Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki dopiero teraz zdradzili prawdę o chorobie...

Nie chcieli martwić fanów

Aleksandra Andrzejak 29 marca 2021 20:57
Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Julia Wieniawa na swoim profilu na Instagramie opublikowała nowe zdjęcie z wakacji. W komentarzach rozpętała się burza. Aktorka miała świetny argument, aby odpowiedzieć na zarzuty fanów. 

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki: związek

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki spotykają się ze sobą już od kilku miesięcy. Początkowo para milczała na ten temat. W listopadzie Julia udzieliła wywiadu Gali. Potwierdziła, że jest w związku: „Długo od swojego ostatniego rozstania nie wchodziłam w poważne związki. Przez rok nie miałam nikogo. Teraz znów jestem w związku i postaram się pielęgnować i chronić swoją przestrzeń prywatną. Oczywiście nie mam zamiaru jej całkowicie ukrywać. Ale nie chcę, żeby media próbowały niszczyć moją relację”.

Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Julia Wieniawa na wakacjach

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki właśnie wrócili z wakacji w Egipcie. Szczegóły wycieczki oboje publikowali na swoich profilach na Instagramie. Relacja nie spotkała się z aprobatą obserwatorów. „Kilka miesięcy temu zachęcacie, by zostać w domu, a teraz trzecie wakacje w ciągu trzech miesięcy. Szczyt hipokryzji, jak chorągiewka na wietrze” - zarzucano parze w komentarzach.

Aktorka nie pozostała dłużna. W odpowiedzi podkreśliła, że oboje z Nikodemem otrzymali negatywny wynik testu na koronawirusa, a także że już przebyli COVID-19. „Każdy ma prawo wyjechać. Kup sobie bilet.i leć. Zrobiliśmy testy, „jesteśmy czyści”, więc możemy sobie pojechać na wakacje. Nie widzę w tym żadnego problemu. Tam, gdzie trzeba to nosimy maski. A tam, gdzie nie trzeba to ściągamy, bo się udusić można w tym. Przecież to chyba zrozumiałe i ludzkie. Poza tym my już przeszliśmy COVID-19” - odpowiedziała aktorka.  

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.