Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo
WSPOMNIENIE

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć zmarłego męża. Zdjęcie wyciska łzy

Ta fotografia wyraża więcej niż słowa...

Konrad Szczęsny 11 lipca 2021 08:28
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Byli małżeństwem przez trzy lata. Niestety, szczęście Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniak-Staraka przerwała tragedia. Doszło do niej 18. sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno. W dniu jego urodzin, 10. lipca 2021 roku, dziennikarka uczciła pamięć męża. Opublikowała w mediach społecznościowych wzruszającą fotografię...

Agnieszka Woźniak-Starak o śmierci męża. Przeszła nawrócenie

W grudniu 2020 prezenterka „Dzień Dobry TVN” udzieliła wywiadu miesięcznikowi „Pani”. Po raz pierwszy opowiedziała w nim, jak śmierć Piotra Woźniak-Staraka zmieniła jej życie, postrzeganie rzeczywistości i przewartościowała wszystko. Mogła w tym niewyobrażalnie trudnym czasie liczyć na rodzinę, przyjaciół i znajomych. Ci zamieszkali z nią i nie pozwolili pogrążyć się w rozpaczy. 

„Dostałam od ludzi ogromne wsparcie, również od obcych ludzi, i to było naprawdę niezwykłe. Tak mocno skoncentrowałam się na tym dobru, które do mnie płynęło, że złe wiadomości w zasadzie do mnie nie docierały, postawiłam barierę. A tak naprawdę postawili ją dobrzy, życzliwi ludzie, których było po prostu o wiele więcej niż tych nieżyczliwych. Zawsze będę im za to wdzięczna”, tłumaczyła Agnieszka Woźniak-Starak w „Pani”.

Jak sama wyznała, od czasu śmierci ukochanego nie myśli zbyt wiele o przyszłości. Stara się żyć tu i teraz. „Przestałam planować, bo już kiedyś miałam mnóstwo planów. Przestałam oczekiwać, bo kiedyś miałam mnóstwo oczekiwań. […] Życie wciąż potrafi mnie cieszyć, w miarę możliwości staram się go nie marnować na złe emocje”, zwierzyła się dziennikarka.

W intymnej rozmowie z Moniką Stukonis przyznała, że przeszła wewnętrzną przemianę, nawrócenie. „Nie na wiarę katolicką, bo nie wierzę w Kościół katolicki, jak instytucję, ale uwierzyłam, że życie nie kończy się tu i teraz, że to wszystko musi mieć jakiś głębszy sens”, wyjaśniła. I dodała, że wierzy, że ukochany nad nią czuwa. „Ja jestem o tym przekonana, że nasi bliscy, którzy odchodzą, nie chcą, żebyśmy trwali w rozpaczy. Piotrek zawsze będzie we mnie żył. Ale chcę iść do przodu. Dziś wiem, że jestem silniejsza, niż sądziłam”, dodała.

W sobotę 10. lipca w nocy Agnieszka Woźniak-Starak urzciła pamięć męża w wyjątkowy sposób...

Czytaj także: Agnieszka Woźniak-Starak w pierwszym wywiadzie po śmierci męża. Mówi o żałobie i nawróceniu

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. Instagram @agnieszkawozniakstarak

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak, 2019 rok

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała wzruszające zdjęcie męża w rocznicę urodzin

10. lipca to wyjątkowy dzień dla dziennikarki i jej bliskich. Wówczas przypada rocznica urodzin Piotra Woźniak-Staraka. Producent i reżyser filmowy zginął w wypadku na jeziorze Kisajno w wieku zaledwie  39 lat, niespełna trzy lata po ślubie z prowadzącą „Dzień Dobry TVN”. W trakcie manewru, gwałtownego skrętu, wypadł z motorówki, którą kierował. Prawdopodobnie doszło do uszkodzenia głowy. Jego ciało odnaleziono na dnie zbiornika po kilku dniach. Dla całej Polski był to ogromny szok...

Agnieszka Woźniak-Starak na kilka miesięcy wycofała się wówczas z życia publicznego. Przeżywała tę tragedię w gronie zaufanych osób, z dala od medialnego zgiełku. Przełomem był dla niej 2020 roku. Najpierw rozpoczęła pracę w radiu, później została jedną z prezenterek „Dzień Dobry TVN”. Cieszy się dużą sympatią widzów i może liczyć zawsze na wsparcie swojej koleżanki, Ewy Drzyzgi. W ten sposób układa sobie życie na nowo...

Z okazji rocznicy urodzin Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć zmarłego męża. Opublikowała na swoim profilu na Instastories czarno-białe zdjęcie ukochanego. Nie ma ono żadnego podpisu. Wyraża jednak głębokie uczucie i więź, jaka łączyła dziennikarkę i producenta filmowego.... Patrząc na nie, trudno powstrzymać łzy.  

Czytaj także: Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Piotr Woźniak-Starak, zdjęcie z profilu Agnieszki Woźniak-Starak
Fot. Instagram @aga_wozniak_starak

Piotr Woźniak-Starak, zdjęcie z profilu Agnieszki Woźniak-Starak

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. Instagram @agnieszkawozniakstarak

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, zdjęcie ze ślubu, wrzesień 2016

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?