Julia Królikowska, partner Julii Królikowskiej, lipiec 2021
Fot. Telus/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Królikowska spodziewa się pierwszego dziecka?

Media podają, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska po raz trzeci zostanie babcią

Olga Figaszewska 2 czerwca 2022 13:06
Julia Królikowska, partner Julii Królikowskiej, lipiec 2021
Fot. Telus/AKPA

To wyjątkowy czas w życiu Julii Królikowskiej i Jakuba Piotra Nowaka. Jak podają media, pociecha Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą.  

Julia Królikowska zostanie mamą?

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, rodzina Królikowskich wkrótce się powiększy. Małgorzata Ostrowska-Królikowska po raz trzeci zostanie babcią. Najstarszy wnuk aktorki jest owocem związku Jana Królikowskiego i Joanny Jarmołowicz. Niedawno na świecie pojawił się Vincent, pociecha Antoniego i Joanny Opozdy. Niedawno, Pomponik.pl i Życie na gorąco, przekazały, że Julia i jej mąż, Jakub Piotr Nowak oczekują narodzin pociechy.

Para stanęła na ślubnym kobiercu pod koniec 2021 roku w kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie. Teraz przygotowują się do nowego rozdziału w swoim życiu. Julia Królikowska i Jakub Piotr Nowak za kilka miesięcy mają powitać na świecie swoją pociechę. Nie podano, czy para spodziewa się chłopca czy dziewczynki.

Podobno córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej nagrała ostatnie sceny w serialu Klan. Oprócz pracy na planie produkcji studiuje medycynę na Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. „Julia Królikowska już nagrała ostatnie sceny w „Klanie”. Trzeba było się z tym spieszyć, bo operatorzy zaczynali już mieć problem z filmowaniem jej tak, by nie było widać ciążowego brzucha. Wie, że ma przed sobą ciężką jesień, Studia, praca, maleńkie dziecko. Jednak skoro jej mamcie udało się wychować pięcioro dzieci, to jej też z pewnością nie sprawi to trudności. Zwłaszcza, że mama chętnie pomoże”, czytamy w Życiu na Gorąco.

Maleństwo ma pojawić się na świecie w okolicach pierwszej rocznicy ślubu pary, czyli we wrześniu. Zakochani nie potwierdzili póki co medialnych doniesień. Para unika blasku fleszy i strzeże swojej prywatności.

Zobacz też: Joanna Opozda opowiedziała o pierwszych doświadczeniach w roli matki. Poruszyła bardzo ważny temat

Kim jest mąż Julii Królikowskiej?

Ukochany Julii Królikowskiej ma 33 lata i związał swoje życie ze sportem. Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski w biegach średniodystansowych i długich. Jakub  Piotr Nowak zajmuje się również biznesem i jest prezesem fundacji Action Life, która lat bierze udział w organizacji ważnego dla Julii, jej rodzeństwa i Festivalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej im. Pawła Królikowskiego w Kudowie-Zdroju.   

W ostatnim czasie został nominowany do nagrody im. Jana Rodowicza Anody. 

„Dziękuję bardzo Muzeum Powstania Warszawskiego za nominację do Nagrody im. Jana Rodowicza "Anody". To wielki zaszczyt znaleźć się w tym gronie. Ta nominacja jest docenieniem pracy wszystkich wolontariuszy, harcerek i harcerzy, którzy od marca 2020 roku działali i działają w Pogotowia Harcerek i Harcerzy ZHR @zhrharcerstwo z województwa Mazowieckiego. Osób, które przez ostatnie dwa lata każdego dnia odpowiadały na słowa przyrzeczenia harcerskiego "Mam szczerą wolę całym życiem pełnić służbę Bogu i Polsce, nieść chętna pomoc bliźnim, (...)" i wspierały najpierw osoby potrzebujecie w wyniku pandemii Covid-19, a obecnie wspierają działania pomocowe dla uchodźców z Ukrainy. Na zdjęciu jesteśmy w towarzystwie 99-letniej druhny Zofii Czekalskiej, niesamowitej uczestniczki Powstania Warszawskiego, o niespotykanej werwie. Bardzo dziękuję za możliwość spotkania i poznania pani Zofii", napisał Jakub Piotr Nowak. 

Zakochanym życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

Źródło: Pomponik.pl, Życie na gorąco

Czytaj też: Maja Hyży o macierzyństwie: „Nie mając dzieci, żyłabym w pustce. Może popadłabym w depresję”

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.