Margaret, Ślub Margaret, Kacezet
Fot. Instagram
O NIM JEST GŁOŚNO

Kim jest mąż Margaret?

Ukochany wokalistki to popularny muzyk!

Redakcja VIVA! 29 stycznia 2020 13:41
Margaret, Ślub Margaret, Kacezet
Fot. Instagram

We wtorek Margaret i KaCeZet wzięli szamański ślub! Zakochani pobrali się w Peru. A informacja, która obiegła media zaskoczyła fanów muzyków. Para niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Kim jest mąż wokalistki?

KaCeZet - mąż Margaret. Co o nim wiemy?

KaCeZet, to naprawdę Piotr Kozieradzki. Tak jak ukochana 35-latek jest muzykiem i autorem tekstów, ale znają go przede wszystkim fani muzyki reggae. Występował na Open'erze, Ostróda Reggae Festival, Reggaeland Płock czy Cracow Reggae Festival. Wcześniej wokalista był związany z zespołem Tabula Rasa w latach 2002-2008. Potem występował w szeregach Dreadsquad.

Na rynku muzycznym jest już od 18 lat. Artysta od 2011 roku występuje w ramach projektu KaCeZet & Fundamenty. Jest również członkiem formacji EJ TM, którą współtworzy wraz z MadMajkiem, Marianem Wielkopolskim i Mr. Bormanem. Fani reggae z pewnością znają jego utwory: Nadciąga, Mistrz, Niech gadają, Kocham swoje miasto.

Jak podaje portal Plejada.pl ukochany Margaret ma na swoim koncie nieudane małżeństwo z DJ-ką Neen Nah. Para doczekała się wspólnie córki, Noemi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez KcZzzzzz (@kacezet)

Ubierz się jak KaCeZet! Oto nasze propozycje:

Ślub Margaret i KaCeZeta

Margaret i Piotr Kozieradzki spotykali się od dawna. Połączyła ich wspólna pasja i miłość do muzyki. Rok temu Margaret wyjawiła, że są zaręczeni. Poinformowała o tym podczas koncertu w warszawskim klubie Stodoła w pewnej chwili wokalistka zwróciła się bezpośrednio do swojego ukochanego. Zaprosiła go na scenę, gdzie mieli razem wykonać utwór pod tytułem Daenerys & Jon Snow. „Chciałabym zaprosić teraz na scenę swojego prywatnego narzeczonego”, powiedziała Margaret.  

Wczoraj stanęli na ślubnym kobiercu, a uroczystość odbyła się w Peru. Zdjęcia pojawiły się na fanpage’u Psychonauta Foundation. Widzimy na nich przygotowania do uroczystości i emocje towarzyszące parze. Było błogosławieństwo szamanów i magiczne pieśni... 

Ślub Margaret i Kacezeta, Margaret, NIE UŻYWAĆ PONOWNIE
Fot. Facebook Psychonauta Foundation/https://www.facebook.com/psycho.nauta.peru/

„Zaczynamy rok na grubo. Podczas kolejnej edycji Reconecction odbyły się warsztaty wokalne z Kacezetem i Margaret. Poza swoją pracą zawodową i osobistą podczas ceremonii miał także miejsce ślub z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą. Finał w nocy, bez wódeczki, z zupełnie innym napitkiem”, czytamy.

Czekamy na oficjalne komentarze zakochanych i życzymy im wszystkiego co najlepsze! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No zdziczał typo

Post udostępniony przez KcZzzzzz (@kacezet)

TAGI #Margaret #ślub

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.