Karolina Pisarek, VIVA 12/2020
Fot. Agnieszka Kulesza, Łukasz Pik / DAS Agency
O TYM SIĘ MÓWI

Karolina Pisarek zaręczyła się. Modelka zamieściła w sieci wyjątkowe kadry

Kim jest ukochany gwiazdy?

Olga Figaszewska 25 sierpnia 2021 08:10
Karolina Pisarek, VIVA 12/2020
Fot. Agnieszka Kulesza, Łukasz Pik / DAS Agency

Karolina Pisarek podzieliła się z fanami cudowną wiadomością. Modelka zaręczyła się ze swoim ukochanym. Na Instagramie zamieściła serię romantycznych kadrów. Na jednym z nich pokazała pierścionek, który otrzymała od partnera. Kim jest jej wybranek?

Karolina Pisarek zaręczyła się

Gwiazda Top Model długo będzie wspominała ten dzień. Karolina Pisarek nie ukrywa swojego szczęścia i pragnie się nim podzielić z całym światem. Modelka wyznała, że przyjęła oświadczyny swojego ukochanego podczas pobytu na Malediwach.

W sieci pojawiły się kadry z tego wyjątkowego wieczoru. Na jednym z nich fani dostrzegli pierścionek. Nie da się ukryć, że robi ogromne wrażenie! „Powiedziałam TAK najwspanialszemu człowiekowi na tej planecie. Kocham Cię”, napisała modelka pod czułymi kadrami z wybrankiem. Pod postem nie brakowało gratulacji i życzeń od zachwyconych obserwatorów.

„Zaręczyli się na romantycznej kolacji. Totalnie ją Roger zaskoczył. Zaprosił ją na kolację. Kiedy on uklęknął, z tyłu wyświetlił się napis: "WILL YOU MARRY ME?". W tle ciemne niebo i pełnia księżyca. Klęcząc, wyciągnął 1,5-karatowy pierścionek. Karolina była w szoku, ale z radością się zgodziła”, relacjonował informator serwisu Pudelek.pl. 

Zobacz też: „Chciał, żebym została z nim dłużej, a ja chcę jeszcze zdobywać szczyty”

Kim jest ukochany Karoliny Pisarek?

Wiadomo, że partner Karoliny Pisarek ma 28 lat. Roger Salla jest synem znanego biznesmena, który zajmuje się branżą e-commerce. Jak podaje Pudelek.pl, narzeczony gwiazdy działa w jednej z firm ojca i zasiada na stanowisku wiceprezesa do spraw finansów.   

Roger Salla jest także związany ze sportem. Ukochany Karoliny Pisarek był piłkarzem i występował na pozycji obrońcy na pozycji obrońcy między innymi w klubie TSG 1899 Hoffenfeim, młodzieżówkach Legii Warszawa czy Polonii. 

Zobacz też: Karolina Pisarek: „Zrozumiałam, że nie potrzebuję więcej. A to, czego najbardziej potrzebuję, to bliskich”

W 2020 roku modelka udzieliła wywiadu VIVIE! W rozmowie z Beatą Nowicką zdradziła wtedy, co w związku z mężczyzną jest jej najbardziej potrzebne.

„Przede wszystkim musi być chemia między ludźmi, żeby było na czym budować. I lojalność. Dla mnie w związku, czy to zawodowym, czy prywatnym, lojalność jest najważniejsza”, wyjaśniała.

„Jestem niezależną kobietą, wszystko, co mam, zbudowałam własnymi rękoma. Moje życie zawodowe jest wielkim szaleństwem, ale w domu potrzebuję spokoju i bezpieczeństwa. Od małego moim największym marzeniem było stabilne życie prywatne. Mam nadzieję, że uda mi się spełnić i to marzenie”, dodawała Karolina Pisarek.

Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego! 

Źródło: Pudelek.pl, Plejada.pl

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.