Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Fot. Iza Grzybowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Telekamery 2023. Program Nasz nowy dom otrzymał statuetkę. Zabrakło podziękowań dla Katarzyny Dowbor

Fani nie kryją oburzenia i piszą, że to już „wasza kolejna, ale i ostatnia statuetka"

Karol Sowa 26 maja 2023 07:56
Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Fot. Iza Grzybowska

Za nami Telekamery 2023. Okazało się wówczas, że statuetkę w kategorii najlepszy program rozrywkowy otrzymał Nasz nowy dom". W trakcie odbierania statuetki nie obeszło się jednak bez skandalu. Członkowie produkcji podziękowali niemal wszystkim, ale pominęli Katarzynę Dowbor, która przez 10 lat była wizytówką produkcji. Gdy cała ekipa zeszła ze sceny, fani zaczęli komentować...

Telekamery 2023. Program „Nasz nowy dom" otrzymał statuetkę

W internecie zawrzało. Telewidzowie nie ukrywali oburzenia. Uważają, że sukces słynnego programu nie powinien zostać przypisany jedynie członkom produkcji, ale również Katarzynie Dowbor, która od dekady była jego prowadzącą. Gdy na Instagramie show Polsatu opublikowane zostały podziękowania dla fanów, niemal od razu pojawiały się odpowiedzi. „Nasz nowy dom nagrodzony Telekamerą Tele Tygodnia 2023 w kategorii „Najlepszy program". To już drugie takie nasze wyróżnienie! Drodzy widzowie! Dziękujemy, że jesteście z nami! Bez Was by tego nie było!", czytaliśmy w opisie posta.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Sara James o dorastaniu w show-biznesie: „Przestałam się bać”. Co planuje?

Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Fot. . IZA GRZYBOWSKA

Produkcja programu „Nasz nowy dom" nie podziękowała Katarzynie Dowbor. Fani nie kryją oburzenia

Niedługo potem wylała się fala negatywnych komentarzy. „Nagrodę powinna odebrać Katarzyna Dowbor. Te wyniki to jej zasługa", czytamy. „To sukces Kasi Dowbor", dodawała kolejna osoba. „Statuetka należy się pani Dowbor. To ona prowadziła program i to ona go tworzyła. To była wasza kolejna, ale i ostatnia statuetka", pisze kolejny użytkownik. „Najlepsza Nagroda i ostatnia! za to, że pobyliście się najlepszej prowadzącej. Gratulacje dla całej ekipy Nasz Nowy Dom i Pani Katarzyny Dowbor", „Serdeczne gratulacje dla całej Ekipy Nasz Nowy Dom, a w szczególności dla Pani Kasi Dowbor, o której na gali nikt nawet się nie zająknął. Po dziesięciu latach prowadzenia programu i wielkiej sympatii widzów!!! Bezczelność!!!", podsumowali internauci.

Gratulujemy Pani Katarzynie Dowbor oraz wszystkim członkom ekipy. Co myślicie o tej sytuacji? 

CZYTAJ TEŻ: Dawid Podsiadło gorzko rozliczył się z ojcem w piosence. Zastępował mu go brat

Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.