W Los Angeles mieszka od 19 lat...

Weronika Kostyra 31 marca 2019 20:01

Kasia Wołejnio jest jedną z bardziej kontrowersyjnych uczestniczek obecnej edycji programu Agent – Gwiazdy. Odpadła w pierwszym odcinku, lecz powróciła pod koniec drugiego. Widzowie znają ją przede wszystkim jako jedną z Żon Hollywood z hitowego show TVN. Co jeszcze o niej wiemy?

Kim jest Kasia Wołejnio?

Katarzyna Wołejnio jest aktorką, modelką i producentką. Pochodzi z Nysy. Ukończyła studia na Wydziale Biznesu i Zarządzania Prywatnej Wyższej Szkoły Businessu, Administracji i Technik Komputerowych w Warszawie, po czym wyjechała do Paryża. Pracowała tam jako hostessa, a dodatkowo uczyła się języka francuskiego na kursie organizowanym przez Sorbonę. Zna także język włoski, rosyjski i oczywiście angielski i polski. Następnie przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych – najpierw do Miami, a potem do Los Angeles, gdzie mieszka już 19 lat.

Próbowała swoich sił jako aktorka. Uczęszczała na liczne kursy aktorskie. Ma na swoim koncie niewielkie role w filmach Bad Boys 2, Dziś 13, jutro 30, Conan Barbarzyńca 3D, Iceman: Historia mordercy oraz Pokusa, gdzie na planie pracowała z samą Nicole Kidman oraz Zakiem Efronem.

Od 2018 roku Katarzyna Wołejnio spotyka się z niemieckim modelem Simonem Lorinserem. Wcześniej przez rok był w związku z producentem telewizyjnym Rinke Rooyensem.

Kibicujesz Kasi w programie Agent – Gwiazdy? 

1/5
Kasia Wołejnio i Joanna Krupa
Copyright @Instagram @kasiawolejnio
1/5

Kasia Wołejnio i Joanna Krupa

2/5
Kasia Wołejnio
Copyright @Instagram @kasiawolejnio
2/5

Kasia Wołejnio jest jedną z bardziej kontrowersyjnych uczestniczek obecnej edycji programu Agent – Gwiazdy.

3/5
Kasia Wołejnio
Copyright @Instagram @kasiawolejnio
3/5

Widzowie znają ją przede wszystkim jako jedną z Żon Hollywood z hitowego show TVN.

4/5
Kasia Wołejnio
Copyright @Instagram @kasiawolejnio
4/5

 Katarzyna Wołejnio jest aktorką, modelką i producentką. Pochodzi z Nysy .

5/5
Kasia Wołejnio
Copyright @Instagram @kasiawolejnio
5/5

 Ma na swoim koncie niewielkie role w Hollywood.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.