Pary znów nie są w najlepszych stosunkach...

Gabriela Czernecka 14 sierpnia 2019 16:07

Kate i William mają celowo opóźniać swój wyjazd w królewskiej posiadłości Balmoral w Szkocji. To tam co roku królowa wypoczywa w towarzystwie najbliższej rodziny. Podobno z Elżbietą II przebywają książę Filip oraz Harry i Meghan z synkiem Archiem i to właśnie ze względu na nich książęca para Cambridge wstrzymuje swój wyjazd. Tego zdania jest między innymi ekspert zajmujący się rodziną królewską, Robert Johnson, który wietrzy kontynuację konfliktu między Kate i Williamem a Harrym i Meghan. Dlaczego książęca para Cambridge nie chce spotkać się z książęcą parą Sussex? Według Roberta Johnsona chodzi o słowa, które niedawno Harry wypowiedział na temat dzieci. To jednak nie jedyny powód. Poznajcie szczegóły.  

1/8
Królowa Elżbieta II, książę Filip
Copyright @BEW
1/8

Królowa oraz książę Filip najbliższe tygodnie spędzą w Szkocji, w rezydencji Balmoral Castle. To jedno z ulubionych miejsc królowej - położone jest w Royal Deeside w Aberdeenshire w malowniczym miejscu pośród gór, jezior, dolin.

2/8
Zobacz wnętrza
Copyright @Getty Images
2/8

W odróżnieniu od słynnego Pałacu Buckingham Balmoral Castle jest prywatnym miejscem rodziny królewskiej, gdzie Elżbieta II wyprawia prestiżowe imprezy dla swoich gości w ogrodzie. W tym roku królową odwiedzą Meghan i Harry  z synkiem Archiem oraz Kate i William z dziećmi. 

3/8
Księżna Kate, książę William
Copyright @Getty Images
3/8

Jak podają brytyjskie media, Kate i William opóźnią jednak swój wyjazd do królewskiej posiadłości. Zdaniem królewskiego eksperta, powodem jest trwający między książęcymi para konflikt. Głównym powodem ma być to, co Harry powiedział o dzieciach.

4/8
Książę Harry Vogue
Copyright @Instagram @SussexRoyal / Chris Allerton
4/8

W wywiadzie dla Vogue'aksiążę Harry powiedział, że nie zamierza mieć dużej rodziny: „Widzę świat inaczej. Ale zawsze chciałem się upewnić, nawet zanim byłem ojcem i chciałem mieć dzieci...”, mówił. „Byle nie za dużo!”, wtrąciła Dame Goodall. „Maksymalnie dwoje!”, uspokoił ją Harry.

5/8
Książę Louis, księżna Kate, książę William
Copyright @Getty Images
5/8

Wypowiedź Harry'ego nie przypadła wszystkim do gustu. Po pierwsze, jego brat William zdecydował się na trójkę dzieci i nie zapowiedział, że na tym poprzestanie, a po drugie, niektóre media wypominają Sussexom, że sami często podróżują prywatnymi odrzutowcami, które również zanieczyszczają środowisko...

6/8
Księżna Kate, książę William, Meghan Markle, książę Hary
Copyright @East News
6/8

Nic dziwnego, że Kate i William nie mają ochoty na spotkanie z Harrym i Meghan. „Dla Cambridge'ów to była ujma. W końcu oni mają trójkę pociech”, mówi w rozmowie z Daily Mail

7/8
Vogue księżna Meghan, Vogue księżna Kate
Copyright @Mat. prasowe
7/8

Relację między parami miały zaognić się też z powodu decyzji Meghan o niewystępowaniu na okładce Vogue'a. W końcu Kate zdobiła ją kilka lat temu i nie uważała, że to zadzieranie nosa, jak księżna Sussex...

8/8
księżna Meghan, księżna Kate
Copyright @East News
8/8

Czy faktycznie pary znów są w konflikcie? Mamy nadzieję, że te informacje okażą się nieprawdziwe! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.