O TYM SIĘ MÓWI

Jej urodą zachwyca się sam Cristiano Ronaldo. Kim jest Edyta Zając-Rzeźniczak?

Jej małżeństwo z Jakubem Rzeźniczakiem przechodzi do historii

Olga Figaszewska 19 września 2019 13:25

Karierę zaczęła, gdy miała 15 lat. To tata namówił ją, żeby została modelką. Wolała śpiewać, ale poszła za jego radą. I nie żałuje. Nam opowiedziała o tym, jak zapracowała na swoje nazwisko, dwa lata temu wzięła udział w programie „Agent – Gwiazdy”. Modelka wyszła za kapitana Legii, Jakuba Rzeźniczaka. Teraz ich małżeństwo przechodzi do historii... Kim jest Edyta Zając-Rzeźniczak?

Kim jest Edyta Zając-Rzeźniczak?

Edyta Zając-Rzeźniczak to przede wszystkim znana polska modelka. Na swoim koncie ma nie małe osiągnięcia w świecie mody. Ciekawa, naturalna uroda, zagwarantowały jej pozycję w branży. Edyta swoją karierę rozpoczynała mając zaledwie 15 lat w agencji New Age, a następnie agencji NEXT. To pozwoliło jej wypłynąć na szerokie wody świata modelingu i na pewno pomogło w zapracowaniu na własne nazwisko.

,,Na emeryturę się jeszcze nie wybieram, choć teoretycznie powinnam już o niej zacząć myśleć (śmiech). Moja kariera wciąż się świetnie rozwija, ale mam świadomość, że wkrótce może się skończyć. Tak naprawdę to indywidualna sprawa. Ja sama zaczęłam, kiedy miałam niecałe 15 lat, a moja kariera ma się dużo lepiej teraz niż na początku. Kiedy zaczynałam w tej branży, panowała moda na modelki o charakterystycznej urodzie. A ja mam „baby face”. Do wielu projektów miałam zbyt młodzieńczy wygląd, co na szczęście procentuje teraz. Po prostu wtedy nie trafiłam w odpowiedni moment", mówiła w 2017 roku w wywiadzie VIVY! Katarzynie Piątkowskiej.

Edyta Zając-Rzeźniczak współpracowała między innymi przy kampaniach reklamowych dla Kenzo (w kampanii perfum), Moschino, Make Up For Ever. Chodziła po wybiegach w Mediolanie, Londynie czy Nowym Jorku. Wraz z  Robertem Kupiszem wystąpiła we wspólnej sesji zdjęciowej i filmie promującymi  kolekcję projektanta - „Tango”.  Wyprawy na Bali, podróże do Nowego Jorku czy Florydy… Swoje życie chętnie dokumentuje na Instagramie.

Czy myślała kiedyś, co mogłaby robić po modelingu? ,,Kiedyś chciałam studiować dziennikarstwo. Ale nie mogłabym poświęcić temu tyle czasu, ile powinnam. A ja lubię być najlepsza w tym, co robię. Myślę, że na to przyjdzie jeszcze czas. Praca i wyjazdy dały mi naprawdę dużo. Może nawet więcej niż niejedne studia. Dzięki temu wiem, że poradzę sobie w każdym miejscu na świecie. Gdy widzę, jak moi rówieśnicy po studiach miotają się, próbując znaleźć pracę, cieszę się, że los dał mi taką szansę i że ją dobrze wykorzystałam. I cieszę się, że nie muszę emigrować w poszukiwaniu pracy. Bardzo sobie cenię niezależność, jaką daje mi mój zawód", wyznała w VIVIE!.

O Edycie Zając-Rzeźniczak w polskim show-biznesie zrobiło się głośno po ślubie z Jakubem Rzeźniczakiem, piłkarzem Legii Warszawa. Para sformalizowała swój związek w wakacje 2016 roku po trzech latach narzeczeństwa.  Jej urodą zachwyca się sam Cristiano Ronaldo i już została okrzykniętą najpiękniejszą polską WAG.

Edyta Zając Rzeźniczak i Jakub Rzeźniczak  rozwodzą się

Niedawno mówiło się o kryzysie w małżeństwie Edyty i Jakuba Rzeźniczaków. Teraz modelka potwierdziła te informacje w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

 „Muszę przyznać, że ostatni okres nie jest dla mnie zbyt przychylny. Swoje przeszłam. Przyszedł odpowiedni czas, bym przyznała, że moje małżeństwo się zakończyło. Podjęłam odpowiednie kroki rozwodowe”, wyznała modelka.

Edyta Zając-Rzeźniczak skupia się teraz na zawodowych wyzwaniach.  Ma marzenia i konkretne plany.

„Ostatnio faktycznie trochę mnie nie było, także ze względów prywatnych, ale i zawodowych. Moja agencja znajduje się w Tel-Awiwie. Przez ostatnie półtora roku mieszkałam za granicą. Ale właśnie wróciłam. […] Teraz skupiam się na pracy. Nie chcę zapeszać, ale czeka mnie kilka fajnych projektów. [...] Nie ukrywam, że ciągnie mnie też do do show-biznesu. Chciałabym też zrobić do fajnego poza modelingiem", wyjawiła była ukochana Jakuba Rzeźniczaka.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.