Karolina Pisarek, Viva! 6/2022
Fot. Jakub Pleśniarski
O tym jest głośno

Karolina Pisarek i Roger Salla wzięli ślub! Panna młoda prezentowała się zjawiskowo

Ceremonia odbyła się na wolnym powietrzu

Marta Nawacka 10 czerwca 2022 19:53
Karolina Pisarek, Viva! 6/2022
Fot. Jakub Pleśniarski

Karolina Pisarek i jej ukochany, Roger Salla, powiedzieli sobie sakramentalne „tak”! Ceremonia odbyła się w piątkowe popołudnie na świeżym powietrzu. Otoczenie było niezwykle bajkowe, a sama panna młoda prezentowała się zjawiskowo. Na uroczystości nie zabrakło wielu znanych osób, które udostępniły relacje z tego wyjątkowego wydarzenia.

Ślub Karoliny Pisarek i Rogera Salli

Modelka i jej ukochany są razem od 2021 roku. Wybranek Karoliny Pisarek jest wiceprezem firmy należącej do swojego ojca, która zajmuje się usługami finansowymi w branży e-commerce. W sierpniu ubiegłego roku na Instagramie modelki pojawiło się zdjęcie pierścionka. Wówczas Karolina Pisarek przyznała w rozmowie z Plejadą, że Roger Salla się jej oświadczył. W specjalnym cyklu „Pisarek mówi... TAK!” w Dzień Dobry TVN relacjonowała swoje przygotowania do ślubu. O swojej decyzji opowiadała reporterce Jastrząb Post: „Razem podjęliśmy tą decyzję, że to jest świetna pamiątka na przyszłość. Skoro już jesteśmy w tym show-biznesie i wszystko kręci się wokół tego instagrama i social-mediów, to dlaczego nie. W przyszłości na pewno będziemy wracać do tego wideo i pokazywać naszym dzieciom. To jest fajna przygoda i super odskocznia od różnych rzeczy. To mi się podoba”.

Czytaj też: Wybitny aktor Mariusz Dmochowski uchodził za kobieciarza. Ale nie mógł żyć bez żony, Aleksandry

Ślub Karoliny Pisarek, Instagram
Fot. Marcin Dubiel Instagram/@marcindubiel

Ślub Karoliny Pisarek, Instagram
Fot. Marcin Dubiel Instagram/@marcindubiel

Karolina Pisarek i Roger Salla powiedzieli sobie „tak”!

W piątkowe popołudnie modelka i jej ukochany powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Uroczystość odbyła się w bajkowym otoczeniu luksusowego kompleksu Pałac i Folwark Łochów w powiecie węgrowskim. Karolina Pisarek szła do ołtarza po oszklonej alei w otoczeniu pięknych, różowych kwiatów. Modelka zdecydowała się na suknię o kroju syren ki, z długim rękawem i dużym dekoltem. Prezentowała się niezwykle zjawiskowo.

Z relacji na Instagramie zaproszonych na uroczystość influencerów dowiadujemy się, że pan młody próbował rozładować tremę przed ceremonią spacerem z psem oraz spotkaniem z kolegami przy barze. Podczas gratulacji Rogerowi ciężko było ukryć wzruszenie... Parze młodej życzymy dużo miłości i wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia!  

Zobacz także: Romans pani prezydent i jej ochroniarza? Magdalena Różczka i Paweł Deląg w audioserialu "Jedno słowo"

Ślub Karoliny Pisarek, Instagram
Fot. Marcin Dubiel Instagram/@marcindubiel
 
Ślub Karoliny Pisarek, Instagram
Fot. Marcin Dubiel Instagram/@marcindubiel

Ślub Karoliny Pisarek, Instagram
Fot. Małgorzata Heretyk-Musiał Instagram/@malgorzata.heretyk

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.