Justyna Kowalczyk, VIVA! październik 2011
Fot. Materiały prasowe Mercedes
O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Kowalczyk podzieliła się z fanami nowym zdjęciem ze ślubu

Suknia panny młodej robi wrażenie!

Redakcja VIVA! 26 września 2020 19:02
Justyna Kowalczyk, VIVA! październik 2011
Fot. Materiały prasowe Mercedes

Wybitna biegaczka narciarska, Justyna Kowalczyk wzięła ślub z ukochanym, alpinistą Kacprem Tekieli. W piątek para podzieliła się swoją radością z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Panna młoda postawiła na wyjątkową kreację! Teraz Justyna Kowalczyk zamieściła nowe zdjęcie z uroczystości. Tym razem widać jej kreację w całej okazałości! Jest piękna! Wielbiciele gwiazdy nie kryją zachwytu.

Justyna Kowalczyk pokazała zdjęcia z uroczystości

Zakochani stanęli na ślubnym kobiercu 24 września 2020 roku. Informację o uroczystości udało im się zachować w tajemnicy. O najszczęśliwszym dniu swojego życia poinformowali wszystkich sami.

„Ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora. Od wczoraj Justyna Kowalczyk – Tekieli”, napisała na Twitterze sportsmenka.

Justyna Kowalczyk zaskoczyła wyborem sukni ślubnej. Postawiła na czerwoną kreację z głębokim dekoltem! Niewiele panien młodych zdobyłoby się na taki odważny krok. Biegaczka narciarska wyglądała zjawiskowo. A stylizację uzupełniła bukietem ze słoneczników.

Fani komplementują jej wybór. „Kolor czerwony oznaką miłości -tego Wam gorąco życzę”, „Właśnie uświadomiłem sobie że nie potrafię wyobrazić Pani Justyny w białym. Swietny wybór”, „Piękna suknia, z tym, że z Pani uśmiechem jest Pani do twarzy we wszystkim!”, dodają.

Teraz gwiazda udostępniła kolejne zdjęcie. Ale fani nie mogą oderwać oczu od pięknego uśmiechu, który nie schodzi z jej twarzy. Widać, jak bardzo jest szczęśliwa.

Serdecznie gratulujemy! I życzmy wszystkiego najlepszego! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.