Media już wiedzą, kto jest rasistą w rodzinie królewskiej
Fot. Paul Grover- WPA Pool/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Już wiadomo, kogo Meghan i Harry oskarżyli o rasizm. „Była słusznie zaniepokojona”

Internauci nie kryją zaskoczenia, że to właśnie ta osoba

Ksenia Krasko 2 kwietnia 2021 07:45
Media już wiedzą, kto jest rasistą w rodzinie królewskiej
Fot. Paul Grover- WPA Pool/Getty Images

Właściwie wszystkie wyznania Meghan i Harry’ego w wywiadzie z Oprah Winfrey wywołały kontrowersje i dyskusje, ale niektóre z nich omawiane są szczególnie intensywnie. I tak od kilku tygodni media, internauci i po prostu wielbiciele małżeństwa Sussex zastanawiają się, kto z rodziny królewskiej tak bardzo niepokoił się o kolor skóry Archiego. Para nie chce ujawniać szczegółów nieprzyjemnej rozmowy, w przeciwieństwie do ekspertów, uważnie śledzących postępowanie monarchii.

Meghan oskarżyła rodzinę królewską o rasizm

Jeszcze w trakcie wywiadu Meghan i Harry odmówili podawania imion i nazwisk, tłumacząc, że takie dane mogłyby poważnie zaszkodzić reputacji osoby, o której mówią. Szybko jednak pojawiły się głosy, że zrobią to w najbliższym czasie, ponieważ nie spodobało im się oschłe oświadczenie królowej Elżbiety II.

Parę ubiegły jednak brytyjskie media, a właściwie eksperci ds. rodziny królewskiej. Główną „podejrzaną” jak dotąd była księżna Kate, której od dawna przypisuje się niechęć do Meghan. Okazuje się jednak, że prawda jest zupełnie inna, a ujawniła ją celebrytka i autorka ośmiu książek o royalsach, Lady Colin Campbell.

ZOBACZ TEŻ: Skandaliczne zachowanie rodziny królewskiej na ślubie Meghan i Harry'ego wyszło na jaw

Meghan i Harry: jak wygląda ich syn Archie?
Fot. Dominic Lipinski - WPA Pool/Getty Images

Kto rozmawiał z Meghan i Harrym o kolorze skóry ich syna?

W niedawnym podcaście stwierdziła, że ​​na rasistowskie uwagi pozwoliła sobie... 70-letnia córka królowej Elżbiety II, księżniczka Anna. Powołując się na informacje osób z bliskiego kręgu monarchini, Campbell wyjaśniła, że Anna nie przejmowała się jednak kolorem skóry Archiego, ale faktem, że jego narodziny mogą mieć „katastrofalne konsekwencje” zarówno dla całej rodziny królewskiej, jak i dla niego samego.

„To Harry uznał, że uwaga Anny dotyczyła koloru skóry, ale tak naprawdę ona obawiała się katastrofalnych konsekwencji tego, że do rodziny dołącza ktoś nowy, z innym charakterem i niewłaściwym wychowaniem. Księżniczka Anna była słusznie zaniepokojona, ale nie kolorem skóry Meghan, tylko jej niechęcią i brakiem zdolności do poszanowania tradycji i różnic kulturowych innych ludzi”, wytłumaczyła Colin Campbell.

Królewska biografka wyjaśniła również, że Anna nigdy nie była zwolenniczką związku bratanka. Przez długi czas przekonywała Harry’ego, aby „nie brał ślubu z tą dziewczyną”. 

Księżniczka Anna nie chciała, aby Harry żenił się z Meghan

Media już wiedzą, kto jest rasistą w rodzinie królewskiej
Fot. Dominic Lipinski - WPA Pool/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…