Internauci nie zostawili na nich suchej nitki... Słusznie?

Konrad Szczęsny 7 lutego 2019 17:16

Ich związek do dziś budzi ogromne emocje. Justin Bieber i Hailey Baldwin w 2018 roku wrócili do siebie po trzech latach przerwy i bardzo szybko zdecydowali się na zaręczyny oraz ślub. Mimo że media gorączkowo rozpisywały się o ich relacji, oni konsekwentnie milczeli. Aż do teraz. Para zdecydowała się na romantyczną sesję w magazynie Vogue i po raz pierwszy podsumowała to, co działo się wokół nich w ostatnim roku. Zdjęcia wykonała Annie Leibovitz, jedna z najwybitniejszych fotografek na świecie.

Justin i Hailey Bieber w Vogue po raz pierwszy o ślubie. Historia miłości

Wywiad nosi tytuł „She's the security I always wanted” (ang. Ona jest zabezpieczeniem/bezpieczeństwem, którego zawsze chciałem) i przeczytać go będzie można w marcowym numerze amerykańskiego Vogue'a. Justin Bieber i jego żona Hailey w szczerej i intymnej rozmowie opowiedzieli o sile łączącego ich uczucia i tym, co zmieniło się w ich relacji po ślubie. A związek pary od początku budził wiele emocji...

Poznali się dziewięć lat temu, jednak wówczas żadne z nich nie sądziło, że kiedykolwiek będą małżeństwem. Przełom przyszedł w 2015 roku, gdy przez kilka miesięcy byli parą. Niestety, relacja nie przetrwała próby czasu. Wpadli na siebie ponownie trzy lata później, prawdopodobnie w kwietniu 2018 roku. Justin Bieber był świeżo po kolejnym rozstaniu z Seleną Gomez. Spotykali się zaledwie kilka tygodni, gdy Kanadyjczyk zdecydował się na poprosić Hailey Baldwin o rękę. Zgodziła się. Było to siódmego lipca. Już miesiąc później pojawiły się sensacyjne doniesienia, że wzięli cichy ślub. Powróciły ponownie w połowie września.

Hailey Baldwin o ślubie z Justinem Bieberem

Co wiadomo o uroczystości? Odbyła się w urzędzie stanu cywilnego w Nowym Jorku. Wzięli w niej udział jedynie państwo młodzi oraz urzędnik. Długo nie komentowali powielanych przez kolejne tytuły informacji na ten temat. Momentem zwrotnym był ten, w którym Hailey Baldwin zmieniła w mediach społecznościowych nazwisko na Bieber. Wówczas wszystko stało się jasne.

Publicznie skomentowała spekulacje o ślubie z Kanadyjczykiem dopiero w programie Jamesa Cordena. W ostatnim odcinku powiedziała:

„Bycie żoną jest niesamowite”. I dodała: „Myślę, że dla mnie jest to współżycie z innym człowiekiem”.

Parze serdecznie gratulujemy! Ich wspólne zdjęcia możesz zobaczyć w galerii. 

Internauci ostro o okładce Vogue Justina Biebera i Hailey Baldwin

Niestety, okładka Vogue'a z Justinem i Hailey nie przypadła wszystkim do gustu. Internauci twierdzą, że żona 24-latka wyszła na niej bardzo niekorzystnie.

„Wygląda jak jego matka i bardziej męsko niż on”, „Matka z synem. Hailey niekorzystnie wygląda. On przy niej jest jak dzieciak”, piszą rozgoryczeni w mediach społecznościowych.

Zgadzasz się z tą ostra opinią?  

1/6
Justin Bieber i Hailey Bieber na okładce Vogue o ślubie i miłości
Copyright @Annie Leibovitz dla Vogue
1/6

Justin Bieber i Hailey Baldwin (obecnie Bieber) na okładce marcowego wydania Vogue. Okładka nie spotkała się z dużym uznaniem internautów...

2/6
Hailey Baldwin jest w ciąży? Żona Justina Biebera urodzi dziecko?
Copyright @Instagram @justinbieber
2/6

Justin Bieber i Hailey Baldwin po raz pierwszy opowiedzieli w wywiadzie o sile łączącego ich uczucia.

3/6
Hailey Baldwin jest w ciąży? Żona Justina Biebera urodzi dziecko?
Copyright @Instagram @justinbieber
3/6

Justin Bieber i Hailey Baldwin są parą prawdopodobnie od kwietnia 2018 roku (wcześniej spotykali się przez kilka miesięcy w 2015 roku). Ślub wzięli w sierpniu lub wrześniu tego samego roku.

4/6
Copyright @East News
4/6

Justin Bieber i Hailey Baldwin prawdopodobnie starają się od jakiegoś czasu o dziecko. Widziano ich m.in., gdy odwiedzali jedną z klinik.

5/6
Justin Bieber, Hailey Baldwin
Copyright @East News
5/6

Justin Bieber i Hailey Baldwin po raz pierwszy oficjalnie wypowiedzieli się na temat ślubu oraz łączącego ich uczucia.

6/6
Justin Bieber, Hailey Baldwin
Copyright @East News
6/6

Justin Bieber i Hailey Baldwin są małżeństwem prawdopodobnie od około pół roku. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.