O NIEJ JEST GŁOŚNO

Żona Hollywood i uczestniczka programu Agent – Gwiazdy... Co wiemy o Kasi Wołejnio?

W Los Angeles mieszka od 19 lat...

Weronika Kostyra 31 marca 2019 20:01

Kasia Wołejnio jest jedną z bardziej kontrowersyjnych uczestniczek obecnej edycji programu Agent – Gwiazdy. Odpadła w pierwszym odcinku, lecz powróciła pod koniec drugiego. Widzowie znają ją przede wszystkim jako jedną z Żon Hollywood z hitowego show TVN. Co jeszcze o niej wiemy?

Kim jest Kasia Wołejnio?

Katarzyna Wołejnio jest aktorką, modelką i producentką. Pochodzi z Nysy. Ukończyła studia na Wydziale Biznesu i Zarządzania Prywatnej Wyższej Szkoły Businessu, Administracji i Technik Komputerowych w Warszawie, po czym wyjechała do Paryża. Pracowała tam jako hostessa, a dodatkowo uczyła się języka francuskiego na kursie organizowanym przez Sorbonę. Zna także język włoski, rosyjski i oczywiście angielski i polski. Następnie przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych – najpierw do Miami, a potem do Los Angeles, gdzie mieszka już 19 lat.

Próbowała swoich sił jako aktorka. Uczęszczała na liczne kursy aktorskie. Ma na swoim koncie niewielkie role w filmach Bad Boys 2, Dziś 13, jutro 30, Conan Barbarzyńca 3D, Iceman: Historia mordercy oraz Pokusa, gdzie na planie pracowała z samą Nicole Kidman oraz Zakiem Efronem.

Od 2018 roku Katarzyna Wołejnio spotyka się z niemieckim modelem Simonem Lorinserem. Wcześniej przez rok był w związku z producentem telewizyjnym Rinke Rooyensem.

Kibicujesz Kasi w programie Agent – Gwiazdy? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.