Xavier Wiśniewski z tatą, MIchał Wiśniewski
Fot. Lukasz Kalinowski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Xavier Wiśniewski pracuje u taty. Ile zarabia? „Zawsze mogą być wyższe stawki…”

Michał Wiśniewski i jego syn szczerze opowiedzieli o współpracy

Rafał Kowalski 18 maja 2022 09:42
Xavier Wiśniewski z tatą, MIchał Wiśniewski
Fot. Lukasz Kalinowski/East News

Wchodzący w dorosłość Xavier Wiśniewski postanowił nie kontynuować nauki na studiach i skupił się na pracy oraz rozwoju artystycznym. „Teraz pracuję razem z tatą, jeździmy na koncerty, pracuję u niego w biurze. Chcę też rozwinąć muzykę, dlatego zdecydowałem się zainwestować w teledysk”, mówił niedawno portalowi Jastrząb Post podkreślając, że nie chce być od nikogo zależny finansowo. Jak współpracuje mu się z ojcem?

Obowiązki Xaviera Wiśniewskiego

Jeszcze niedawno 20-latek mówił mediom, że zarabia nie tylko pomagając tacie, ale też pracując w gastronomii. Aktualnie to zadania powierzane mu przez muzyka są jednak priorytetem. Na czym polegają jego codzienne obowiązki? „Na ten moment jestem asystentem jego menadżerki. Pomagam jej, odciążam ją z zadań. Jeździmy razem na eventy i koncerty. Dbam o to, żeby mojemu tacie nic nie brakowało. Wyręczam go z wielu zadań”, powiedział Pudelkowi.

Ocenił też, jakim tata jest pracodawcą. „Są same plusy pracy z ojcem. Mój tata jest ciężkim charakterem, ale dużo uczy. I życia i tego, jak być dobrym pracownikiem. Czasami jak tupnie nogą, wszystkie ściany się trzęsą. Ale ja podchodzę do tego z pokorą”, dodał.

Czytaj takżeFabienne Wiśniewska o kulisach jej patchworkowej rodziny. Kto z kim dogaduje się najlepiej?

O tym, jak widzi zadania syna opowiedział też sam lider Ich Troje. „Xavier pracuje ze mną. Praktycznie wszędzie wymieniają się z Dagmarą – raz ona, raz on. Ale strasznie się cieszę, bo spędzamy bardzo dużo czasu razem. Xavier jest odpowiedzialny za wszystko. Tu trzeba zorganizować każde wyjście, wszystkiego dopilnować, żebym przyjechał przede wszystkim. Żeby niczego nie zabrakło, żebym był przygotowany. Nie pracujemy razem tylko zawodowo. Zdarzyło nam się nawet ostatnio razem zaśpiewać”, opowiadał portalowi JastrzabPost.pl.

Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski o zarobkach syna. Odpowiedź Xaviera

Podczas ostatniej konferencji festiwalu Polsatu panowie mieli okazję odpowiedzieć też na pytanie o zarobki Xaviera… „Nie wiem, ile dokładnie płaci mu wytwórnia. Chociaż widzę, że buty trochę zniszczone, a koszulka od Mandaryny”, wyznał Michał Wiśniewski kończąc swoją wypowiedź żartobliwie.

Trochę więcej na ten temat zdradził jego 20-letni syn. „Zawsze mogą być wyższe stawki, jeżeli to oglądasz tato, mam nadzieję, że weźmiesz to pod uwagę. A tak serio – z racji tego, że jestem na początku, uważam, że są na ten moment w porządku. Oczywiście, będę walczył o to, żeby były jak największe. Myślę, że są odpowiednie na ten moment”, przyznał Xavier w wywiadzie dla JastrząbPost.

CZYTAJ TEŻXavier Wiśniewski miewa myśli samobójcze: „Czułem się odtrącony, niechciany. [...] Ciężko jest powiedzieć swojej mamie czy tacie: „nie chcę żyć””

A czy rozsądnie wydaje on gotówkę? „Wydaje na wszelkie rzeczy typu zakupy, paliwo itd. Ale ja raczej staram się pieniądze oszczędzać, a jeżeli już gdzieś uzbieram, to ładować gdzieś faktycznie w siebie, jak teraz zrobiłem przy najnowszym klipie i w ogóle przy mojej muzyce. Nie pozwalam moim rodzicom pomóc sobie finansowo za bardzo, staram się wszystko ogarnąć samemu i faktycznie gdzieś sam sobie odkładam pieniążki”, wyznał odpowiedzialnie.

Życzymy kolejnych sukcesów! 

Xavier Wiśniewski, 28.11.2021 Warszawa. Na planie programu Dzien Dobry TVN
Fot. Justyna Rojek/Dzien Dobry TVN/East News

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.