Johnny Depp, Vanessa Paradis
Fot. Getty Images
O NICH SIĘ MÓWI

Zachodnie media: Johnny Depp spędził święta z Vanessą Paradis!

Fani liczą, że para znów będzie razem?

Ksenia Krasko 2 stycznia 2020 17:45
Johnny Depp, Vanessa Paradis
Fot. Getty Images

Czy Johnny Depp i Vanessa Paradis postanowili dać sobie drugą szansę?! Portal Daily Mail donosi, że aktor spędził Boże Narodzenie w Paryżu, w towarzystwie byłej ukochanej i ich dzieci. Fani pary nie ukrywają, że cieszą ich najnowsze doniesienia prasy i liczą, że być może para znów będzie razem. Ile w tym prawdy?

Johnny Depp i Vanessa Paradis znowu razem?

Vanessa Paradis i Johnny Depp poznali się w 1998 roku w paryskim hotelu Costes. Aktor grał wtedy w filmie Dziewiąte wrota w reżyserii Romana Polańskiego. Stworzyli bardzo udaną relację, dlatego ich rozstanie po czternastu latach związku zszokowało zarówno fanów, jak i środowisko filmowe. Pomimo zerwania, utrzymali ze sobą kontakt.

Według dziennikarzy Daily Mail i paparazzi, którzy przyłapali aktora na lotnisku w stolicy Francji, Depp przyleciał do Paryża na Święta, aby spędzić Boże Narodzenie z Vanessą i ich wspólnymi dziećmi, 20-letnią Lily Rose i 17-letnim Jackiem. W trakcie kilkudniowej podróży odwiedził również słynny kabaret Lido.

Po rozstaniu z Paradis, Depp poślubił aktorkę Amber Heard. Ich romans rozpoczął się w 2011 roku na planie filmu Dziennik zakrapiany rumem. Ich małżeństwo trwało nieco ponad rok, a głośne rozstanie trwa do dziś. Byli małżonkowie oskarżają się nawzajem o przemoc i zarzucają sobie liczne kłamstwa, wywołując poruszenie w mediach.

Jeśli chodzi o Vanessę, w lipcu 2018 roku wyszła za mąż za reżysera Samuela Benchetrit. Zakochani zdecydowali się na cichą ceremonię w toczeniu najbliższych.

Wygląda na to, że fani Deppa i Paradis muszą pogodzić się z faktem, że ewentualny romans pary jest jedynie domysłem prasy – i łączy ich tylko przyjaźń. 

Vanessa Paradis i Samuel Benchetrit

Vanessa Paradis wyszła za mąż
Fot. GettyImages

Vanessa Paradis i Johnny Depp

Johnny Depp i Vanessa Paradis
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!