Kinga Rusin, VIVA! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Co dalej z karierą telewizyjną Kingi Rusin? Dziennikarka odeszła z Dzień Dobry TVN rok temu

Ulubienica widzów zabrała głos i wyjawiła dwa sekrety!

Rafał Kowalski 24 sierpnia 2021 06:59
Kinga Rusin, VIVA! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Równo rok temu Kinga Rusin przekazała do wiadomości publicznej, że po 15 latach pracy w TVN opuszcza powierzony jej program Dzień Dobry TVN. Ostatnie miesiące dziennikarka poświęciła na podróże, ale wielu wielbicieli jej talentu miało nadzieję, że po krótkiej przerwie znów zobaczymy gwiazdę na szklanym ekranie. Jakie są na to szanse? Ulubienica widzów zabrała głos.

Kinga Rusin o propozycjach powrotu do TVN

Wczoraj na stronie jednego z dzienników ukazał się tekst sugerujący, że „jest w telewizji TVN skończona”. Zdaniem Super Expressu wskazywać na to miała jej ciągła nieobecność na ekranie (mimo zapewnień, że dziennikarka i TVN jeszcze będą współpracować) oraz to, że Kinga Rusin nie pojawiła się na ślubie dyrektora programowego Edwarda Miszczaka.

Sprawdź także: Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub. Są jedną z najbardziej tajemniczych par show-biznesu

W nawiązaniu do artykułu, z którym nie zgadza się Kinga Rusin, prezenterka opublikowała na Instagramie post. Odkryła w nim tajemnicę, czyli to, że miała dwie szansę na powrót do pracy. „Odpowiadając „sympatycznym” dziennikarzom z Superaka, martwiącym się o moje występy telewizyjne: otrzymałam od stacji TVN dwie ciekawe propozycje: prowadzenia „Power Couple” na głównej antenie w sobotę, w „prajmtajmie” oraz programu w TVN Style. Nie skorzystałam, robię teraz inne rzeczy, ale wciąż uwielbiam TVN i będę go bronić wraz z innymi dziennikarzami wolnych mediów, tak jak do tej pory. Pozdrowienia z Afryki”, czytamy pod najnowszym zdjęciem Kingi Rusin.

Cieszymy się, że drzwi do TVN nie są zamknięte dla dziennikarki, która tak mocno kojarzy się widzom właśnie z tą stacją.

Co dziś robi Kinga Rusin?

Przypomnijmy, że od niemal roku prezenterka podróżuje po świecie, gdzie skupia się na sobie i swoich bliskich, którzy towarzyszą jej w wyprawach na krańce świata. Aktualnie dziennikarka przebywa w Afryce.

Jesteśmy jednak przekonani, że to co może wyglądać na długie wakacje, wcale nimi nie jest, bo Kinga Rusin wciąż pozostaje aktywną właścicielką marki kosmetycznej, która wymaga wiele pracy.

Zobacz: Tak wyglądała suknia ślubna Anny Cieślak! Wiadomo, kto ją zaprojektował

A dlaczego gwiazda z dnia na dzień odeszła z telewizji? „Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej – mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna. Ostatnio wiele się zmieniło w 'Dzień Dobry TVN', a odejście mojego współprowadzącego (Piotr Kraśko - przyp. red.) stworzyło naturalną okazję, by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz”, mogliśmy przeczytać równo rok temu na jej Instagramie.

Czekacie na kolejny program z Kingą Rusin? 

Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.