Tomasz Karolak, Violetta Kołakowska, VIVA! lipiec 2010
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA
O TYM JEST GŁOŚNO

Rozchodzą się i schodzą. Znów rozstają i… Czy Tomasz Karolak i Violetta Kołakowska znowu są razem?!

Gabriela Czernecka 1 października 2017 19:00
Tomasz Karolak, Violetta Kołakowska, VIVA! lipiec 2010
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Związek Violi Kołakowskiej i Tomasza Karolaka od samego początku wzbudzał kontrowersje. Niedawno para ogłosiła rozstanie, teraz okazuje się, znów się spotykają. O co chodzi?

Polecamy: Violetta Kołakowska po raz pierwszy o rozstaniu z Tomaszem Karolakiem: „To była nasza wspólna decyzja”

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska znów są razem

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska wielokrotnie rozstawali się i do siebie wracali. Gdy w zeszłym roku, po 10 latach bycia razem, aktor wreszcie poprosił ukochaną kobietę i matkę swoich dzieci o rękę, wszyscy byli w szoku (pozytywnym, oczywiście) i z niecierpliwością oczekiwali na datę ślubu. Ale niestety zamiast ślubu, było kolejne rozstanie! Na Balu TVN Tomasz Karolak pojawił się u boku modelki, Pauliny Kwaśniewskiej. Wszyscy zastanawiali się, czy zajęła miejsce Violi. Aktor szybko sprostował plotki, jakby miało ich łączyć coś więcej niż przyjaźń.

Zobacz również: To oni dawali nadzieję, że miłość zwycięży! Wybraliśmy najpiękniejsze pary mijającego roku

Viola Kołakowska aktorką?

Teraz mówi się, że Tomasz Karolak i Viola Kołakowska znów są razem! Rozwiewamy jednak wątpliwości - para znów się spotyka, ale tym razem zawodowo! Podobno Tomasz Karolak zatrudnił byłą partnerkę w Teatrze Imka. „To był mój pomysł, bo uważam, że Violka ma przymioty aktorskie, które nigdy wcześniej nie były odkryte. A ja chcę dać jej szansę”, powiedział Karolak. 

Jak podaje Fakt, aktor dostrzegł  Violi potencjał i postanowił go wykorzystać. Już niedługo Kołakowską będziemy mogli podziwiać w spektaklu „Byczek Ferdynand”. Jak poradziła sobie na próbach? „Chociaż powiem szczerze, że naprawdę długo zastanawiałem się, jak to będzie, gdy się spotkamy w pracy w poważnej relacji reżyser-aktorka, ale jest wspaniale! I najważniejsze, że po prostu pasuje mi do tej roli”, powiedział Faktowi Karolak. Jak się okazuje para świetnie się ze sobą dogaduje na tle zawodowym. „Przez to, co stało się w naszym życiu, chyba nabraliśmy do siebie zdrowego dystansu”, mówi aktor. Jak Viola Kołakowska wypadnie na scenie? Przekonamy się już 15 listopada podczas premiery sztuki „Byczek Ferdynand”. 

Zobacz także: Kolejne rozstania i powroty… Oto historia burzliwej miłości Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.