Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo
WSPOMNIENIE

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć zmarłego męża. Zdjęcie wyciska łzy

Ta fotografia wyraża więcej niż słowa...

Konrad Szczęsny 11 lipca 2021 08:28
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Byli małżeństwem przez trzy lata. Niestety, szczęście Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniak-Staraka przerwała tragedia. Doszło do niej 18. sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno. W dniu jego urodzin, 10. lipca 2021 roku, dziennikarka uczciła pamięć męża. Opublikowała w mediach społecznościowych wzruszającą fotografię...

Agnieszka Woźniak-Starak o śmierci męża. Przeszła nawrócenie

W grudniu 2020 prezenterka „Dzień Dobry TVN” udzieliła wywiadu miesięcznikowi „Pani”. Po raz pierwszy opowiedziała w nim, jak śmierć Piotra Woźniak-Staraka zmieniła jej życie, postrzeganie rzeczywistości i przewartościowała wszystko. Mogła w tym niewyobrażalnie trudnym czasie liczyć na rodzinę, przyjaciół i znajomych. Ci zamieszkali z nią i nie pozwolili pogrążyć się w rozpaczy. 

„Dostałam od ludzi ogromne wsparcie, również od obcych ludzi, i to było naprawdę niezwykłe. Tak mocno skoncentrowałam się na tym dobru, które do mnie płynęło, że złe wiadomości w zasadzie do mnie nie docierały, postawiłam barierę. A tak naprawdę postawili ją dobrzy, życzliwi ludzie, których było po prostu o wiele więcej niż tych nieżyczliwych. Zawsze będę im za to wdzięczna”, tłumaczyła Agnieszka Woźniak-Starak w „Pani”.

Jak sama wyznała, od czasu śmierci ukochanego nie myśli zbyt wiele o przyszłości. Stara się żyć tu i teraz. „Przestałam planować, bo już kiedyś miałam mnóstwo planów. Przestałam oczekiwać, bo kiedyś miałam mnóstwo oczekiwań. […] Życie wciąż potrafi mnie cieszyć, w miarę możliwości staram się go nie marnować na złe emocje”, zwierzyła się dziennikarka.

W intymnej rozmowie z Moniką Stukonis przyznała, że przeszła wewnętrzną przemianę, nawrócenie. „Nie na wiarę katolicką, bo nie wierzę w Kościół katolicki, jak instytucję, ale uwierzyłam, że życie nie kończy się tu i teraz, że to wszystko musi mieć jakiś głębszy sens”, wyjaśniła. I dodała, że wierzy, że ukochany nad nią czuwa. „Ja jestem o tym przekonana, że nasi bliscy, którzy odchodzą, nie chcą, żebyśmy trwali w rozpaczy. Piotrek zawsze będzie we mnie żył. Ale chcę iść do przodu. Dziś wiem, że jestem silniejsza, niż sądziłam”, dodała.

W sobotę 10. lipca w nocy Agnieszka Woźniak-Starak urzciła pamięć męża w wyjątkowy sposób...

Czytaj także: Agnieszka Woźniak-Starak w pierwszym wywiadzie po śmierci męża. Mówi o żałobie i nawróceniu

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. Instagram @agnieszkawozniakstarak

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak, 2019 rok

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała wzruszające zdjęcie męża w rocznicę urodzin

10. lipca to wyjątkowy dzień dla dziennikarki i jej bliskich. Wówczas przypada rocznica urodzin Piotra Woźniak-Staraka. Producent i reżyser filmowy zginął w wypadku na jeziorze Kisajno w wieku zaledwie  39 lat, niespełna trzy lata po ślubie z prowadzącą „Dzień Dobry TVN”. W trakcie manewru, gwałtownego skrętu, wypadł z motorówki, którą kierował. Prawdopodobnie doszło do uszkodzenia głowy. Jego ciało odnaleziono na dnie zbiornika po kilku dniach. Dla całej Polski był to ogromny szok...

Agnieszka Woźniak-Starak na kilka miesięcy wycofała się wówczas z życia publicznego. Przeżywała tę tragedię w gronie zaufanych osób, z dala od medialnego zgiełku. Przełomem był dla niej 2020 roku. Najpierw rozpoczęła pracę w radiu, później została jedną z prezenterek „Dzień Dobry TVN”. Cieszy się dużą sympatią widzów i może liczyć zawsze na wsparcie swojej koleżanki, Ewy Drzyzgi. W ten sposób układa sobie życie na nowo...

Z okazji rocznicy urodzin Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć zmarłego męża. Opublikowała na swoim profilu na Instastories czarno-białe zdjęcie ukochanego. Nie ma ono żadnego podpisu. Wyraża jednak głębokie uczucie i więź, jaka łączyła dziennikarkę i producenta filmowego.... Patrząc na nie, trudno powstrzymać łzy.  

Czytaj także: Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Piotr Woźniak-Starak, zdjęcie z profilu Agnieszki Woźniak-Starak
Fot. Instagram @aga_wozniak_starak

Piotr Woźniak-Starak, zdjęcie z profilu Agnieszki Woźniak-Starak

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. Instagram @agnieszkawozniakstarak

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, zdjęcie ze ślubu, wrzesień 2016

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.