kalina janusiak co dzis robi
Fot. Piotr BLAWICKI/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Kalina Janusiak grała siostrę „BrzydUli”. Dziś ma 20 lat i nową pasję

Co teraz robi serialowa Beatka Cieplak?

Aleksandra Andrzejak 9 kwietnia 2021 07:15
kalina janusiak co dzis robi
Fot. Piotr BLAWICKI/East News

Kalina Janusiak zasłynęła rolą Beatki Cieplak w pierwszej części serialu BrzydUla. Aktorka nie zdecydowała się na udział w drugiej odsłonie produkcji, jednak wciąż ma wiele wspólnego z przemysłem filmowym. Znalazła też nową pasję.

Kalina Janusiak grała młodszą siostrę BrzydUli

Kalina Janusiak grała w pierwszej części serialu BrzydUla Beatkę Cieplak. Młodszą siostrę głównej bohaterki. Produkcja powróciła na ekrany po dziesięciu latach w prawie niezmienionym składzie. Do wyjątków zalicza się właśnie Kalina, która nie zdecydowała się na udział w drugiej odsłonie serialu. Teraz w jej bohaterkę wciela się Nel Kaczmarek

Zobacz także: Serialowa Nadia z BrzydUli, czyli aktorski debiut roku. Kim jest Magdalena Koleśnik? 

co dzis robi mlodsza siostra brzyduli
Fot. TRICOLORS/East News

Kalina Janusiak, 2008

Co dziś robi Kalina Janusiak?

Kalina Janusiak jest córką znanego aktora Artura Janusiaka, którego widzowie mogą oglądać w takich produkcjach jak Ida, Planeta Singli czy Pod powierzchnią. Aktorka skończyła 20 lat. Na co dzień pracuje w jednej z firm produkujących filmy. Uczyła się też w Warszawskiej Szkole Filmowej. Bardzo się zmieniła. Zachwyca urodą.

Zobacz także: Zaskakująca decyzja TVN w sprawieBrzydUli! Premierowe odcinki nie trafią na główną antenę

Opublikowany przez Kalinę Janusiak Piątek, 23 października 2020

Kalina dzieli się kadrami ze swojego codziennego życia na swoim profilu na Instagramie. Jej nową pasją okazał się pole dance. Postępami chwali się na instagramowych relacjach. Aktorka dba o swoją prywatność dlatego ograniczyła dostęp dla obserwatorów. Tylko nieliczni mogą dostać się do tego grona.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.