KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wnuk księżniczki Małgorzaty podbija Instagram. Kim jest Arthur Chatto?

O nim jeszcze będzie głośno!

Gabriela Czernecka 21 lutego 2020 18:45

Wnuk księżniczki Małgorzaty, czyli siostry królowej Elżbiety II, podbija Instagram! Książę Harry i książę William choć mają swoje konta na Instagramie, to jedyne informacje, jakie do nas docierają to te, dotyczące oficjalnych wydarzeń w rodzinie Windsorów. Do niedawna ich kuzyn pozostawał w cieniu. To się jednak zmieniło, gdy na Instagramie Arthura Chatto zaczęły pojawiać się prywatne zdjęcia! Kim jest i jak sprawił, że fanki oszalały na jego punkcie?

Arthur Chatto podbija Internet!

Kim jest Arthur Chatto? To jeden z dwóch (tuż obok Sama) kuzynów Harry’ego i Williama. Jest synem Sarah Chatto, córki Małgorzaty Windsor (siostra królowej Elżbiety II) oraz aktora Daniela Chatto. Jak każdy członek rodziny królewskiej zaliczył tzw. pierwsze nauki na dworze królewskim, które polegały na służeniu królowej. To właśnie Arthur Chatto podtrzymywał Elżbiecie II płaszcz podczas oficjalnych ceremonii, mając zaledwie trzynaście lat. Tabloid Halo! zauważa, że chłopak jest dość blisko z Elżbietą II, a wraz z rodziną spędza Boże Narodzenie w Pałacu Buckingham.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Arthur Chatto (@artchatto)

Dziś Arthur Chatto ma 21 lat i wierne grono fanek na Instagramie, na którym znajdziemy masę zdjęć, ujawniających jego pasje: nurkowanie, podróżowanie czy górskie wspinaczki, a nawet gra na dudach. Podobnie jak kuzyni, uczęszczał do Eton College. Obecnie jest na trzecim roku geografii na uniwersytecie w Edynburgu. Podczas jednej z rozmów wyjawił, że miał okazję obejrzeć The Crown. Co sądzi o serialu? „Obejrzałem. Myślę, że serial to tylko interpretacja wydarzeń. Pamiętam i wiem, jak wygląda rzeczywistość i nie pozwalam, aby telewizja wpłynęła na moją ocenę”, powiedział.

Na swoim Instagramie chętnie pokazuje to, jak wygląda jego życie. I choć jest członkiem rodziny królewskiej, nikt nie ma wątpliwości, że wiedzie normalne życie. Największym zainteresowaniem cieszą się szczególnie zdjęcia, na których Arthur Chatto pozuje bez koszulki! Tak odważnej fotografii jednego z członków rodziny brytyjskiej jeszcze nie widzieliśmy!

Warto dodać, że konto na Instagramie Arthura Chatto na początku 2017 toku obserwowało 30 tysięcy fanów. Dziś ma już 140 tysięcy obserwujących i został okrzyknięty... 'królem Instagrama' jeśli chodzi o brytyjską monarchę. Niestety, na zostanie królem Wielkiej Brytanii szanse ma naprawdę niewielkie. W kolejce do brytyjskiego tronu jest... 26. Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentuje się Arthur Chatto!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.