Kamil Lemieszewski, Ewa Kępys
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys wzięli sekretny ślub?! „Niech żyje Królowa życia i Król!”

Te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

Redakcja VIVA! 3 lutego 2020 07:55
Kamil Lemieszewski, Ewa Kępys
Fot. Instagram

Kamil Lemieszewski, zwycięzca ostatniej edycji show Big Brother, od samego początku programu wzbudzał największe emocje. Zyskał miano najbardziej kontrowersyjnego uczestnika, dlatego widzowie z zainteresowaniem śledzą jego życie także po opuszczeniu domu Wielkiego Brata.

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys wzięli ślub

Kamil Lemieszewski zdobył popularność zanim dotarł do finału programu Big Brother. Jednak to nie wszystko – szybko okazało się, że na planie reality show poznał swoją miłość. I chociaż wcześniej mieszkał w Londynie, zdecydował się na powrót do Polski ze względu na związek z Ewą, którą poznał w programie.

36-latek od jakiegoś czasu nie ukrywa swoich uczuć. „Ewa jest moją miłością, kobietą, a zarazem moim domem, a tam gdzie moja kobieta, tam mój dom. [...] Gdziekolwiek by była, tam ja jadę”, mówił w jednym z wydań programu Dzień Dobry TVN. „Urzekła mnie inteligencją, poczuciem humoru, także urodą i mamy dużo wspólnego”, dodał.

Okazuje się, że Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys wzięli... ślub! Zwycięzca reality show poinformował o tym na swoim Instagramie i ujawnił kilka szczegółów sekretnej ceremonii. „Pozdrawiamy z Pragi po naszych skrytych zaślubinach na zamku. Teraz czas na chwile poślubnej celebracji. Niech żyje królowa życia i król”, napisał.

Zaskoczeni fani nie szczędzą parze ciepłych słów i życzą powodzenia na nowej drodze życia.

Gratulujemy! 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.