Fot. Jeff Spicer/Getty Images
O tym się mówi

Kim są dzieci Johnny’ego Deppa? O pociechach znanego aktora znów jest głośno

Córka walczy z internetowym hejtem, syn chroni swoją prywatność

Marcjanna Maryszewska 19 maja 2022 18:53
Fot. Jeff Spicer/Getty Images

O Johnnym Deppie od jakiegoś czasu znów jest głośno w mediach. Niestety nie za sprawą kolejnej ikonicznej roli, a procesu sądowego, który wytoczył swojej byłej żonie Amber Heard. Oskarżył kobietę o zniesławienie po tym, jak opublikowała głośny felieton, w którym zasugerowała, że padła ofiarą przemocy z jego strony. „Proces dekady” trwa już od kilku tygodni, w międzyczasie duże zainteresowanie budzi życie prywatne aktora, a co za tym idzie - dwójka jego pociech. Córka gwiazdora zmaga się od jakiegoś czasu z dużą falą nienawiści w sieci ze względu na toczącą się sprawę ojca. Syn natomiast skutecznie unika mediów społecznościowych. 

Kim jest Lily-Rose Depp, córka Johnny’ego Deppa?

Lily-Rose Depp to pierwszy owoc wieloletniego związku Deppa oraz piosenkarki i aktorki Vanessy Paradis. Para poznała się w 1998 roku w Paryżu, miłosna atmosfera sprzyjała im obu, zakochać mieli się w sobie od pierwszego wejrzenia. Już rok później 27 kwietnia na świat przyszła Lily-Rose. Jako dziecko sławnych rodziców córka aktorów od dziecka cieszyła się dużym zainteresowaniem prasy, oni zaś skrzętnie chronili jej prywatności i unikali zabierania dziecka na medialne wydarzenia, jak robiło to niegdyś wiele gwiazd. Aby zająć się pociechą, Vanessa Paradis zawiesiła karierę i w pełni poświęciła się życiu domowemu.

Johnny Depp, Jack Depp i Lily Rose Melody Depp, 2013 r. 

Johnny Depp Jack Depp Lily Rose Depp kim są dzieci aktora
Fot. Jun Sato/WireImage

Gdy Lily-Rose dorosła, zapragnęła pójść w ślady rodziców i rozpoczęła karierę jako aktorka i modelka. W kwietniu 2015 roku wzięła udział w sesji zdjęciowej dla australijskiego magazynu „Oyster”, a dwa miesiące później pojawiła się na wybiegu na pokazie mody Chanel. Na ekranie zaś zadebiutowała w 2014 roku epizodem w produkcji „Kieł”, następnie w m.in. „Planetarium”, „Tancerce” i „Królu”. Młoda gwiazda zawsze zaznaczała, że kariery nie zawdzięcza sławnemu ojcu. „Wiele osób myśli, że gram tylko z powodu mojego taty. To, że nie musiałam tak ciężko pracować, by zostać zauważoną czy rozpoznawalną w branży, sprawiło, że chcę pracować dwa razy ciężej, aby udowodnić wszystkim, że nie robię tego, tylko dlatego, że to była dla mnie najłatwiejsza droga. Nie robię tego, tylko dlatego, że moi rodzice grają” - tłumaczyła w wywiadzie dla „CR Fashion Book”.

Czytaj także: Xavier Wiśniewski pracuje u taty. Ile zarabia? „Zawsze mogą być wyższe stawki…”

 

Fot. Materiały prasowe

Lily-Rose Depp, Chanel jesień/zima 2017/2018

Lily-Rose Depp zdobyła dużą sławę, ale zapamiętała lekcje swoich rodziców i stara się chronić swoje życie prywatne. „Dorastałam z koncepcją prywatności, która była bardzo szczególna ze względu na sytuację, w której żyłam. Zawsze uczono mnie, że prywatność jest czymś, co należy cenić i zachować jak najwięcej dla siebie. Wolę, żeby ludzie myśleli, że jestem nudna, niż wiedzieli za dużo o moim życiu” - wyjaśniła w wywiadzie dla „The Face”, podkreślając, jak duży wpływ na takie podejście miał fakt dorastania w sławnej rodzinie.

Prasa jednak bardzo chętnie pisze o sprawach osobistych młodej gwiazdy, a przed laty ujawniono, jak Lily-Rose zmagała się z anoreksją, co ona sama w końcu potwierdziła. Opowiedziała, jak trudno jej funkcjonować, gdy media skupiają się wyłącznie na jej szczupłej sylwetce. „Bardzo mnie to boli i przygnębia, bo poświęciłem dużo energii na walkę z chorobą. Byłam znacznie młodsza, kiedy miałam do czynienia z anoreksją, bardzo trudno było mi sobie z nią poradzić. Wszyscy, którzy znają ten problem, wiedzą, jak trudno jest wrócić do normalnego życia” - wyjaśniła przy okazji wywiadu dla francuskiego „Elle”.

Fot. East News
Lily-Rose Depp, Cannes 2017

Tematem plotek pozostaje również jej życie miłosne, lecz ostatnio o Lily-Rose pisze się najczęściej w kontekście „procesu dekady” między Johnnym Deppem oraz Amber Heard. Córka gwiazdora miała nie przepadać za swoją macochą, a na Instagramie stanęła w obronie swojego sławnego taty. „Mój tata jest najsłodszą, najbardziej kochającą osobą, jaką znam. Nigdy nie był innym, jak tylko wspaniałym ojcem dla mojego młodszego brata i mnie, i każdy, kto go zna, powiedziałby to samo” - pisała wówczas. W związku z aferą ogromny hejt jest wymierzony również w nią.

Sprawdź: Trudny początek, wiara w pasję i wygrane marzenia: oto niezwykłe życie Natalii Oreiro!

Kim jest Jack Depp, syn Johnny’ego Deppa?

Tak jak Lily-Rose Depp chętnie zrobiła karierę w show-biznesie, z dala od tego świata trzyma się młodsze dziecko Johnny’ego Deppa i Vanessy Paradis. Jack Depp ma obecnie 20 lat i urodził się 9 kwietnia 2002 roku. Chłopaka nieczęsto widuje się na oficjalnych galach, przyjęciach i premierach. Wyjątek zrobił kilka lat temu, gdy pojawił się na pokazie mody Chanel, gdzie jego siostra pojawiła się w charakterze modelki, aby wesprzeć ją osobiście. Jack dzieli swoje życie między Francję, gdzie żyje jego mama, a Stany Zjednoczone, dokąd po rozstaniu z żoną wrócił Johnny Depp.

Jack Depp nie udziela co prawda wywiadów, ale więcej o synu opowiedział niegdyś jego ojciec. Aktor jest dumny ze swojej pociechy i nie szczędził mu wówczas pochwał. Podkreślał liczne zdolności swojego syna - Jack ma smykałkę artystyczną, ale też potrafi grać na kilku instrumentach. Nie ciągnie go jednak do aktorstwa. Na swoim koncie ma wyłącznie jedną rolę w filmie „Yoga Hosers”, gdzie zagrał u boku mamy i siostry.

Niewiele wiadomo o życiu osobistym Jacka Deppa. Według doniesień prasy 20-latek spotyka się z modelką Camille Jansen. Kilka lat temu mówiło się również o problemach zdrowotnych chłopaka, jednak nigdy nie ujawniono, na co mógł cierpieć chłopak.  

Źródło: Plejada.pl

Sprawdź również: Jan Wieczorkowski na zdjęciu ze starszym synem. Podobny do taty?

Fot. Splash News/EAST NEWS
Jack Depp, 08.03.2016

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.