Justyna Żyła
Fot. Instagram @justynazyla
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Justyna Żyła o ocenach jurorów w Tańcu z gwiazdami. Czy ma do nich żal?

„Iwona wyraża swoje zdanie, jest…”

Weronika Kostyra 11 marca 2019 09:51
Justyna Żyła
Fot. Instagram @justynazyla

Występ Justyny Żyły w pierwszym odcinku Tańca z gwiazdami wywołał burzliwą dyskusję. Była żona Piotra Żyły nie zaprezentowała się najlepiej, za co spotkała ją miażdżąca krytyka jurorów. Szczególnie bezlitosna była Iwona Pavlović, która porównała jej taniec do „Mizernego skoku bez zaznaczonego telemarku”, a także stwierdziła, że Justyna „tańczy jak przedszkolak”. W obronę wziął ją taneczny partner Tomasz Barański, a także była jurorka programu, Beata Tyszkiewicz. W kolejnym odcinku celebrytce poszło jednak dużo lepiej. Justyna Żyła pokonała pierwszy stres i z dystansem odpowiedziała na zarzuty z pierwszego odcinka.

Justyna Żyła odpowiada na krytykę!

Po swoim pierwszym tańcu Justyna Żyła otrzymała najniższe noty od jurorów. Na szczęście w pierwszym odcinku żadna para nie pożegnała się z programem. Tydzień temu sama Justyna przyznała, że jej taniec nie wypadł najlepiej: „Na parkiecie toczę osobistą walkę: ze swoimi słabościami, z kompleksami. W tańcu musisz otworzyć się na partnera, bo inaczej ciężko to wszystko idzie”, wyznała w rozmowie z Fleszem.

Uczestnicy wykorzystali szansę, którą dostali od losu. Justyna Żyła poświęciła dużo energii w treningi i za drugim razem była lepiej przygotowana. Niestety i tym razem Iwona Pavlović nie szczędziła jej krytyki. „Miałaś ramę jak umierający łabędź, ale w sumie to dobrze, bo zrobiłaś dużo kroków... Masz złe stopy, nie masz pionu. Zasuwaj jak mały Kaziu. Awansowałaś do starszaków”, powiedziała.

Okazuje się, że mimo braku talentu tanecznego Justyna Żyła cieszy się sympatią widzów. Nie tylko po odcinku eliminacyjnym pozostała w programie. Nie brakuje także głosów współczucia dla Justyny Żyły po ostrej krytyce. Co sądzi na jej temat sama oceniana? W rozmowie z Party.pl Justyna Żyła przyznała, że nie ma żalu, ponieważ ocena ustników jest częścią tanecznego show: „Tyle na ile uważali mnie ocenić, na tyle mnie ocenili. Iwona wyraża swoje zdanie, jest profesjonalistą w tym, co robi i wie co mówi, a ja będę starała się, żeby poprzeczkę podnosić coraz wyżej”, powiedziała gwiazda.

Kibicujecie jej w Tańcu z gwiazdami? 

Justyna Żyła, Tomasz Barański, Taniec z gwiazdami
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Justyna Żyła, Tomasz Barański, Taniec z gwiazdami
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.