Katarzyna Zielińska, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
POŻEGNANIE

Katarzyna Zielińska straciła bliską osobę. „To takie trudne Mama. Ciężko ogarnąć głowę”

Aktorka opublikowała poruszający post...

Ksenia Krasko 15 lipca 2021 08:44
Katarzyna Zielińska, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Katarzyna Zielińska często podkreślała w wywiadach, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Z wielką ochotą wracała w rodzinne strony, w okolice Nowego Sącza, gdzie spędzała czas w gronie najbliższych. Aktorka była również mocno związana ze swoją mamą... Niestety, przekazała fanom bardzo przykrą wiadomość. W poruszającym wpisie na Instagramie poinformowała, że pani Anna Zielińska odeszła na początku lipca.

Katarzyna Zielińska straciła mamę. Poruszający wpis

„Od ponad tygodnia Niebo ma kolor Twoich oczu. Jest jeszcze bardziej niebieskie. Jest piękne [...]”, napisała na Instagramie Katarzyna Zielińska, przekazując fanom, że odeszła jej ukochana mama. „To takie trudne Mama. Ciężko ogarnąć głowę. Te łzy to bardzo egoistyczna sprawa, bo jest Ci tam dobrze. Na pewno tak jest. Spacerujesz i oddychasz pełną piersią. Tylko zaskoczyłaś nas tym nagłym spacerem”, dodała aktorka.

Odejście mamy było dla niej zaskoczeniem. Jak wyznała, miały plany na najbliższy czas... „Miałyśmy iść na kawę do kawiarni Kalusi i na placki z wątróbką. Twoje ulubione. Ale jakoś to ogarnę. Muszę. Tylko powiedz mi, dlaczego w Niebie nie działają telefony? Byłoby łatwiej, bo zawsze odbierałaś od nas Mamuś. Zawsze”.

Na InstaStories aktorki również padły piękne słowa, które wskazują, jak wspaniałą osobą była jej mama. „Kochałaś i szanowałaś wszystkich moich przyjaciół. Bez względu na wyznanie, kolor skóry czy orientację. Dziękuję Ci za to. Chcę to pielęgnować”, napisała.

Komentujący nie kryją wzruszenia. Wspierają Katarzynę Zielińską i życzą jej dużo sił...

Zobacz też: Joanna Krupa w żałobie. Modelka mierzy się z wielką osobistą tragedią

Katarzyna Zielińska pożegnała mamę

Jak podaje portal starosadeckie.info, pogrzeb pani Anny Zielińskiej odbył się 12 lipca w Starym Sączu. W pożegnaniu uczestniczyła tylko najbliższa rodzina i przyjaciele.

W trakcie mszy Katarzyna Zielińska odczytała piękny list, który wspólnie z siostrami napisały dla mamy. „[...] To najtrudniejszy monolog, który muszę wygłosić w swoim życiu. Byłaś bardzo skromna. Miałaś do siebie ogromy dystans. Będzie nam tego bardzo brakowało. [...] Patrz tam z góry na nas i naszego Tatę. My wszyscy musimy teraz to sobie poukładać”, cytuje portal starosadeckie.info

„[...] Nigdy nie lubiłaś spacerów. Zawsze toczyliśmy o to boje. Teraz nas zaskoczyłaś. Wybrałaś się na spacer sama. Sama, ponieważ tak Ci się zachciało. Wiem, że się go bałaś, bo jest on długi i w nieznane. Podobno jest tam pięknie i oddycha się tam pełną parą. [...] Teraz niebo jest jeszcze bardziej niebieskie i ma kolor Twoich szafirowych oczu. Musimy uszanować Twoją decyzję [...]”, pożegnała mamę aktorka.

Katarzynie Zielińskiej i jej bliskim składamy wyrazy współczucia. 

Zobacz też: Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć zmarłego męża. Zdjęcie wyciska łzy

Katarzyna Zielińska w sesji dla magazynu VIVA!, 2016 rok

Katarzyna Zielińska, VIVA! sierpień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.