Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki dopiero teraz zdradzili prawdę o chorobie...

Nie chcieli martwić fanów

Aleksandra Andrzejak 29 marca 2021 20:57
Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Julia Wieniawa na swoim profilu na Instagramie opublikowała nowe zdjęcie z wakacji. W komentarzach rozpętała się burza. Aktorka miała świetny argument, aby odpowiedzieć na zarzuty fanów. 

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki: związek

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki spotykają się ze sobą już od kilku miesięcy. Początkowo para milczała na ten temat. W listopadzie Julia udzieliła wywiadu Gali. Potwierdziła, że jest w związku: „Długo od swojego ostatniego rozstania nie wchodziłam w poważne związki. Przez rok nie miałam nikogo. Teraz znów jestem w związku i postaram się pielęgnować i chronić swoją przestrzeń prywatną. Oczywiście nie mam zamiaru jej całkowicie ukrywać. Ale nie chcę, żeby media próbowały niszczyć moją relację”.

Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Julia Wieniawa na wakacjach

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki właśnie wrócili z wakacji w Egipcie. Szczegóły wycieczki oboje publikowali na swoich profilach na Instagramie. Relacja nie spotkała się z aprobatą obserwatorów. „Kilka miesięcy temu zachęcacie, by zostać w domu, a teraz trzecie wakacje w ciągu trzech miesięcy. Szczyt hipokryzji, jak chorągiewka na wietrze” - zarzucano parze w komentarzach.

Aktorka nie pozostała dłużna. W odpowiedzi podkreśliła, że oboje z Nikodemem otrzymali negatywny wynik testu na koronawirusa, a także że już przebyli COVID-19. „Każdy ma prawo wyjechać. Kup sobie bilet.i leć. Zrobiliśmy testy, „jesteśmy czyści”, więc możemy sobie pojechać na wakacje. Nie widzę w tym żadnego problemu. Tam, gdzie trzeba to nosimy maski. A tam, gdzie nie trzeba to ściągamy, bo się udusić można w tym. Przecież to chyba zrozumiałe i ludzkie. Poza tym my już przeszliśmy COVID-19” - odpowiedziała aktorka.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.