Na uroczystości zjawiła się Kate Moss z partnerem!

Sabina Zięba 19 marca 2018 09:00

W piątek 16 marca w Limie odbyła się wyjątkowa uroczystość zorganizowana z niezwykłym rozmachem. Angielski książę Christian z Hanoweru wziął ślub z pochodzącą z Peru projektantką, Alessandrą de Osmą. Co prawda para pobrała się raz już pod koniec zeszłego roku, jednak zdecydowali, że ślub cywilny nie był wystarczający. Tym razem panna młoda zachwyciła zgromadzonych w kreacji od Jorge Vázqueza z delikatnymi koronkowymi rękawami i długim trenem. Na głowie miała długi welon oraz diamentową tiarę.

Na uroczystości zjawiło się wiele gości z wyższych sfer, a także dawno niewidziana supermodelka Kate Moss. Spotyka się ona z dalekim kuzynem księcia, hrabią Nickolaiem von Bismarckiem. Zobaczcie zdjęcia!  

1/3
Copyright @Getty Images
1/3

Kate Moss i Count Nikolai Von Bismarck w drodze na ślub księcia.

2/3
Copyright @East News
2/3

Alessandrę do ołtarza odprowadził jej wzruszony ojciec, Felipe de Osma.

3/3
Copyright @East News
3/3

Książę Christian poznał Alessandrę w 2005 roku, kiedy przyjechał do Peru na wakacje. Została wtedy jego przewodniczką i tłumaczem. 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Krupa w oczekiwaniu na córeczkę zdradza tajemnice nowego życia we troje. Anna Puślecka mówi wprost, że nie podda się chorobie, a Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opowiadają nam o pokonywaniu trudności, 14 wspólnych latach i nowych wyzwaniach