O TYM SIĘ MÓWI

Oto Miss Polski 2018! Kim jest piękna Olga Buława?

Za nami finał wyborów w Krynicy. Jak oceniasz zwyciężczynię?

Konrad Szczęsny 10 grudnia 2018 09:57

Za nami wybory najpiękniejszej Polki 2018 roku! W finale wzięło udział 28 kandydatek z całego kraju. Tytuł najpiękniejszej wywalczyła 27-letnia Olga Buława ze Świnoujścia, która po ogłoszeniu werdykty nie ukrywała wzruszenia. Kim jest i czym zajmuje się na co dzień?

Kim jest Olga Buława, Miss Polski 2018?

Koronę przekazała jej zeszłoroczna zwyciężczyni, Kamila Świerc. Olga Buława otrzymała czek na 50 tysięcy złotych, biżuterię oraz wyszukane stylizacje autorstwa Tomaotomo i Violi Piekut. W konkursie startowała z numerem 6.

Olga Buława ma 27 lat i pochodzi ze Świnoujścia. Na koncie ma już jeden sukces: nosi tytuł II WICEMISS Ziemi Zachodniopomorskiej. Na co dzień jest... stewardessą. 

Gala Miss Polski 2018 - wyniki

Tak wyglądały wyniki gali Miss Polski, która w tym roku odbyła się po raz 29.

  • MISS Polski: Olga Buława (Świnoujście)
  • I WICEMISS POLSKI: Karina Szczepanek (Siemiatycze)
  • II WICEMISS POLSKI: Joanna Babynko (Białystok)
  • III WICEMISS POLSKI: Kinga Wawrzyniak (Kraków)
  • IV WICEMISS POLSKI: Marta Kaczmarczyk (Mrągowo)
  • Miss Polski Widzów Polsatu: Joanna Babynko (Białystok)
  • Miss Polski Wirtualnej Polski: Joanna Babynko (Białystok)
  • Miss Internetu: Luiza Szczerbowska

Gala Miss Polski 2018 - przebieg

Po raz kolejny uroczysta gala odbyła się w ramach Festiwalu Piękna w Krynicy-Zdroju. Uświetnili ją swoimi występami m.in. Margaret, Mateusz Ziółko, laureat show All Together Now Marcin Łopaciuk oraz znana z The Voice of Poland Anna Karwan. Prowadzącymi wydarzenie byli natomiast Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut oraz Maciej Rock.

Zdjęcia z gali możesz zobaczyć w naszej galerii. Uważasz, że Olga Buława zasłużyła na tytuł najpiękniejszej Polki 2018 roku?  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.