Julia Królikowska, partner Julii Królikowskiej, lipiec 2021
Fot. Telus/AKPA
O TYM JEST GŁOŚNO

Julia Królikowska już po ślubie! Do sieci trafiły zdjęcia z uroczystości

Panna młoda prezentowała się zjawiskowo

Konrad Szczęsny 11 września 2021 20:01
Julia Królikowska, partner Julii Królikowskiej, lipiec 2021
Fot. Telus/AKPA

A jednak! W minionym tygodniu media obiegły informacje, że córka Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej weźmie ślub w sobotę 11. września. Tak też się stało. Na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z tej wyjątkowej ceremonii opublikował jeden z gości. Kim jest mąż Julii Królikowskiej?

Julia Królikowska wzięła ślub w Warszawie. Zdjęcia

W ubiegłym miesiącu odbył się huczny ślub Antoniego Królikowskiego z Joanną Opozdą. Mimo rozstania i wielu zakrętów, zakochani podjęli decyzję, że chcą ze sobą spędzić resztę życia. Jak się okazuje, w tym roku to nie jedyna huczna uroczystość w aktorskiej rodzinie. 

Sakramentalne „tak” zdecydowała się również powiedzieć Julia Królikowska. Widzowie kojarzyć ją mogą z telenoweli „Klan”, w której występuje od dziecka i wciela się w rolę... córki serialowej Grażynki, granej przez swoją biologiczną mamę, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską.

Jednak poza aktorską karierą, skupia się ona również na studiach medycznych. 22-latka w przyszłości chce zostać lekarzem. Prywatnie jest szczęśliwie zakochana. Jej wybranek to o 11 starszy Jakub Nowak, z którym pojawiła się m.in. na festiwalu poświęconym pamięci jej ojca Pawła, zorganizowanym w lipcu tego roku.

Pierwotnie zakochani chcieli wziąć ślub w sierpniu, jednak – jak podawało „Życie na gorąco” – sławna mama prosiła córkę, by przesunęli termin chociaż o miesiąc...

„Małgosia ubłagała Julkę, żeby trochę poczekała z zamążpójściem, bo stwierdziła, że dwóch ślubów i dwóch wesel w sierpniu po prostu nie będzie w stanie zorganizować”, zdradziła w rozmowie z tygodnikiem sąsiadka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. 

Podano również informację, że para postanowiła pobrać się 11. września. Doniesienia te okazały się prawdziwe. Jeden z gości opublikował na swoim profilu zdjęcia, na których widzimy szczęśliwych państwa młodych, wychodzących z kościoła Najświętszego Zbawiciela w Warszawie.

Julia Królikowska tego dnia miała na sobie klasyczną, białą, długą suknię z wycięciem na plecach oraz długi welon. Wydawała się niezwykle szczęśliwa. Wesele pary odbyło się natomiast w plenerze.

Czytaj także: Julia Królikowska rzadko pokazuje się publicznie. Dla festiwalu im. Pawła Królikowskiego zrobiła wyjątek

Julia Królikowska, ślub i wesele Julii Królikowskiej
Fot. Instagram @eggtravel

Julia Królikowska, ślub i wesele Julii Królikowskiej
Fot. Instagram @eggtravel

Julia Królikowska, ślub i wesele Julii Królikowskiej
Fot. Instagram @eggtravel

Julia Królikowska, ślub i wesele Julii Królikowskiej
Fot. Instagram @eggtravel

Zdjęcia ze ślubu i wesela Julii Królikowskiej i Jakuba Nowaka

Kim jest mąż Julii Królikowskiej, Jakub Nowak?

Jakub Nowak jest starszy od swojej żony o 11 lat. Nie lubi jednak błysku fleszy i unika medialnego zgiełku. Wiadomo, że jest lekkoatletą i specjalizuje się w biegach średnich oraz długich. Ma na koncie sportowe sukcesy, w tym medale, zdobyte na Mistrzostwach Polski. Reprezentował również nasz kraj w zawodach międzynarodowych.

Jest także prezesem fundacji, od kilku lat współpracującej przy organizacji Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej im. Pawła Królikowskiego w Kudowie-Zdroju. To właśnie tam pojawił się wraz z Julią Królikowską w lipcu tego roku.

Jakub Nowak w sieci nie zamieszcza wspólnych zdjęć z ukochaną...  

Czytaj także: Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Julia Królikowska na festiwalu im. Pawła Królikowskiego
Fot. Telus / AKPA

Julia Królikowska, Jakub Nowak, Kudowa-Zdrój, lipiec 2021

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.