Miley Cyrus, Kaitlynn Carter
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Miley Cyrus nie ukrywa już związku z Kaitlynn Carter. Kim jest nowa pasja piosenkarki?

Artystka nie zamierza odkładać rozwodu z Liamem Hemsworthem

Ksenia Krasko 13 września 2019 07:47
Miley Cyrus, Kaitlynn Carter
Fot. Getty Images

Rozwód Miley Cyrus i Liama Hemswortha wciąż wzbudza wiele emocji. Pierwsze informacje o rozstaniu były szokiem dla wielbicieli młodej pary, a kolejne doniesienia prasy tylko spotęgowały to wrażenie. Według mediów, obie strony miały sobie wiele do zarzucenia – Miley oskarżała Liama o zbyt imprezowy tryb życia, a aktor nie mógł wybaczyć piosenkarce zdrady. I wygląda na to, że nie bez powodu, ponieważ artystka nie ukrywa już swojego związku z Kaitlynn Carter.

Kim jest Kaitlynn Carter, nowa dziewczyna Miley Cyrus?

O Kaitlynn Carter zrobiło się głośno jeszcze w 2014 roku, kiedy stworzyła blog Hey, Miss Carter, który w ostatnim czasie przestała aktualizować. Nazwała go „cyfrowym pamiętnikiem”, a w biografii nadal widzimy opis: mieszkam teraz w Malibu w Kalifornii, z moim narzeczonym i psami. Partnerem Carter był Brody Jenner, model i przyrodni brat słynnych sióstr Kylie oraz Kendall. Poznali się na imprezie w 2013 roku, a w 2018 wzięli ślub na wyspie u wybrzeży Indonezji. Niedawno okazało się, że nigdy nie zalegalizowali ceremonii w Stanach Zjednoczonych – ślub jest więc nieważny.

Kaitlynn Carter sprzedaje też ubrania, planuje wypuścić autorską linię kosmetyków, a także występuje w reality show The Hills: New Beginnings. Nieprzypadkowo, ponieważ Brody Jenner jest weteranem kultowego serialu MTV. „Brody i Kaitlynn mają problemy od lat. To nie jest tajemnica”, informowały media. „Program nie był dla nich dobry. Było tak źle, że Kaitlynn wyprowadziła się zanim zaczęli filmować, ale potem wróciła. Kręcenie The Hills ujawniło wiele rzeczy w ich związku. I stało się jasne, że nie mają szans”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kaitlynn Carter (@kaitlynn)

Związek Miley Cyrus i Kaitlynn Carter

Po dość trudnej decyzji Miley Cyrus o rozstaniu z wieloletnim partnerem, prawie natychmiast pojawiły się plotki, że piosenkarka znalazła pocieszenie właśnie w ramionach Kaitlynn Carter. Co prawda spotykają się od dwóch tygodni, ale ich związek wydaje się już dość poważny. Pierwsze wspólne zdjęcie nie dało zresztą powodów do spekulacji – dopiero doniesienia o ich bardzo intymnej randce w klubie.

Po kilku dniach Miley potwierdziła światu, że ona i Liam się rozstali. „Wciąż ewoluując, zmieniając się jako partnerzy i osoby, zdecydowali, że rozstanie jest najlepsze. Skoncentrują się na sobie i na swoich karierach. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt [...]. Uszanujmy ich decyzję i prywatność”, napisano w jej imieniu.

Zaraz po tym, oświadczenie wydał Brody Jenner, były partner Carter. Co prawda zniknęło już z sieci, ale jego treść była wymowna. „Widzę zbyt wiele negatywu wobec kogoś, kogo kocham i na kim bardzo mi zależy. Czuję potrzebę uporządkowania tej historii. Kaitlynn i ja jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi od 6 lat i tak pozostanie. [...] Jest cudowną osobą, piękną i zabawną, zawsze pozytywną. Szanuję ją i troszczę się o nią. Zasługuje na to, by móc iść naprzód w swoim życiu”.

Portal E! News informował wtedy, że to właśnie zdjęcia Miley całującej się z Kaitlynn, zmotywowały Liama ​​Hemswortha do złożenia wniosku o rozwód. Kilka dni później dziewczyny pojawiły się razem na rozdaniu MTV Video Music Awards. Piosenkarka w bardzo emocjonalny sposób zaśpiewała nową piosenkę Slide Away, która odnosi się do relacji z aktorem. Tym samym ucięła wszystkie spekulacje o ewentualnym powrocie do Hemswortha.

Magazyn People poinformował na początku września, że „Miley i Kaitlynn mieszkają razem i są bardzo szczęśliwe”. Blogerka zaprezentowała też światu nowy pierścionek, z literką M. Nie mamy więc wątpliwości, że to nie koniec doniesień o tej relacji. Pytanie brzmi – czy ten związek okaże się szczęśliwy dla Miley Cyrus? 

Miley Cyrus, Kaitlynn Carter
Fot. Getty Images

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kaitlynn Carter (@kaitlynn)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?