Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Dowbor przerwała milczenie po rozdaniu Telekamer

„Nie dano mi szansy osobistego podziękowania”

Olga Figaszewska 27 maja 2023 17:01
Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Fot. Iza Grzybowska

W czwartek odbyła się uroczysta gala rozdania Telekamer TeleTygodnia. W kategorii dla najlepszego programu rozrywkowego nagrodę otrzymał Nasz nowy dom. Twórcy podziękowali ze sceny wszystkim, pomijając udział Katarzyny Dowbor, która przez 10 lat była filarem programu. Fani byli zaskoczeni tą sytuacją. Teraz dziennikarka skomentowała całe zajście.

Katarzyna Dowbor o Telekamerach 2023

Po raz drugi program Nasz nowy dom został nagrodzony Telekamerą Tele Tygodnia 2023 w kategorii „Najlepszy program". To ogromny sukces, na który pracowała cała ekipa formatu. Podczas uroczystej gali statuetkę odebrali twórcy produkcji. Nie wspomnieli jednak o prowadzącej, która pożegnała się z programem po 10 latach.

„Od prawie dziesięciu lat program "Nasz nowy dom" niezmiennie cieszy się uznaniem widzów, dlatego w imieniu telewizji Polsat i całej ekipy chciałbym podziękować za już drugą Telekamerę dla "Naszego nowego domu". To dla nas ogromne wyróżnienie. (...) Przed nami nowe wyzwanie, dlatego nie zatrzymujemy się. Widzimy się już jesienią, oczywiście z Polsacie”, przekazano.

Zobacz też: Telekamery 2023. Program Nasz nowy dom otrzymał statuetkę. Zabrakło podziękowań dla Katarzyny Dowbor

Katarzyna Dowbor wydała oświadczenie

Fani byli w szoku, gdy okazało się, że Katarzyna Dowbor została całkowicie pominięta podczas przemówienia. W licznych komentarzach wyliczali jej zasługi, podkreślali wkład w sukces programu i wielką sympatię widzów.   

Dziennikarka nie zabierała głosu w tej sprawie, aż do teraz. Była prowadząca wydała oświadczenie, w którym nie ukrywa żalu, ponieważ nie miała okazji osobiście podziękować widzom za oddane głosy.  

W mediach społecznościowych zamieściła poruszający wpis, w którym zwróciła się do fanów. „Kochani! Bardzo, bardzo dziękuję, bo to od Was - naszych widzów - ta Telekamera! Dziękuję za Wasze serca, życzliwość i wierność. Bez Was nie byłoby tej nagrody i tego programu. Jesteście jego siłą. Niestety, nie dano mi szansy osobistego podziękowania Wam podczas gali, dlatego robię to poprzez media społecznościowe. Dla całej załogi, która przy tym projekcie pracowała przez ostatnich 10 lat to ogromne docenienie ich pracy w bardzo trudnych warunkach. Jesteście Wielcy!”, podkreśliła.  

Czytaj też: Wzruszające gesty Dawida Kwiatkowskiego w Sopocie: „Ty pierwszy we mnie uwierzyłeś”

Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Fot. . IZA GRZYBOWSKA

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?