Kamil Lemieszewski, Ewa Kępys
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys wzięli sekretny ślub?! „Niech żyje Królowa życia i Król!”

Te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

Redakcja VIVA! 3 lutego 2020 07:55
Kamil Lemieszewski, Ewa Kępys
Fot. Instagram

Kamil Lemieszewski, zwycięzca ostatniej edycji show Big Brother, od samego początku programu wzbudzał największe emocje. Zyskał miano najbardziej kontrowersyjnego uczestnika, dlatego widzowie z zainteresowaniem śledzą jego życie także po opuszczeniu domu Wielkiego Brata.

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys wzięli ślub

Kamil Lemieszewski zdobył popularność zanim dotarł do finału programu Big Brother. Jednak to nie wszystko – szybko okazało się, że na planie reality show poznał swoją miłość. I chociaż wcześniej mieszkał w Londynie, zdecydował się na powrót do Polski ze względu na związek z Ewą, którą poznał w programie.

36-latek od jakiegoś czasu nie ukrywa swoich uczuć. „Ewa jest moją miłością, kobietą, a zarazem moim domem, a tam gdzie moja kobieta, tam mój dom. [...] Gdziekolwiek by była, tam ja jadę”, mówił w jednym z wydań programu Dzień Dobry TVN. „Urzekła mnie inteligencją, poczuciem humoru, także urodą i mamy dużo wspólnego”, dodał.

Okazuje się, że Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys wzięli... ślub! Zwycięzca reality show poinformował o tym na swoim Instagramie i ujawnił kilka szczegółów sekretnej ceremonii. „Pozdrawiamy z Pragi po naszych skrytych zaślubinach na zamku. Teraz czas na chwile poślubnej celebracji. Niech żyje królowa życia i król”, napisał.

Zaskoczeni fani nie szczędzą parze ciepłych słów i życzą powodzenia na nowej drodze życia.

Gratulujemy! 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.