Na uroczystości zjawiła się Kate Moss z partnerem!

Sabina Zięba 19 marca 2018 09:00

W piątek 16 marca w Limie odbyła się wyjątkowa uroczystość zorganizowana z niezwykłym rozmachem. Angielski książę Christian z Hanoweru wziął ślub z pochodzącą z Peru projektantką, Alessandrą de Osmą. Co prawda para pobrała się raz już pod koniec zeszłego roku, jednak zdecydowali, że ślub cywilny nie był wystarczający. Tym razem panna młoda zachwyciła zgromadzonych w kreacji od Jorge Vázqueza z delikatnymi koronkowymi rękawami i długim trenem. Na głowie miała długi welon oraz diamentową tiarę.

Na uroczystości zjawiło się wiele gości z wyższych sfer, a także dawno niewidziana supermodelka Kate Moss. Spotyka się ona z dalekim kuzynem księcia, hrabią Nickolaiem von Bismarckiem. Zobaczcie zdjęcia!  

1/3
Copyright @Getty Images
1/3

Kate Moss i Count Nikolai Von Bismarck w drodze na ślub księcia.

2/3
Copyright @East News
2/3

Alessandrę do ołtarza odprowadził jej wzruszony ojciec, Felipe de Osma.

3/3
Copyright @East News
3/3

Książę Christian poznał Alessandrę w 2005 roku, kiedy przyjechał do Peru na wakacje. Została wtedy jego przewodniczką i tłumaczem. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.