kalina janusiak co dzis robi
Fot. Piotr BLAWICKI/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Kalina Janusiak grała siostrę „BrzydUli”. Dziś ma 20 lat i nową pasję

Co teraz robi serialowa Beatka Cieplak?

Aleksandra Andrzejak 9 kwietnia 2021 07:15
kalina janusiak co dzis robi
Fot. Piotr BLAWICKI/East News

Kalina Janusiak zasłynęła rolą Beatki Cieplak w pierwszej części serialu BrzydUla. Aktorka nie zdecydowała się na udział w drugiej odsłonie produkcji, jednak wciąż ma wiele wspólnego z przemysłem filmowym. Znalazła też nową pasję.

Kalina Janusiak grała młodszą siostrę BrzydUli

Kalina Janusiak grała w pierwszej części serialu BrzydUla Beatkę Cieplak. Młodszą siostrę głównej bohaterki. Produkcja powróciła na ekrany po dziesięciu latach w prawie niezmienionym składzie. Do wyjątków zalicza się właśnie Kalina, która nie zdecydowała się na udział w drugiej odsłonie serialu. Teraz w jej bohaterkę wciela się Nel Kaczmarek

Zobacz także: Serialowa Nadia z BrzydUli, czyli aktorski debiut roku. Kim jest Magdalena Koleśnik? 

co dzis robi mlodsza siostra brzyduli
Fot. TRICOLORS/East News

Kalina Janusiak, 2008

Co dziś robi Kalina Janusiak?

Kalina Janusiak jest córką znanego aktora Artura Janusiaka, którego widzowie mogą oglądać w takich produkcjach jak Ida, Planeta Singli czy Pod powierzchnią. Aktorka skończyła 20 lat. Na co dzień pracuje w jednej z firm produkujących filmy. Uczyła się też w Warszawskiej Szkole Filmowej. Bardzo się zmieniła. Zachwyca urodą.

Zobacz także: Zaskakująca decyzja TVN w sprawieBrzydUli! Premierowe odcinki nie trafią na główną antenę

Opublikowany przez Kalinę Janusiak Piątek, 23 października 2020

Kalina dzieli się kadrami ze swojego codziennego życia na swoim profilu na Instagramie. Jej nową pasją okazał się pole dance. Postępami chwali się na instagramowych relacjach. Aktorka dba o swoją prywatność dlatego ograniczyła dostęp dla obserwatorów. Tylko nieliczni mogą dostać się do tego grona.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?