Julia Królikowska, partner Julii Królikowskiej, lipiec 2021
Fot. Telus/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Królikowska i Jakub Piotr Nowak wzięli ślub i spodziewają się pierwszego dziecka

Kim jest mąż aktorki? Dzieli ich 10 lat...

Rafał Kowalski 2 czerwca 2022 20:43
Julia Królikowska, partner Julii Królikowskiej, lipiec 2021
Fot. Telus/AKPA

Choć Julię Królikowską dzięki graniu od dziecka w serialu Klan kojarzy cała Polska, 22-letnia aktorka nie szuka na co dzień blasku fleszy. Zainteresowanie córką Pawła i Małgorzaty Królikowskich wzrosło jednak po jej ślubie. 22-latka wyszła za 32-letniego Jakuba Piotra Nowaka. Teraz zaś mówi się o tym, że zakochani wkrótce zostaną rodzicami! Kim jest mąż aktorki i jak wygląda ich relacja?

Jakub Piotr Nowak – zawód, relacje z rodziną Królikowskich

Mąż Julii Królikowskiej całe życie poświęcił sportowi. Jakub Nowak urodzony 18 listopada 1989 roku w Warszawie, jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski. W jakiej dziedzinie? Konikiem lekkoatlety są biegi średniodystansowe oraz długie. Karierę sportowca kilka razy przerywały kontuzje. M.in. w 2017 roku, gdy przechodził operację na ścięgna Achillesa, czy kilka tygodni temu, gdy lekarze operowali mu stopę. „Do wesela się zagoi”, pisał rozbawiony 32-latek, który 11 września 2021 roku stanął u boku Julii Królikowskiej na ślubnym kobiercu.

Z rodziną Królikowskich Jakuba Piotra Nowaka nie łączy jedynie związek z córką aktorów – Pawła i Małgorzaty. Okazuje się, że sportowiec zajmuje się też biznesem i jest prezesem fundacji, która lat bierze udział w organizacji ważnego dla Julii, jej rodzeństwa i mamy wydarzenia. Mowa o Festivalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej im. Pawła Królikowskiego w Kudowie-Zdroju. Twórcą imprezy był uwielbiany przez publiczność Paweł Królikowski, a po jego śmierci uroczystość stała się pretekstem do wspominania talentu artysty.

Zobacz też: Justyna i Robert Korzeniowscy. Czy rzeczywiście między nimi jest 16 lat różnicy?

Julia Królikowska, Jakub Piotr Nowak
Fot. TELUS AKPA

Jakub Piotr Nowak nie dzieli się niemal żadnymi chwilami prywatnego życia w swoim mediach społecznościowych. Nieco więcej ujawnia jego żona.

Julia Królikowska o związku z Janem Piotrem Nowakiem

Choć widzowie Klanu kojarzą 22-letnią Julię z aktorstwem, to córka Pawła Królikowskiego więcej pasji i poświęcenia daje studiom. Aktualnie jest na 4. roku kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Pasją Julii są też harcerstwo, podróże i sport. To ostatnie na pewno połączyło ją z Jakubem Piotrem Nowakiem. Nie wiadomo jednak, kiedy para się poznała oraz jak długo ze sobą jest.

CZYTAJ TEŻ: Krzysztof Ibisz nie od razu przypadł do gustu obecnej żonie. „Szkoda czasu na kogoś takiego

Gwiazda Klanu opublikowała za to na swoim profilu kilka romantycznych zdjęć z – wtedy jeszcze – narzeczonym. „Muniek w radiu śpiewa „love love love love love love”. I ma chłop rację”, napisała przy jednym z nich.

Teraz okazuje się, że Julia i jej mąż oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka! Informacje przekazał serwis Pomponik oraz Życie na Gorąco. Pilnie strzegąca swojej prywatności para nie potwierdziła oficjalnie medialnych doniesień. Natomiast w kuluarach mówi się o tym, że pociecha ma pojawić się na świecie w okolicach pierwszej rocznicy ślubu pary - czyli już we wrześniu.

„Julia Królikowska już nagrała ostatnie sceny w „Klanie”. Trzeba było się z tym spieszyć, bo operatorzy zaczynali już mieć problem z filmowaniem jej tak, by nie było widać ciążowego brzucha. Wie, że ma przed sobą ciężką jesień, Studia, praca, maleńkie dziecko. Jednak skoro jej mamcie udało się wychować pięcioro dzieci, to jej też z pewnością nie sprawi to trudności. Zwłaszcza, że mama chętnie pomoże" - czytamy w Życiu na gorąco.

Trzymamy kciuki za zakochanych i życzymy wszystkiego dobrego!  

Julia Królikowska, ślub i wesele Julii Królikowskiej
Fot. Instagram @eggtravel

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.