Justyna Kowalczyk, VIVA! październik 2011
Fot. Materiały prasowe Mercedes
O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Kowalczyk podzieliła się z fanami nowym zdjęciem ze ślubu

Suknia panny młodej robi wrażenie!

Redakcja VIVA! 26 września 2020 19:02
Justyna Kowalczyk, VIVA! październik 2011
Fot. Materiały prasowe Mercedes

Wybitna biegaczka narciarska, Justyna Kowalczyk wzięła ślub z ukochanym, alpinistą Kacprem Tekieli. W piątek para podzieliła się swoją radością z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Panna młoda postawiła na wyjątkową kreację! Teraz Justyna Kowalczyk zamieściła nowe zdjęcie z uroczystości. Tym razem widać jej kreację w całej okazałości! Jest piękna! Wielbiciele gwiazdy nie kryją zachwytu.

Justyna Kowalczyk pokazała zdjęcia z uroczystości

Zakochani stanęli na ślubnym kobiercu 24 września 2020 roku. Informację o uroczystości udało im się zachować w tajemnicy. O najszczęśliwszym dniu swojego życia poinformowali wszystkich sami.

„Ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora. Od wczoraj Justyna Kowalczyk – Tekieli”, napisała na Twitterze sportsmenka.

Justyna Kowalczyk zaskoczyła wyborem sukni ślubnej. Postawiła na czerwoną kreację z głębokim dekoltem! Niewiele panien młodych zdobyłoby się na taki odważny krok. Biegaczka narciarska wyglądała zjawiskowo. A stylizację uzupełniła bukietem ze słoneczników.

Fani komplementują jej wybór. „Kolor czerwony oznaką miłości -tego Wam gorąco życzę”, „Właśnie uświadomiłem sobie że nie potrafię wyobrazić Pani Justyny w białym. Swietny wybór”, „Piękna suknia, z tym, że z Pani uśmiechem jest Pani do twarzy we wszystkim!”, dodają.

Teraz gwiazda udostępniła kolejne zdjęcie. Ale fani nie mogą oderwać oczu od pięknego uśmiechu, który nie schodzi z jej twarzy. Widać, jak bardzo jest szczęśliwa.

Serdecznie gratulujemy! I życzmy wszystkiego najlepszego! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.