Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki dopiero teraz zdradzili prawdę o chorobie...

Nie chcieli martwić fanów

Aleksandra Andrzejak 29 marca 2021 20:57
Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Julia Wieniawa na swoim profilu na Instagramie opublikowała nowe zdjęcie z wakacji. W komentarzach rozpętała się burza. Aktorka miała świetny argument, aby odpowiedzieć na zarzuty fanów. 

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki: związek

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki spotykają się ze sobą już od kilku miesięcy. Początkowo para milczała na ten temat. W listopadzie Julia udzieliła wywiadu Gali. Potwierdziła, że jest w związku: „Długo od swojego ostatniego rozstania nie wchodziłam w poważne związki. Przez rok nie miałam nikogo. Teraz znów jestem w związku i postaram się pielęgnować i chronić swoją przestrzeń prywatną. Oczywiście nie mam zamiaru jej całkowicie ukrywać. Ale nie chcę, żeby media próbowały niszczyć moją relację”.

Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Julia Wieniawa na wakacjach

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki właśnie wrócili z wakacji w Egipcie. Szczegóły wycieczki oboje publikowali na swoich profilach na Instagramie. Relacja nie spotkała się z aprobatą obserwatorów. „Kilka miesięcy temu zachęcacie, by zostać w domu, a teraz trzecie wakacje w ciągu trzech miesięcy. Szczyt hipokryzji, jak chorągiewka na wietrze” - zarzucano parze w komentarzach.

Aktorka nie pozostała dłużna. W odpowiedzi podkreśliła, że oboje z Nikodemem otrzymali negatywny wynik testu na koronawirusa, a także że już przebyli COVID-19. „Każdy ma prawo wyjechać. Kup sobie bilet.i leć. Zrobiliśmy testy, „jesteśmy czyści”, więc możemy sobie pojechać na wakacje. Nie widzę w tym żadnego problemu. Tam, gdzie trzeba to nosimy maski. A tam, gdzie nie trzeba to ściągamy, bo się udusić można w tym. Przecież to chyba zrozumiałe i ludzkie. Poza tym my już przeszliśmy COVID-19” - odpowiedziała aktorka.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…