O NIEJ JEST GŁOŚNO

Żona Hollywood i uczestniczka programu Agent – Gwiazdy... Co wiemy o Kasi Wołejnio?

W Los Angeles mieszka od 19 lat...

Weronika Kostyra 31 marca 2019 20:01

Kasia Wołejnio jest jedną z bardziej kontrowersyjnych uczestniczek obecnej edycji programu Agent – Gwiazdy. Odpadła w pierwszym odcinku, lecz powróciła pod koniec drugiego. Widzowie znają ją przede wszystkim jako jedną z Żon Hollywood z hitowego show TVN. Co jeszcze o niej wiemy?

Kim jest Kasia Wołejnio?

Katarzyna Wołejnio jest aktorką, modelką i producentką. Pochodzi z Nysy. Ukończyła studia na Wydziale Biznesu i Zarządzania Prywatnej Wyższej Szkoły Businessu, Administracji i Technik Komputerowych w Warszawie, po czym wyjechała do Paryża. Pracowała tam jako hostessa, a dodatkowo uczyła się języka francuskiego na kursie organizowanym przez Sorbonę. Zna także język włoski, rosyjski i oczywiście angielski i polski. Następnie przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych – najpierw do Miami, a potem do Los Angeles, gdzie mieszka już 19 lat.

Próbowała swoich sił jako aktorka. Uczęszczała na liczne kursy aktorskie. Ma na swoim koncie niewielkie role w filmach Bad Boys 2, Dziś 13, jutro 30, Conan Barbarzyńca 3D, Iceman: Historia mordercy oraz Pokusa, gdzie na planie pracowała z samą Nicole Kidman oraz Zakiem Efronem.

Od 2018 roku Katarzyna Wołejnio spotyka się z niemieckim modelem Simonem Lorinserem. Wcześniej przez rok był w związku z producentem telewizyjnym Rinke Rooyensem.

Kibicujesz Kasi w programie Agent – Gwiazdy? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Krupa w oczekiwaniu na córeczkę zdradza tajemnice nowego życia we troje. Anna Puślecka mówi wprost, że nie podda się chorobie, a Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opowiadają nam o pokonywaniu trudności, 14 wspólnych latach i nowych wyzwaniach