Kasia Tusk, Katarzyna Tusk, VIVA!
Fot. Robert Wolański
Z ŻYCIA GWIAZD

Kasia Tusk skierowała do ojca słowa pełne troski. Donald Tusk nie krył wzruszenia

"Abyś zrobił coś dla siebie, a nie dla innych"

Dorota Falkowska 24 czerwca 2023 17:02
Kasia Tusk, Katarzyna Tusk, VIVA!
Fot. Robert Wolański

Kasia Tusk, autorka bloga "Make life easier", choć na co dzień dzieli się wieloma treściami związanymi z macierzyństwem i codziennością,  prywatne życie swojej rodziny trzyma z dala od mediów. Na swoim popularnym profilu na Instagramie blogerka pokazuje tyle, ile uważa za słuszne i nienaruszające prywatności jej bliskich. Z okazji minionego Dnia Ojca opublikowała piękny kadr z rodzinnych wakacji, opatrując go wzruszającymi słowami. 

Kasia Tusk: słodko-gorzkie życzenia dla Donalda Tuska

Wczoraj ojcowie w całej Polsce mieli swoje święto. Z tej okazji córka Donalda Tuska postanowiła uczcić ten dzień, publikując na swoim profilu na Instagramie słodko-gorzkie słowa do swojego taty. Na publiczny post składał się także piękny, czarno-biały kadr z uśmiechniętymi ojcem i córką. Jest to prawdopodobnie zdjęcie z wakacji, z prywatnego albumu polityka. 

Życzenia, które Kasia Tusk skierowała do taty, są pełne troski i czułości. Trudno pozostać na nie obojętnym. Tata blogerki zareagował na nie wzruszeniem. "W Dniu Taty życzyłabym Ci aby ten czas był łatwiejszy. Abyś chociaż od czasu do czasu mógł zrobić coś dla siebie, a nie dla innych. Abyś Ty nie musiał się martwić o nas i żebyśmy my nie musieli się martwić o Ciebie. I nawet jeśli czasem trudno zaakceptować wszystkie konsekwencje, to jestem dziś najdumniejszą córką na świecie", czytamy w najnowszym wpisie blogerki. 

Donald Tusk i Kasia Tusk, wrzesień 2006 r. 

Kasia Tusk skierowała do ojca słowa pełne troski. Donald Tusk nie krył wzruszenia
Fot. Palicki/AKPA

Pełen miłości i troski wpis poruszył polityka do łez. 

"Coś mi z oczu poleciało…"

- odpisał niemal natychmiast na życzenia Donald Tusk. 

Inni odbiorcy profilu Kasi Tusk również nie przeszli wobec tych słów obojętnie:

Pozwolę sobie podziękować że dzieli się Pani z nami takim super tatą. I życzę żeby się spełniły Pani życzenia 

Naprawdę masz powody bycia dumną z Taty 🙂 Widać, że jesteście fajną i szczęśliwą rodziną ❤️

Wspaniała relacja! Takie wsparcie córki pozwala góry przenosić!

Zobacz też: Walka z hejtem, troska o synka... Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska-Stuhr stawiają czoła wielu trudnościom

Kasia Tusk: dumna córka i mama

Córka polityka świętuje ten dzień nie tylko ze swoim ojcem, ale także z ojcem swoich córek. Wraz ze Stanisławem Cudnym doczekali się dwóch pociech, starsza Liliana przyszła na świat w 2019 roku, a druga w 2021. Na profilu Kasi Tusk nie brakuje uroczych kadrów, na których pokazuje urywki codzienności z dziećmi i mężem.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.