O TYM JEST GŁOŚNO

Justin i Hailey Bieber na pierwszej wspólnej okładce! Opowiedzieli o ślubie i miłości

Internauci nie zostawili na nich suchej nitki... Słusznie?

Konrad Szczęsny 7 lutego 2019 17:16

Ich związek do dziś budzi ogromne emocje. Justin Bieber i Hailey Baldwin w 2018 roku wrócili do siebie po trzech latach przerwy i bardzo szybko zdecydowali się na zaręczyny oraz ślub. Mimo że media gorączkowo rozpisywały się o ich relacji, oni konsekwentnie milczeli. Aż do teraz. Para zdecydowała się na romantyczną sesję w magazynie Vogue i po raz pierwszy podsumowała to, co działo się wokół nich w ostatnim roku. Zdjęcia wykonała Annie Leibovitz, jedna z najwybitniejszych fotografek na świecie.

Justin i Hailey Bieber w Vogue po raz pierwszy o ślubie. Historia miłości

Wywiad nosi tytuł „She's the security I always wanted” (ang. Ona jest zabezpieczeniem/bezpieczeństwem, którego zawsze chciałem) i przeczytać go będzie można w marcowym numerze amerykańskiego Vogue'a. Justin Bieber i jego żona Hailey w szczerej i intymnej rozmowie opowiedzieli o sile łączącego ich uczucia i tym, co zmieniło się w ich relacji po ślubie. A związek pary od początku budził wiele emocji...

Poznali się dziewięć lat temu, jednak wówczas żadne z nich nie sądziło, że kiedykolwiek będą małżeństwem. Przełom przyszedł w 2015 roku, gdy przez kilka miesięcy byli parą. Niestety, relacja nie przetrwała próby czasu. Wpadli na siebie ponownie trzy lata później, prawdopodobnie w kwietniu 2018 roku. Justin Bieber był świeżo po kolejnym rozstaniu z Seleną Gomez. Spotykali się zaledwie kilka tygodni, gdy Kanadyjczyk zdecydował się na poprosić Hailey Baldwin o rękę. Zgodziła się. Było to siódmego lipca. Już miesiąc później pojawiły się sensacyjne doniesienia, że wzięli cichy ślub. Powróciły ponownie w połowie września.

Hailey Baldwin o ślubie z Justinem Bieberem

Co wiadomo o uroczystości? Odbyła się w urzędzie stanu cywilnego w Nowym Jorku. Wzięli w niej udział jedynie państwo młodzi oraz urzędnik. Długo nie komentowali powielanych przez kolejne tytuły informacji na ten temat. Momentem zwrotnym był ten, w którym Hailey Baldwin zmieniła w mediach społecznościowych nazwisko na Bieber. Wówczas wszystko stało się jasne.

Publicznie skomentowała spekulacje o ślubie z Kanadyjczykiem dopiero w programie Jamesa Cordena. W ostatnim odcinku powiedziała:

„Bycie żoną jest niesamowite”. I dodała: „Myślę, że dla mnie jest to współżycie z innym człowiekiem”.

Parze serdecznie gratulujemy! Ich wspólne zdjęcia możesz zobaczyć w galerii. 

Internauci ostro o okładce Vogue Justina Biebera i Hailey Baldwin

Niestety, okładka Vogue'a z Justinem i Hailey nie przypadła wszystkim do gustu. Internauci twierdzą, że żona 24-latka wyszła na niej bardzo niekorzystnie.

„Wygląda jak jego matka i bardziej męsko niż on”, „Matka z synem. Hailey niekorzystnie wygląda. On przy niej jest jak dzieciak”, piszą rozgoryczeni w mediach społecznościowych.

Zgadzasz się z tą ostra opinią?  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.