O NIEJ JEST GŁOŚNO

Żona Hollywood i uczestniczka programu Agent – Gwiazdy... Co wiemy o Kasi Wołejnio?

W Los Angeles mieszka od 19 lat...

Weronika Kostyra 31 marca 2019 20:01

Kasia Wołejnio jest jedną z bardziej kontrowersyjnych uczestniczek obecnej edycji programu Agent – Gwiazdy. Odpadła w pierwszym odcinku, lecz powróciła pod koniec drugiego. Widzowie znają ją przede wszystkim jako jedną z Żon Hollywood z hitowego show TVN. Co jeszcze o niej wiemy?

Kim jest Kasia Wołejnio?

Katarzyna Wołejnio jest aktorką, modelką i producentką. Pochodzi z Nysy. Ukończyła studia na Wydziale Biznesu i Zarządzania Prywatnej Wyższej Szkoły Businessu, Administracji i Technik Komputerowych w Warszawie, po czym wyjechała do Paryża. Pracowała tam jako hostessa, a dodatkowo uczyła się języka francuskiego na kursie organizowanym przez Sorbonę. Zna także język włoski, rosyjski i oczywiście angielski i polski. Następnie przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych – najpierw do Miami, a potem do Los Angeles, gdzie mieszka już 19 lat.

Próbowała swoich sił jako aktorka. Uczęszczała na liczne kursy aktorskie. Ma na swoim koncie niewielkie role w filmach Bad Boys 2, Dziś 13, jutro 30, Conan Barbarzyńca 3D, Iceman: Historia mordercy oraz Pokusa, gdzie na planie pracowała z samą Nicole Kidman oraz Zakiem Efronem.

Od 2018 roku Katarzyna Wołejnio spotyka się z niemieckim modelem Simonem Lorinserem. Wcześniej przez rok był w związku z producentem telewizyjnym Rinke Rooyensem.

Kibicujesz Kasi w programie Agent – Gwiazdy? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?