KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Kate znów dopiekła Meghan? Nie powinna zakładać tego na chrzest Archiego...

Czy księżna Cambridge miała złe zamiary?

Gabriela Czernecka 10 lipca 2019 15:19

Zdjęcie z chrztu Archiego, syna Meghan i Harry'ego, analizowane jest po dzień dzisiejszy na różne sposoby. Internauci skupili się nie tylko na uroczym chłopcu, ale i na nieobecności królowej, dwóch mało znanych szerszej publiczności kobietach (siostrach księżnej Diany), a nawet na mowie ciała Kate i Williama. Teraz niektórzy dostrzegli, że wybór biżuterii, w jakiej Kate pojawiła się na chrzcie Archiego nie był przypadkowy. Założyła ją celowo, ale czy złośliwie?

Kate w kolczykach Diany na chrzcie Archiego

W dniu chrztu Archiego Harrisona książęca para Sussex podzieliła się z fanami oficjalną fotografią z tej uroczystości. Na zdjęciu wraz z młodym małżeństwem i ochrzczonym synkiem znaleźli się: księżna Camilla i książę Karol, Doria Ragland (mama księżnej Meghan), Sarah McCorquodale i Jane Fellowes (siostry księżnej Diany) oraz książę William i księżna Kate. Od momentu opublikowania zdjęcia w sieci pojawiła się masa teorii i analiz, dotyczących zachowania, ubioru, a nawet mowy ciała członków rodziny Windsorów. Teraz zwrócono uwagę na to, jak na pamiątkowym zdjęciu wyglądała księżna Cambridge. 

Kate miała na sobie łososiową sukienkę, do której dobrała bordową opaskę i szpilki w takim samym kolorze. Z biżuterii na ten szczególny dzień księżna wybrała kolczyki Collingwood Pearl. To właśnie je miała przed laty księżna Diana na chrzcie księcia Harry'ego w 1984 roku! Wybór Kate z pewnością nie był przypadkowy. Teorie, dotyczące tego, dlaczego zdecydowała się właśnie na nie, są dwie.

Jedna mówi, że to ukłon w stronę Harry'ego i łączącej ich od lat przyjaźni. W końcu to książę Harry oddał pierścionek zaręczynowy Diany Williamowi, by ten mógł wręczyć go Kate. Nic dziwnego, że księżna postanowiła w tym wyjątkowym dniu założyć właśnie kolczyki, które kiedyś miała na sobie Diana. Niestety internauci wysnuli także inną teorię, mówiącą wprost, że Kate... miała złe zamiary! O co chodzi?

W sieci pojawiły się komentarze, że tak wyjątkowe kolczyki powinna mieć na sobie w tym dniu Meghan, a nie Kate. Zdaniem części internautów Kate w ten sposób okazała Meghan brak szacunku, a jej zachowanie ma być dowodem na to, że wciąż między paniami trwa konflikt.  Mają rację? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.