O TYM JEST GŁOŚNO

Justin i Hailey Bieber na pierwszej wspólnej okładce! Opowiedzieli o ślubie i miłości

Internauci nie zostawili na nich suchej nitki... Słusznie?

Konrad Szczęsny 7 lutego 2019 17:16

Ich związek do dziś budzi ogromne emocje. Justin Bieber i Hailey Baldwin w 2018 roku wrócili do siebie po trzech latach przerwy i bardzo szybko zdecydowali się na zaręczyny oraz ślub. Mimo że media gorączkowo rozpisywały się o ich relacji, oni konsekwentnie milczeli. Aż do teraz. Para zdecydowała się na romantyczną sesję w magazynie Vogue i po raz pierwszy podsumowała to, co działo się wokół nich w ostatnim roku. Zdjęcia wykonała Annie Leibovitz, jedna z najwybitniejszych fotografek na świecie.

Justin i Hailey Bieber w Vogue po raz pierwszy o ślubie. Historia miłości

Wywiad nosi tytuł „She's the security I always wanted” (ang. Ona jest zabezpieczeniem/bezpieczeństwem, którego zawsze chciałem) i przeczytać go będzie można w marcowym numerze amerykańskiego Vogue'a. Justin Bieber i jego żona Hailey w szczerej i intymnej rozmowie opowiedzieli o sile łączącego ich uczucia i tym, co zmieniło się w ich relacji po ślubie. A związek pary od początku budził wiele emocji...

Poznali się dziewięć lat temu, jednak wówczas żadne z nich nie sądziło, że kiedykolwiek będą małżeństwem. Przełom przyszedł w 2015 roku, gdy przez kilka miesięcy byli parą. Niestety, relacja nie przetrwała próby czasu. Wpadli na siebie ponownie trzy lata później, prawdopodobnie w kwietniu 2018 roku. Justin Bieber był świeżo po kolejnym rozstaniu z Seleną Gomez. Spotykali się zaledwie kilka tygodni, gdy Kanadyjczyk zdecydował się na poprosić Hailey Baldwin o rękę. Zgodziła się. Było to siódmego lipca. Już miesiąc później pojawiły się sensacyjne doniesienia, że wzięli cichy ślub. Powróciły ponownie w połowie września.

Hailey Baldwin o ślubie z Justinem Bieberem

Co wiadomo o uroczystości? Odbyła się w urzędzie stanu cywilnego w Nowym Jorku. Wzięli w niej udział jedynie państwo młodzi oraz urzędnik. Długo nie komentowali powielanych przez kolejne tytuły informacji na ten temat. Momentem zwrotnym był ten, w którym Hailey Baldwin zmieniła w mediach społecznościowych nazwisko na Bieber. Wówczas wszystko stało się jasne.

Publicznie skomentowała spekulacje o ślubie z Kanadyjczykiem dopiero w programie Jamesa Cordena. W ostatnim odcinku powiedziała:

„Bycie żoną jest niesamowite”. I dodała: „Myślę, że dla mnie jest to współżycie z innym człowiekiem”.

Parze serdecznie gratulujemy! Ich wspólne zdjęcia możesz zobaczyć w galerii. 

Internauci ostro o okładce Vogue Justina Biebera i Hailey Baldwin

Niestety, okładka Vogue'a z Justinem i Hailey nie przypadła wszystkim do gustu. Internauci twierdzą, że żona 24-latka wyszła na niej bardzo niekorzystnie.

„Wygląda jak jego matka i bardziej męsko niż on”, „Matka z synem. Hailey niekorzystnie wygląda. On przy niej jest jak dzieciak”, piszą rozgoryczeni w mediach społecznościowych.

Zgadzasz się z tą ostra opinią?  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.