O TYM SIĘ MÓWI

Oto Miss Polski 2018! Kim jest piękna Olga Buława?

Za nami finał wyborów w Krynicy. Jak oceniasz zwyciężczynię?

Konrad Szczęsny 10 grudnia 2018 09:57

Za nami wybory najpiękniejszej Polki 2018 roku! W finale wzięło udział 28 kandydatek z całego kraju. Tytuł najpiękniejszej wywalczyła 27-letnia Olga Buława ze Świnoujścia, która po ogłoszeniu werdykty nie ukrywała wzruszenia. Kim jest i czym zajmuje się na co dzień?

Kim jest Olga Buława, Miss Polski 2018?

Koronę przekazała jej zeszłoroczna zwyciężczyni, Kamila Świerc. Olga Buława otrzymała czek na 50 tysięcy złotych, biżuterię oraz wyszukane stylizacje autorstwa Tomaotomo i Violi Piekut. W konkursie startowała z numerem 6.

Olga Buława ma 27 lat i pochodzi ze Świnoujścia. Na koncie ma już jeden sukces: nosi tytuł II WICEMISS Ziemi Zachodniopomorskiej. Na co dzień jest... stewardessą. 

Gala Miss Polski 2018 - wyniki

Tak wyglądały wyniki gali Miss Polski, która w tym roku odbyła się po raz 29.

  • MISS Polski: Olga Buława (Świnoujście)
  • I WICEMISS POLSKI: Karina Szczepanek (Siemiatycze)
  • II WICEMISS POLSKI: Joanna Babynko (Białystok)
  • III WICEMISS POLSKI: Kinga Wawrzyniak (Kraków)
  • IV WICEMISS POLSKI: Marta Kaczmarczyk (Mrągowo)
  • Miss Polski Widzów Polsatu: Joanna Babynko (Białystok)
  • Miss Polski Wirtualnej Polski: Joanna Babynko (Białystok)
  • Miss Internetu: Luiza Szczerbowska

Gala Miss Polski 2018 - przebieg

Po raz kolejny uroczysta gala odbyła się w ramach Festiwalu Piękna w Krynicy-Zdroju. Uświetnili ją swoimi występami m.in. Margaret, Mateusz Ziółko, laureat show All Together Now Marcin Łopaciuk oraz znana z The Voice of Poland Anna Karwan. Prowadzącymi wydarzenie byli natomiast Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut oraz Maciej Rock.

Zdjęcia z gali możesz zobaczyć w naszej galerii. Uważasz, że Olga Buława zasłużyła na tytuł najpiękniejszej Polki 2018 roku?  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.