Kamil Bednarek
Fot. Instagram @kamilbednarek
O TYM JEST GŁOŚNO

Burza wokół zachowania Kamila Bednarka na finale The Voice! Jest oświadczenie

Produkcja show i menedżer artysty zabrali głos

Rafał Kowalski 3 grudnia 2019 12:43
Kamil Bednarek
Fot. Instagram @kamilbednarek

Sobotni finał programu The Voice dał widzom ogromne emocje nie tylko ze względu na zaciętą rywalizację uczestników, ale i zachowanie jednego z jurorów. Mowa o Kamilu Bednarku, który po raz kolejny sprawiał wrażenie nadpobudliwego. Piosenkarz w trakcie oraz na końcu większości wypowiedzi wpadał w śmiech, co wprawiało w publiczność w konsternację. Internauci nie szczędzili artyście słów krytyki i podejrzewali, że być może był on odurzony zakazanymi substancjami… Tak poważne oskarżenia spotkały się z mocnymi oświadczeniami menedżera Kamila Bednarka i produkcji Voice of Poland.

Komentarze w sprawie Kamila Bednarka

„Mógłby zachowywać się bardziej stosownie”, „Ale popłynął”, „Za dużo wyjarałeś", „Klepie jak potłuczony” – to tylko niektóre z komentarzy, które znaleźliśmy w sieci na temat zachowania Kamila Bednarka w sobotnim finale Voice of Poland. Fani wokalisty bronili go z kolei, pisząc, że pozytywna energia nigdy go nie opuszcza.

Podobne zdanie ma menedżer gwiazdora. „Kamil zawsze się śmieje, a hejty są na porządku dziennym. Czemu tak pisali widzowie? To trzeba pytać ich. Jeśli chodzi o zachowanie Kamila, to nie ma w nim nic takiego, co wymagałoby komentarza”, powiedział Mateusz Posyniak w rozmowie z Plejadą.

Podobne stanowisko anonimowo zajął pracownik produkcji. „Nie zostałby wpuszczony na wizję, gdyby zauważono, że coś jest nie tak z jego zachowaniem”, powiedział w rozmowie z Pudelkiem. Przy okazji piosenkarz został pochwalony za szereg cennych cech. „Kamil może nie ma idealnej dykcji telewizyjnej, ale jest prawdziwy, a co do soboty, to być może fakt, że jego podopieczny odpadł jako pierwszy, też nieco wybił go z rytmu. A to, że najbardziej śmieszą go jego własne żarty, to norma”, wyznała osoba pracująca przy show Pudelkowi.

Chcielibyście zobaczyć Kamila Bednarka w kolejnej edycji hitu Dwójki? 

Kamil Bednarek na finale „The Voice of Poland”:

Kamil Bednarek, The Voice of Poland
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Jurorzy The Voice of Poland 10: Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak, Tomson i Baron
Fot. Waldemar Kompała / TVP

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.