Jan Wieczorkowski
Fot. Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Jan Wieczorkowski na zdjęciu ze starszym synem. Podobny do taty? 

Łączy ich wyjątkowa więź

Olga Figaszewska 18 maja 2022 10:52
Jan Wieczorkowski
Fot. Bartek Wieczorek

Jan Wieczorkowski rzadko mówi o życiu osobistym, stroni od pojawiania się na czerwonych dywanach. Aktor chroni prywatność swoich najbliższych. Zdarza się, że uchyla rąbka tajemnicy i publikuje zdjęcia z  rodzinnego albumu. Teraz ulubieniec widzów podzielił się z fanami fotografią, na której pozuje ze starszym synem. Okazuje się, że obu panów łączy wspólna pasja!

Jan Wieczorkowski na zdjęciu z synem

Jan Wieczorkowski należy do grona najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich aktorów. Mogliśmy podziwiać go w wielu fantastycznych kreacjach w takich produkcjach, jak: U Pana Boga za piecem, U Pana Boga w Ogródku, Czasie honoru, Dywizjonie 303, a także Stuleciu Winnych.

Prywatnie Jan Wieczorkowski jest szczęśliwym tatą i mężem. Aktor wspólnie z ukochaną żoną Urszulą Karczmarczyk doczekał się dwójki cudownych pociech – 13-letniego Jana i 8-letniego Vincenta. Rodzina jest dla artysty najważniejszą wartością.

Zobacz też: U jej boku stał się wzorem męża i ojca. Oto historia miłości Jana Wieczorkowskiego i Urszuli Karczmarczyk

Jan Wieczorkowski
Fot. Bartek Wieczorek

„Rodzina to mój największy sukces, jest dla mnie priorytetem. Przyjmuję określoną rolę, w tym wypadku ojca, męża, głowy rodziny i biorę za to odpowiedzialność. Dobrze, że mam przy sobie Ulę, bo ona w kryzysowych sytuacjach umie zachować spokój. Bez niej bym sobie nie poradził”, zwierzał się w jednym z wywiadów.

Zdarza się, że Jan Wieczorkowski dzieli się z fanami fragmentami ze swojego życia i zamieszcza w sieci wspólne kadry z pociechami. Wypracował sobie z synami wyjątkową więź. Tym razem aktor zachwycił obserwatorów kadrem, na którym pozuje ze starszym synem. Janek junior ma już 13 lat! Jak można wywnioskować z opisu pod fotografią. Obaj panowie uwielbiają jeździć na deskorolce.

Niektórzy zauważają, że chłopiec jest bardzo podobny do swojego taty z lat młodości.

Jakie jest Twoje zdanie?   

Jan Wieczorkowski, 2001
Fot. Prończyk/AKPA

Jan Wieczorkowski w 2001 roku

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.