Kamil_Stoch_podczas_nagrań_audiobooka_ Mądre_bajki_z_całego_świata
Fot. Materiały klienta
O TYM JEST GŁOŚNO

Nagranie z tańczącym Kamilem Stochem stało się hitem sieci!

„Jakie kocie ruchy!”, piszą internauci. Musisz je zobaczyć

Konrad Szczęsny 6 maja 2019 06:17
Kamil_Stoch_podczas_nagrań_audiobooka_ Mądre_bajki_z_całego_świata
Fot. Materiały klienta

W weekend majowy sakramentalne „tak” powiedzieli sobie Dawid Kubacki, jeden z polskich skoczków oraz jego długoletnia partnerka, Marta Majcher. Ślub odbył się w sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej we wsi Bachledówka na Podhalu. Na weselu, zorganizowanym w prawdziwym góralskim stylu, nie mogło oczywiście zabraknąć dobrego przyjaciela sportowca z kadry, Kamila Stocha. Nagranie, na którym ulubieniec Polaków daje pokaz swoich tanecznych możliwości, w krótkim czasie stało się hitem sieci! Padły nawet komentarze, że mąż Ewy Bilan-Stoch powinien rozważyć występ w Tańcu z gwiazdami...

Kamil Stoch na weselu Dawida Kubackiego - tak tańczy mistrz

I trudno im się dziwić! Filmik, który podbija polski Internet, pokazuje mistrza w skokach z bardziej prywatnej strony. Mało kto spodziewał się, że cichy, spokojny i pokorny Kamil Stoch na parkiecie zamienia się w wytrawnego tancerza i tak doskonale potrafi poradzić sobie w wykonywaniu układu choreograficznego!

Na udostępnionych w serwisie Youtube nagraniach widzimy, jak wraz z grupą znajomych sportowiec m.in. jest podnoszony w rytm muzyki do przeboju Mam tę moc z Krainy lodu, pląsa do Don't stop me now Queen, a w końcu staje na środku parkietu, otoczony przyjaciółmi, i wykonuje choreografię do megahitu formacji Another one bites the dust. Wygląda na to, że był to jeden z prezentów dla państwa młodych, Dawida Kubackiego oraz Marty Majcher. Nic dziwnego! Nie od dziś wiadomo, że panowie prywatnie są bliskimi przyjaciółmi i zawsze stanowią dla siebie ogromne wsparcie, jeśli chodzi o sportowe wyzwania.

Z uwagi na nieformalny charakter strojów, nagranie pochodzi prawdopodobnie nie z samego wesela a z poprawin. W tle słychać okrzyki, aplauz i śmiech gości znajdujących się na sali i nie ma w tym absolutnie nic dziwnego - to nagranie to najbardziej urocza rzecz, jaką dzisiaj zobaczycie!

Spodziewaliście się, że Kamil Stoch może pochwalić się takimi tanecznymi umiejętnościami? Może faktycznie powinien rozważyć udział w show Polsatu, które cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów i ogromną popularnością?  

Dawid Kubacki i Marta Majcher po ślubie, który odbył się 1 maja 2019 roku:

Dawid Kubacki,  Martą Majcher, ślub Dawida Kubackiego
Fot. Marcin Szkodzinski FORUM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.