoją niepowtarzalną atmosferą, piękną pogodą, niesamowitymi restauracjami, to miejsce idealne na odrobinę szaleństwa…”, rozpływała się w sieci Kinga Rusin, która wraz z partnerem odwiedziła między innymi słynne DISFRUTAR. To czwarta najlepsza restauracja świata, w której menu degustacyjne kosztuje około 200 euro.

Zdjęcia dań zachwycają! Prawda?

Kinga Rusin, Barcelona
Fot. Instagram Kingi Rusin

Gdzie poznali się Marek Kujawa i Kinga Rusin?

Przypomnijmy, że para poznała się 11 lat temu na greckiej wyspie Rodos. Marek Kujawa nie od razu zrobił na Kindze Rusin dobre wrażenie. Wydawał się jej dość chłodny, choć też i pełen tajemnic, które prezenterka zechciała odkryć. Zainteresowanie sobą zamieniło się w przyjaźń, związek i wspólne prowadzenie biznesów.

Czytaj także: Hawn i Russell, Rusin i Kujawa... Te pary są ze sobą od wielu lat, ale nie planują ślubu

Co dziennikarka mówiła o ukochanym w VIVIE!? „Marek zmienił moje życie o 180 stopni. Pokazał nie tylko mi, ale z czego się najbardziej cieszę, moim córkom, na czym polega partnerstwo. Na szacunku, zrozumieniu, wspieraniu się nawzajem. Na tym, żeby nigdy nie walczyć, kto jest ważniejszy. Żeby cały czas wspierać poczucie wartości drugiej osoby. Żeby być miłym. Proste rzeczy, które wydają się oczywistością, ale które rzadko wprowadzamy w życie”, opowiadała kilka lat temu.

Zakochanym życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

Marek Kujawa, Kinga Rusin, rocznica
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.