Julia Kamińska Brzydula
Fot. materiały promocyjne TVN / xnews
O TYM SIĘ MÓWI

Zaskakująca decyzja TVN w sprawie BrzydUli! Premierowe odcinki nie trafią na główną antenę

Gdzie i kiedy obejrzeć serial?

Rafał Kowalski 12 września 2020 10:21
Julia Kamińska Brzydula
Fot. materiały promocyjne TVN / xnews

Na powrót tego kultowego serialu czekaliśmy aż 11 lat. Cierpliwość się jednak opłaciła, bo już w październiku zobaczymy premierowe odcinki BrzydUli! Kontynuacja losów Uli Cieplak i Marka Dobrzańskiego nie będzie jednak emitowana w TVN o 17:55 – czyli w porze i na kanale, do których byli przyzwyczajeni fani produkcji. Władze TVN postanowiły inaczej…

Gdzie obejrzeć nowe odcinki BrzydUli? Zmiana planów TVN

Już od czerwca aktorzy serialu BrzydUla pracują na jego planie, by 5 października widzowie mogli zobaczyć pierwszy odcinek nowej odsłony losów Urszuli Cieplak. Wiele osób może się jednak zdziwić, bo premiery perypetii BrzydUli będą emitowane nie w TVN, a w TVN7. I to o godzinie 20:00. Oznacza, że emisja Hotelu Paradise i Kto odmówi pannie młodej? zostanie przesunięta na 20:30. Na głównym kanale TVN będzie za to można oglądać powtórki. Te emitowane będą w soboty i niedziele – po dwa i trzy odcinki – już od 10 października zawsze o 11:30.

W która stronę pójdą perypetię głównej bohaterki? „Polska BrzydUla będzie się różnić od ciągu dalszego tego serialu w innych państwach. W zasadzie każdy kraj wracający z tą produkcją napisał do niego zupełnie inny scenariusz, dostosowany do danego rynku. Mogę zapewnić, że nasz pomysł nie tylko nie rozczaruje polskich fanów, ale też ich zaskoczy”, mówił w czerwcu Wirtualnym mediom zastępca dyrektora programowego TVN Bogdan Czaja.

Dziś możemy już odkryć rąbka tajemnicy, że po 10 latach Ula nie będzie przypominać już pełnej energii kobiety sukcesu. Żona Marka Dobrzańskiego zostanie mamą dwójki dzieci, która życie w biurze zdecydowanie zamieniła na życie w swoich czterech kątach. Nie oznacza to jednak spokoju i stabilności…

Zobaczcie zwiastun Brzyduli 2! 

Brzydula 2020
Fot. materiały promocyjne TVN / xnews

Brzydula 2020
Fot. materiały promocyjne TVN / xnews

TAGI #TVN #Brzydula

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.